מצבות גרניט מכל הסוגים במחירים שווים לכל כיס

מצבת גרניט נחשבת למצבה באיכות גימור גבוהה מאוד בזכות אבן הגרניט אשר ידועה בעמידות ובחוזק שלה. מצבות גרניט מיובאות מחו"ל מכיוון שאבן הגרניט הישראלית שברירית יחסית ולא מתאימה להקמת מצבות, מה שמייקר משמעותית את עלות האבן. מצד שני, האבן הזו לא דורשת תחזוקה גדולה מדי ולכן שווה את המאמץ הכספי הנוסף כך שהמצבה של הנפטר תהיה יוקרתית ועמידה לאורך זמן רב.

מצבות גרניט במחירים אטרקטיביים!

בעזרתנו תוכלו לרכוש מצבות גרניט במחירים ללא תחרות!
מצבות גרניט ברמה הגבוהה ביותר

ניתן להזמין מצבה מגרניט בהתאמה אישית!

לייעוץ חינם בנושא מצבות גרניט חייגו: 072-397-4163

ממה עשויה מצבת גרניט?

אבן הגרניט נוצרת במעבה כדור הארץ על ידי שילוב של לחצים וחום גבוה אשר יחד יוצרים מן גבישים בגדלים שונים אותם חוצבים ומשתמשים בהם לכל מיני שימושים, ביניהם בניית מצבות. הסביבה שבה אבן הגרניט נוצרת מעניקה לה את העמידות המדוברת שלה כך שהיא יכולה לצלוח בקלות את הקיץ הישראלי החם והלח שידוע כהורס מצבות. מצבת גרניט (או אבן שחם בעברית) מגיעה בשלל צבעים כגון – אפור, אדום ושחור ומאופיינת במראה גבישי גרגירי שמעניק לה ייחודיות שיש רק לסוג האבנים הזה.

מהם היתרונות של מצבת גרניט?

מעבר ליכולות העמידות הפנומנליות והצבעים הייחודיים שלה, אבן גרניט מגיעה בצורת גבישים ולכן ניתן לשלב כל מיני אבני גרניט לתוך מצבה אחת ובכך להפוך את המצבה למיוחדת וייחודית יותר, במיוחד כשמוסיפים עיטורים כאלו ואחרים על המצבה.
עם הזמן מצטברת שכבת לכלוך על גבי המצבה שגורמת לה להיראות מוזנחת ואנמית. מעבר לכך, השמש הקופחת פוגעת אנושות בכיתוב על גבי המצבה מה שידרוש ממך להזמין חידוש מצבות כדי להחזיר את המצבה למצבה המקורי. היתרון המשמעותי במצבת גרניט הוא שבזכות האיכות הגבוהה של האבן, הכיתוב מחזיק מעמד גם הוא לאורך זמן רב כך שאין צורך לבזבז זמן וכסף עם התעסקות בתיקון המצבה וחידושה.

כיתוב על גבי מצבת גרניט

אבן גרניט נראית מעולה גם במצבה המקורי וגם לאחר ליטוש כך ששתי האופציות עובדות מעולה. בתקופה האחרונה אנחנו מזהים טרנד של חצי ליטוש וחצי פראי ולכן בסופו של הדבר ההחלטה היא שלך. מצבות גרניט בניגוד להרבה מצבות הבנויות מסוגי אבנים אחרות, שלא ניתן לבצע עליהן חריטה על מצבה ניתן לחרוט על אבן הגרניט אך גם להדביק עליה אותיות כך שיש שאפשרויות הכיתוב רבות ולך נותר רק לבחור ביניהן.

כמה עולה מצבת גרניט?

מצבת גרניט נחשבת ליקרה יותר ביחס לשאר האבנים, אבל בהחלט שווה את המחיר לאור היתרונות הרבים שלה. טופ מצבות מחזיקה מלאי גדול של מצבות גרניט בגדלים ובסוגים שונים כך שטווח המחירים נחשב לרחב יחסית. אך באותה נשימה, המומחיות שלנו בטופ מצבות היא להתאים מצבות לתקציב מוגדר מראש כך שנוכל למצוא לך את המצבה המתאימה לך ביותר מבחינת עיצוב, כיתוב וכמובן מחיר מצבה.

לקוחות ממליצים: