תחזוקת מצבות על ידי מומחים למצבות

פגעי הזמן ומזג האוויר הישראלי לא מרחמים על המצבות השונות ולכן מחייבים ביצוע תחזוקת מצבות מעת לעת. תחזוקת מצבה היא עבודה שצריכה להתבצע ע"י מומחים בתחום מכיוון שהאבנים השונות שמרכיבות את המצבות מגיבות בצורה שונה לתכשירי ניקוי שונים ולכן תחזוקה לא נכונה עלולה להזיק למצבה ולגרום לעוגמת נפש לך ולמשפחתך וכמובן להוצאה מיותרת של כספים.

תחזוקת מצבות במחירים אטרקטיביים!

בעזרתנו תוכלו להזמין שירות תחזוקת מצבות במחירים ללא תחרות!
תחזוקת מצבות ברמה הגבוהה ביותר

ניתן להזמין שירות תחזוקת מצבה עוד היום!

לייעוץ חינם בנושא תחזוקת מצבות חייגו: 072-397-4163

מה כוללת תחזוקת מצבות?

בטוח קרה לך שהתהלכת בבית העלמין וראית מצבות מוזנחות מלאות בלכלוך ובאבק. למרות המחשבה הראשונית, המצבות האלו לאו דווקא ישנות או מוזנחות מבחירה אלא יש לכך שתי סיבות עיקריות:

  • בניית מצבות חובבנית
    לצערנו, גם כאן, המשפט "הזול עולה ביוקר" תקף ביתר שאת. רוב המקרים בהם נדרש לבצע חידוש לנראות המצבה שנגרם בגלל בנייה חובבנית של מצבות שעושה שימוש בחומרי גלם זולים ולא איכותיים שחשופים הרבה יותר לפגעי הזמן ומזג האוויר, מה שגורם למצבות להיפגע ולהישחק במהירות גבוהה הרבה יותר ממצבות איכותיות.
  • הזנחה
    קיימות מספר סיבות להזנחה כמו משפחה שהתפרקה לאחר מות הנפטר ואין מי שידאג לשיפוץ המצבה, מצב כלכלי רעוע שלא מאפשר להזמין שירות תחזוקת מצבות ועוד כהנה וכהנה סיבות שאסור לשפוט אותן. למרות שנראה שהאבנים חזקות מאוד, רובן עשויות מגיר אשר נשחק עם הזמן וצובר לכלוך, עובש, סדקים ואפילו שברים אם הטיפול במצבה מתעכב בצורה קיצונית.

העניין העיקרי בתחזוקת מצבות הוא ידע עמוק בסוגי המצבות מאבן השונים והתאמת התכשירים ותהליכי הניקוי הספציפיים להן. שימוש לא נכון בתכשירים האלו עלול להאיץ את תהליך השחיקה ולגרום נזק למצבה ולכן בשיחה עם קבלן מצבות אנחנו ממליצים לשאול אותו איך הוא מתכוון לבצע את תחזוקת המצבות ומכאן להסיק האם הקבלן רציני והעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

כמה עולה שירות תחזוקת מצבות?

על השאלה כמה עולה תחזוקת מצבות נוכל לענות רק כשנבין את מצב המצבה הספציפי שלך. דבר ראשון אנחנו נבקש תמונה עדכנית של המצבה וכשנקבל אותה נדע להעריך את המצב שלה ונגיש לך הצעת מחיר קונקרטית לתחזוקת המצבה שלך. אנחנו מציעים בנוסף שירות תחזוקת מצבה שוטף במסגרתו אנחנו מגיעים בזמנים קבועים ומטפלים במצבה בצורה הטובה, היעילה והמשתלמת ביותר.