מגוון רחב של מצבות מעוצבות במחירים שווים לכל כיס

בשנים האחרונות אנחנו עדים להתפתחות בעולם המצבות וכניסה מוגברת של מצבות מעוצבות יותר לבתי העלמין. משפחות הנפטרים מבינות שחלקת הקבר של המנוח היא מוקד עליה לרגל ולכן מרגישות שהן רוצות להעצים את אופי המנוח ולהפוך את החלקה לנקודת התכנסות אינטימית, ייחודית ואישית. טופ מצבות הקימה עשרות מצבות מעוצבות ויכולה לעזור גם לך לבחור מצבה מעוצבת שתתאים לאופי הנפטר ולתקציב שהגדרת מראש.

מצבות מעוצבות במחירים אטרקטיביים!

בעזרתנו תוכלו להזמין מצבות מעוצבות במחירים ללא תחרות!
מצבה מעוצבת ברמה הגבוהה ביותר

ניתן להזמין מצבות מעוצבות עוד היום!

לייעוץ חינם בנושא מצבות מעוצבות חייגו: 072-397-4163

הדרך הנכונה לבחור מצבות מעוצבות

לצערנו מלאכת הקמת המצבה נופלת על המשפחה בשבעה בזמן שהיא עדיין מעכלת את האובדן ועדיין לא התחילה להתאבל על המנוח שזה עתה הלך לעולמו. בגלל שהראש והלב לא מסוגלים לעמוד במשימה כזו, רוב משפחות הנפטרים עושות טעויות שעולות להן באנרגיות רבות, זמן ולא מעט כסף. כדי לעזור לך להקים מצבה מעוצבת בצורה נכונה גיבשנו עבורך מספר טיפים קטנים וחשובים:

 • שכירת קבלן מצבות מעוצבות מקצועי
  בניגוד לשאר אנשי המקצוע, קבלן מצבות מעוצבות הוא אדם שממלא שני תפקידים – מקצועי וריגשי. בפן המקצועי קבלן המצבות יתשאל אותך לגבי אופי הנפטר, מהן הדרישות של המשפחה בנוגע לעיצוב מצבה וכמובן יגבש איתך תקציב ממנו הוא יוכל להקים את המצבה. בפן הריגשי, קבלן המצבות ילווה אותך החל משלב תכנון המצבה ועד לאחר טקס גילוי מצבה ויהיה זמין עבורך לשאלות מחד וינהל את התהליך מול הנהלת בית הקברות וחברה קדישא מאידך.
 • סקר שוק
  היום יותר מתמיד אנחנו נמצאים בעידן בו כל המידע זמין לנו במרחק נגיעה. אנחנו ממליצים לך לבקש מחבר קרוב או רחוק משפחה לבצע סקר שוק כדי להבין סדרי גודל של מחירי מצבות, רעיונות לעיצוב מצבות וכמובן עבודות שהקבלנים השונים ביצעו כדי להבין במי לבחור כדי שילווה אותך בתהליך.
 • רישיון והיתר קבורה מחברה קדישא
  הסעיף הקטן הזה הוא החשוב מכולם. אם לקבלן המצבות שראיינת לא יהיה רישיון כזה, לא יהיה ניתן לקבור את המנוח וכך תיגרם לך ולמשפחה המון עוגמת נפש.

מצבות מעוצבות לעומת מצבות רגילות

המצבות הנפוצות ביותר בישראל בנויות מאבן חברון, אבן טורקית, אבן ירושלמית ומצבת אבן חלילה עם אותיות סטנדרטיות. מצבות מעוצבות מורכבות משילוב של אבנים או מסלעים ייחודיים אשר נחצבים במקומות שונים בעולם ומאותיות מיוחדות שמעניקות לחלקת הקבר נראות שונה ואישית. ניתן להוסיף אלמנטים מסוימים למצבה כדי לייחד אותה עוד יותר כמו למשל מוטיבים מחייו האישיים של המנוח כמו פרפרים, פרחים, כוכבים, גלי ים, תווי מוסיקה ועוד.

בחירת קבלן מצבות מעוצבות

הרשת עמוסה בקבלני מצבות מעוצבות, מה שמקשה מאוד לדעת מי מהם באמת מקצועי, אמין ויסודי ויוכל להעניק לך מענה מקיף ומלא הן להקמת המצבה והן לליווי הרגיש הדרוש בתקופה הזו. ישנם 3 כללי ברזל שיעזרו לך לבחור נכון קבלן מצבות מעוצבות והם:

 • שנות ניסיון בתחום
  נתחיל בזה שישנם קבלני מצבות צעירים מוכשרים שיוכלו להעניק לך עבודה נהדרת, אבל כשמדובר במצבות מעוצבות אין מה לעשות, הניסיון משחק תפקיד חשוב. קבלן מצבות מעוצבות מנוסה מכיר את כל שילובי האבנים והאותיות ולכן יוכל להבין את הדרישות שלך ולהכין מצבה מעוצבת בדיוק לפי החזון והתקציב שלך.
 • לקוחות עבר
  קבלן מצבות מעוצבות עם ותק ומוניטין יחזיק קטלוג מצבות עשיר של עבודות ולקוחות מרוצים ומעבר לכך, הוא ישמח להעניק טלפונים של לקוחות עבר שלו. כך ניתן להבין ממקור ראשון איך הייתה ההתנהלות מול הקבלן, איכות השירות והמצבות וכמובן הליווי בתקופה הזו.
 • ביקור במפעל המצבות
  תמונות נתונות למניפולציות ולכן אנחנו ממליצים לך לקפוץ למפעל כדי לראות עבודות בעיניים שלך לפני ההחלטה על שכירת קבלן המצבות.

כמה עולה מצבה מעוצבת?

בניגוד למצבה רגילה אשר עשויה מאבן אחת, מצבות מעוצבות לרוב יכילו שילובים של אבנים או סלעים ולכן מחירן יקר יותר. מחיר מצבה מעוצבת יקבע לאחר שנבין את סוגי חומרי הגלם, האותיות, כמות האותיות שנשתמש בהן על המצבה והעיטורים השונים שיתווספו לעיצוב. יחד עם זאת, טופ מצבות פועלת בתחום המצבות מזה זמן רב והמומחיות שלנו היא התאמה של מצבות לתקציב ולכן נרצה להעניק לך שיחת ייעוץ והכוונה בחינם וללא התחייבות במהלכה נבין מהן הדרישות שלך ויחד נמצא מצבה מדויקת, מכבדת ובעלות נמוכה עבורך ועבור המשפחה שלך.

שאלות נפוצות

icon

מצבה מעוצבת לרוב תכיל שילוב של אבנים וסלעים ולכן מחירה יהיה יקר יותר ממצבה העשויה מאבן אחת.

icon

ניתן לחלק את הדברים החשובים לשלשה: וותק ונסיון, המלצות של לקוחות עבר על השירות וטיב העבודה וכמובן המחיר.

icon

מצבות שיש הן המצבות הנמכרות ביותר בארץ בשל היותן זולות יחסית למצבות מסוג אחר.

icon

לרוב, אבנים נחצבות בארץ ונוחות לסיתות ולעיבוד לעומת סלעים אשר מיובאים מחו"ל ולא תמיד ניתן לסתת ולעבד אותם בקלות. לכן, מחיר מצבה העשויה מאבן תהיה זולה לעומת מצבה העשויה מסלע.