בחירת קבלן מצבות מומחה

בניית מצבה בזמן כה רגיש וכואב היא משימה שמחייבת ריכוז והמון אמון כלפי החברה שאמונה על הקמת המצבה. קבלן מצבות מקצועי יוכל ללוות אותך ולהפוך את תהליך בניית המצבה למהיר, יעיל, משתלם וכמובן – בליווי אישי. טופ מצבות מנוסה מאוד בתחום ועזרה לעשרות רבות של משפחות לצלוח את התקופה הרגישה הזו על הצד הטוב והמקצועי ביותר.

קבלן מצבות מומחה במחירים ללא תחרות!

בעזרתנו תוכלו לרכוש מצבות מכל הסוגים באמצעות שירותיו של קבלן מצבות מומחה!
קבלני מצבות בפריסה ארצית

ניתן לקבל ייעוץ אישי מקבלן מצבות מקצועי!

לייעוץ חינם עבור קבלת שירות של קבלן מצבות חייגו: 072-397-4163

איך לזהות קבלני מצבות מקצועיים?

בעידן הדיגיטלי, קל מאוד להתפרסם ולהגיע לתודעת הציבור כשכל מה שצריך הוא תקציב פרסום ואתר ואפשר לצאת לדרך. הקלות הזו הכניסה אנשי מקצוע חדשים לתחום המצבות שחלקם מעולים אך חלקם עלולים לגרום לך מפח נפש גדול מצד אחד והוצאות לא מתכוננות מהצד השני. בדף זה ננסה לעזור לך לבחור קבלן מצבות מומחה שיקל עליך ויהפוך את התהליך לאפקטיבי ומשתלם.
רוצים לקבל קצת מושג לקבל מחירים של מצבות? בקרו בדף מחירון מצבות באתר שלנו למידע נוסף.

 • פריסה רחבה בכל הארץ 24 שעות ביממה
  הסוד לתהליך בניית מצבה יעיל, קל ומהיר הוא הזמינות של איש המקצוע הן בקרבה אליך והן בזמנים. קבלן מצבות, מעבר להיותו בונה המצבות, נכנס לתפקיד המלווה בתהליך ולכן עליו להגיש לך את השירות הטוב ביותר שהוא יכול כשהזמינות והקרבה הן המפתח לכך.

 • מוניטין וותק
  כניסה של אנשי מקצוע חדשים היא תמיד מבורכת, אך לצערנו מגיעים אלינו לא מעט לקוחות שנכוו מקבלני מצבות שונים שביצעו עבודה באיכות ירודה, שלאחריה צריך לעשות תיקון למצבה. לכן אנחנו ממליצים לשכור קבלני מצבות עם ניסיון בבניית כל סוגי המצבות עם תיק עבודות רציני שיוכל להעיד על העבודה שלו.

 • לקוחות ממליצים
  האינדיקציה הטובה ביותר לגבי איכות העבודה והשירות של קבלן מצבות. רק לקוח שעבר את כל התהליך עם קבלן המצבות יוכל להעיד על התהליך ולספק לך קנה מידה אמיתי להבטחות שניתנו לך על ידיו.

 • בדיקת איכות העבודה בשטח
  עם כל הקושי בדבר, אנחנו בהחלט ממליצים לקפוץ למפעל או לבית הקברות הקרוב אליך כדי לחזות באופן אישי במצבות קיימות שכבר הוקמו על ידי קבלן המצבות וכך לעמוד מקרוב על איכות העבודה.

 • מחיר
  גם מחיר הוא מדד מצוין להבין אם קבלן המצבות שראיינת באמת מקצועי כמו שהוא אומר. מחיר גבוה מדי עלול להעיד על ניצול המצב על ידי הקבלן ואילו מחיר נמוך מדי עלול להעיד על איכות עבודה ירודה. זו הסיבה שכדאי לך לבצע סקר שוק קצר כדי לקבל את המחיר הממוצע לסוג המצבה שבחרת להקים.

כמה עולה להזמין קבלן מצבות?

התמחור של קבלני מצבות נגזר ממספר פרמטרים והם:

 • דחיפות ביצוע הקמת המצבה

 • מצבות מאבן לפי אופי האבן

 • סוג וכמות האותיות

 • עיצוב המצבה

 • ליווי אישי

 • ייעוץ והכוונה

זו הסיבה שאין מחיר קבוע לבניית מצבה אך נרגיע אותך בזה שנספר לך שהמומחיות של טופ מצבות היא להתאים מצבות מיוחדות בהתאמה אישית לדרישות ולתקציב שלך כך שבוודאות נמצא את הדרך לבצע את העבודה בצורה הטובה, היעילה והמשתלמת ביותר עבורך.

לקוחות ממליצים: 

שאלות נפוצות

icon

קבלן מצבות בונה את המצבה בפועל, איתו ניתן להתייעץ ולקבל את כל המידע וההכוונה הנדרשת כדי שתהיו מרוצים בסוף התהליך

icon

ישנם הרבה פרמטרים כדי לבחון קבלן מצבות איכותי אך ישנם שלשה דברים מרכזיים שחשוב לתת עליהם את הדעת זמינות, שירות, המלצות של לקוחות קודמים.

icon

המחיר אינו אחיד ומשתנה בהתאם לדחיפות ביצוע העבודה, סוג המצבה, הכיתוב והאבן, ייעוץ והדרכה.