בונה מצבות מקצועי במחירים נמוכים

בונה מצבות זה עסק למקצוענים ואסור לחסוך בו מהסיבה הפשוטה שבונה מצבות הוא זה שאחראי על הנצחת יקיריך לעולמי עד. בונה מצבות יבין ממך מהו האופי של הנפטר, מהם ההעדפות שלך לגבי בחירת חומר הגלם וחשוב מכך ידע להתאים את המצבה הנכונה ביותר עבורך מבחינת עיצוב ותקציב. בטופ מצבות מועסקים בוני המצבות המובילים בארץ כדי להעניק לך את השקט והשלווה הדרושים לך בסיטואציה המורכבת והקשה הזו.

בונה מצבות מקצועי מכל הסוגים!

בעזרתנו ניתן לבנות מצבות בהתאמה אישית!
בונה מצבות בכל הארץ
ניתן
לבצע הזמנת בניית מצבה מהיום להיום!

לייעוץ חינם בנושא בונה מצבות חייגו: 072-397-4163

איך מתבצעת בניית מצבות?

קודם כל ועם כל הקושי שבדבר, יש לבחור את סגנון המצבה שמתאים לך ולמשפחה שלך, ישנו מבחר רחב של סוגי מצבות וסגנונות החל ממצבות מעוצבות ועד מצבות פשוטות יותר, עיקר ההתחשבות בבחירת האבן (כשיש לשים דגש על רמת השחיקה, חידוש המצבה לאחר מספר שנים והתחזוקה השוטפת של האבן), עיצוב המצבה עצמה ,בחירת אותיות  ובחירת הקדשה על המצבה. רגע לפני בחירת סגנון המצבה, אנחנו ממליצים לך לגבש תקציב אשר מוסכם על כולם כדי למנוע אי נעימויות והוצאה מיותרת של כספים.

בשלב הבא מעבירים את כל המידע לבונה מצבות שיתחיל מיד לסגנן את המצבה שבחרת. תהליך בניית המצבות יכול לארוך מספר ימים אך יכול להגיע גם למספר שבועות, תלוי בעיצוב שבחרת ובתאריך גילוי המצבה. זו הסיבה שאנחנו ממליצים לך לבחור בבונה מצבות מקצועי שיקל על התהליך, יעמוד בזמנים ויחסוך לך המון כאב ראש ולא מעט כסף.

איך לבחור בונה מצבות?

בונה מצבות הוא מקצוע רגיש מכיוון שבזמן שהמשפחה אבלה היא צריכה להכניס אדם זר לתוך הכאב שלה וזה אף פעם לא קל, במיוחד בזמנים קשים כאלו. על בונה המצבות להיות בעל אינטיליגנציה רגשית גבוהה כדי שיוכל ללוות את המשפחה ולהקל עליה כמה שניתן. הדבר הראשון שאנחנו ממליצים לך לעשות הוא להשוות מחירים כדי להבין מהו מחיר השוק הממוצע עבור סגנון המצבה שברצונך לעצב. המדד הזה יעניק לך פרספקטיבה לגבי בוני המצבות השונים (אם המחיר יקר מדי, אפשר לוותר על העסקת בונה המצבות הספציפי הזה ואילו אם המחיר זול מדי עלולה להיווצר בעיה בבניית המצבה ולכן אנחנו ממליצים לא להתקדם עם בונה המצבות הזה). לאחר בחירת בונה המצבות, כדאי לך לדבר עם לקוחות עבר כדי להבין ממקור ראשון איך הוא מתנהל, מהי איכות העבודה שלו והאם הוא עמד בזמנים שניתנו לו. באותה נשימה אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי לקבל שיחת ייעוץ והכוונה בחינם וללא כל התחייבות במהלכה נבין ממך מהן הדרישות שלך ונתאים לך בניית מצבה מדויקת עבורך ועבור התקציב שלך.

כמה עולה שירותיו של בונה מצבות?

בניית מצבה מורכבת ממספר גורמים שונים המשפיעים על המחיר של המצבה ולכן אין מחיר אחיד למצבה. המחירים משתנים בהתאם לשוני בין סוגי המצבות המחירים נגזרים מסוג האבן, כמות וסוג האותיות והעיצוב המתבקש כך שהדבר הכי נכון לעשות הוא להתקשר אלינו כדי שנתאים לך מצבה שתעמוד בדרישות שלך אבל לא תחרוג מהתקציב.

לקוחות ממליצים: 

שאלות נפוצות

icon

בניית מצבה מורכבת ממספר גורמים שונים המשפיעים על המחיר  המצבה ולכן אין מחיר אחיד למצבה

icon

בונה מצבות יבין ממך מהו האופי של הנפטר, מהם ההעדפות שלך לגבי בחירת חומר הגלם וחשוב מכך ידע להתאים את המצבה הנכונה ביותר עבורך מבחינת עיצוב ותקציב

icon

יש לשים דגש על רמת השחיקה, חידוש המצבה לאחר מספר שנים והתחזוקה השוטפת של האבן

icon

הליך בניית מצבה הוא די ארוך לכן מומלץ לבחור מצבה עוד בזמן השבעה כדי שהמצבה תהיה מוכנה בזמן לטקס גילוי מצבה