כל סוגי המצבות במקום אחד

טופ מצבות פועלת בתחום המצבות מזה זמן רב ולכן מכירה את כל סוגי מצבות שקיימים בשוק. הצוות המקצועי שלנו מתמחה בהתאמת מצבות לפי דרישות ותקציב וסוג מצבה מוגדרים מראש ונחשבת לאחת מחברות בוני המצבות המובילים בתחום ומלווה את המשפחה בכל תהליך בחירת המצבה כך שהקמת המצבה תהיה מהירה, רגישה, תכבד את הנפטר והמשפחה ותעמוד בתקציב שהגדרת מראש.

מגוון רחב של סוגי מצבות מכל הסוגים!

בעזרתנו תוכלו לרכוש מגוון רחב של סוגי מצבות במחירים ללא תחרות!
כל סוגי המצבות במקום אחד
ניתן
להזמין כל סוג מצבה בהתאמה אישית!

לייעוץ חינם בנושא סוגי מצבות חייגו: 072-397-4163

סוגי מצבות נפוצים בישראל

הקבורה בישראל מתחלקת לשלושה סוגים של בתי עלמין – ציבורי, צבאי ופרטי. קבורה בבתי העלמין הציבוריים והצבאיים מחייבים בעמידה בתקנים מסוימים מצד נראות המצבה והכיתוב על המצבה ואילו קבורה בבתי עלמין פרטיים (בדרך כלל במושבים וקיבוצים) מאפשרת חופש יצירה בכל מה שקשור לעיצוב המצבה והכיתוב עליה.

היות ורוב הקבורות בישראל הן ציבוריות וצבאיות, ישנם סוגי מצבות אשר מטבע הדברים נפוצים יותר והם אלו שנבחרים פעם אחר פעם לשמש כגלעד לנפטרים. כדי לעזור לך לבחור מצבה נכונה לנפטר ולבית העלמין, יצרנו רשימה של סוגי מצבות נפוצים. אם יש לך שאלה נוספת בתום קריאת סוגי המצבות, נשמח לעזור לך בשיחת הכוונה וייעוץ בחינם וללא כל התחייבות!

 • מצבת אבן חברון
  אבן זו מאופיינת בצבעים בהירים וחוליים כגון לבן, בז' וקרם והיא האבן הנפוצה ביותר בישראל לבניית מצבות בבתי עלמין צבאיים.
 • מצבת שיש טורקי
  אבן זו מיובאת מטורקיה ומאופיינת בצבע מיוחד אשר נע בין אפרפרות לבין תכלת. מצבת שיש טורקי יקרה יותר משאר האבנים וסוגי המצבות אך איכותית יותר ונחשבת לעמידה ביותר בפגעי הזמן ומזג האוויר.
 • מצבת גרניט
  גרניט היא אבן חזקה במיוחד אשר נכרית מסביב לעולם ומיובאת לארץ. הצבעים המאפיינים אותה הם אדום, אפור ושחור והיא בולטת בין המצבות הלבנות הרבות בבתי העלמין. היא אמנם יקרה, אך האיכות והעמידות שלה בהחלט שוות את ההשקעה הנוספת.
 • מצבת אבן סלייב
  או בשמה המוכר יותר – אבן ירושלמית היא אבן ייחודית ומבין כל סוגי המצבות היא אשר מאפיינת את ירושלים וסביבתה ומשלבת שלושה צבעים בגוונים אדום, צהוב וורדרד.
 • מצבת אבן יפתח
  מקורה של אבן זו הוא בגליל וצבעי הם גוונים של אדום, ורוד וקרם.
 • מצבת אבן עצמון
  סלע גיר אשר מגיע ממחצבות בגליל ומאופיין בצבעים חום, לבן, חרדל ואפור.
 • מצבת אבן בזלת
  בזלת היא סלע שמקורו בלבה שיצאה מליבת כדור הארץ, התקררה והתקשתה במשך שנים ארוכות. היא מאופיינת בצבעים כהים כגון אפור ושחור ונחשבת ליוקרתית במיוחד.

מה מחיר סוגי מצבות שונים?

מצבות מורכבות מהחומר ממנו תורכב המצבה, סוגי האותיות אשר יוטבעו על המצבה וכמות האותיות עצמה וזו הסיבה שאין מחיר אחיד למצבות. לכן אנחנו מזמינים אותך ליצור אתנו קשר כבר עכשיו כדי לקבל שירותי הקמת מצבה מקצועיים הכוללים ליווי אישי והתאמת מצבה ייחודית לפי אופי הנפטר, הדרישות והתקציב הספציפיים שלך. כך אנחנו יכולים להבטיח לך ששמו ומורשתו של הנפטר יכובדו במלואם לאורך שנים ארוכות.

לקוחות ממליצים:

שאלות נפוצות

icon

כיום הבחירה הנפוצה ביותר לאבן למצבה היא אבןחברות , גרניט, אבן סלייב, אבן יפתח , אבן עצמון או אבן בזלת

icon

בישראל קיימים בתי עלמין פרטיים, צבאיים וציבורי (המוכר לכולם).

icon

מחיר מצבה משתנה לפי סוג האבן ולכן אין אפשרות להצביע על מחיר אחיד.

icon

כיום הבחירה של רב הלקוחות המתעניינים במצבה היא אבן מסוג חברון.