מצבות לחתולים בכל מיני סגנונות במחירים נמוכים

המנהג לקבור חתולים התחיל עוד מימי מצרים העתיקה והשתמר עד היום. גם בישראל ניתן להקים מצבות לחתולים בבתי עלמין לחיות המפוזרים באיזור המרכז והצפון. טופ מצבות תבנה מצבה לחתול שלך שתהפוך את הביקור שלך בחלקת הקבר למרגשת ואינטימית שתעניק את הכבוד הראוי לחבר שליווה אותך כל חייו.

הקמת מצבות לחתולים מאבן איכותית

בעזרתנו ניתן לרכוש מצבה לחתול בהתאמה אישית!
רכישת מצבות לחתולים במחירים ללא תחרות
ניתן
להזמין מצבות לחתולים בהתראה מיידית

לייעוץ חינם בבחירת מצבות לחתולים חייגו: 072-397-4163

איך מתנהל תהליך בניית מצבה לחתול?

אמנם בניית מצבות לחתולים דומה מאוד לבניית מצבות לבני אדם, בכל זאת ישנם מספר שינויים שיש לקחת בחשבון. היות ומדובר בבעל חיים ולא בבני אדם, החתול חייב להיקבר בבית עלמין ייעודי לחיות. עלויות הקבורה משתנות מבית עלמין אחד לשני ולכן כדאי לקחת את נושא העלויות ולחבר אותו עם המרחק מהבית שלך לבית העלמין כדי להבין היכן הכי משתלם לקבור את החתול שלך.

בחירת אבן למצבה לחתול
לאחר בחירת בית העלמין, נתפנה למלאכת בניית המצבה עצמה. כל מצבה מורכבת מסוג אבן (חומר הגלם) אותה יסתת ויעבד קבלן המצבות ויכין את המצבה שרצית. בישראל יש כל מיני סוגי אבנים ואף סלעים שניתן לבחור מהם, כשהאבנים המובילות הן אבן שיש חברון, אבן ירושלמית, אבן גלילית ואבן גרניט. הסיבה לכך היא שהאבנים האלו נחצבות בישראל ולכן עלויות השינוע שלהן נמוכות משמעותית מאבנים וסלעים שמקורם בחו"ל. מה גם שהאבנים האלו מצויות בשפע בחברות המצבות השונות, מה שמקל עליך למצוא את גודל המצבה המדויק ביותר עבור החזון והתקציב שלך.

בחירת סוג אותיות למצבה לחתול
היות והאבנים שונות זו מזו, יש להתאים להן סוג אותיות שמתאים להן וישתלב בהן בצורה הכי טבעית ויעילה. כיום קיימות כל מיני שיטות לכיתוב על מצבה לחתול כשהעיקריות הן התזה בחול, חיתוך בלייזר (CNC) והדבקה של אותיות ברוזה. לכל אחד מסוגי האותיות האלו יש מחיר שונה ולכן כדאי להתייעץ עם קבלן מצבות שיוכל להתאים עבורך את האותיות לסוג האבן שבחרת למצבה.

כתיבת טקסט על המצבה
בכיתוב על מצבה על פי ההלכה לא נהוג לצייר או להראות דיוקנים של הנפטרים על גבי המצבה ואילו במצבות לחתולים ניתן ואף נהוג לעשות את זה כך שהמצבה יכולה להכיל תמונה וטקסט. רוב בעלי החתולים נוהגים לציין את שנת הלידה והפטירה של החתול שלהם (ממש כמו אצל בני האדם) ולכתוב טקסט נוגה שמתאר את האופי של החתול שלהם והחיבור שהיה ביניהם. יתרון נוסף הוא היעדר הצורך לעמוד בסטנדרטים דתיים כך שניתן לנצל את כל גודל המצבה לטובת טקסט אישי לחתול שלך.

איך נקבע מחיר מצבה לחתול?

כל מחיר מצבה, גם של בני אדם, נגזר מארבעה פרמטרים עיקריים והם סוג האבן שנבחרה למצבה, גודל המצבה, סוג האותיות וכמות האותיות שיופיעו על המצבה. מעבר לכך, גם לעיטורים על המצבה וכמובן לדיוקן של החתול שלך יש השפעה על המחיר ולכן ההמלצה הכי טובה שלנו אליך היא לגבש תקציב להקמת מצבה לחתול שלך כדי לא להתפזר ולהפוך את בניית המצבה לחריגה כלכלית.

כמה עולה מצבה לחתול?

טופ מצבות מתמחה בהתאמת מצבה לתקציב. המלאי הגדול של סוגי אבנים ואותיות מאפשר לך ליצור מצבה מפוארת ומכבדת במחירים שווים לכל כיס. אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי שנוכל להבין איך נוכל לסייע לך להקים מצבה לחתול שלך כמו שדמיינת.