תיקון מצבות באיכות גבוהה ובמחירים נמוכים

מזג האוויר הישראלי יחד עם פגעי הזמן והבלאי הטבעי של האבן עלולים לגרום נזק למצבות, מה שיגרום לצער ועוגמת נפש למבקרים שיעלו לחלקת הקבר. טופ מצבות מציעה לך שירות תיקון מצבות במחיר אטרקטיבי המותאם לפי רמת תיקון המצבה הדרושה, קלה ומורכבת ככל שתהיה.

תיקון מצבות במחירים אטרקטיביים!

בעזרתנו תוכלו לבצע תיקון מצבות במחירים ללא תחרות!
תיקון מצבות ברמה הגבוהה ביותר

ניתן להזמין תיקון מצבות מהיום להיום!

לייעוץ חינם בנושא תיקון מצבות חייגו: 072-397-4163

נזקים שעלולים להתגלות בזמן תיקון מצבה

עם הזמן עלולים להופיע כל מיני נזקים למצבה החל משברים וסדקים, תזוזה של המצבה, כתמים, עובש ופטריה שהתפשטו על המצבה ועל האותיות של המצבה. רוב הפניות שאנחנו מקבלים מגיעות דווקא בגלל נזקים שקרו לכיתוב שעל המצבה – חלקן נפלו, חריטות שהיטשטשו ואף נמחקו לגמרי וכמובן אותיות ברונזה שהשתלטה עליהם פטריה. בכל מה שקשור לאותיות אנחנו ממליצים על שתי דרכי טיפול שונות:

  • החלפת האבן אשר מחזיקה את האותיות השונות באבן חדשה ועמידה יותר.
  • צביעה מחדש של האותיות וניקוי לוח האבן על ידי ליטוש המצבה בעדינות.

מה כלול בעבודת תיקון מצבות?

היות וקיים מגוון סוגים של מצבות מסוגים שונים של אבנים, הדבר הראשון שנעשה הוא לשאול אותך מהו סוג האבן או הסלע מהם עשויה המצבה כדי להבין איך אנחנו מתכננים לתקן אותה. לאחר מכן נבקש תמונה של המצבה כדי להעריך את המצב שלה ולאחר מכן נוכל להעניק לך הצעת מחיר לתיקון מצבה. ישנם כל מיני סוגי תיקוני מצבות אשר באופן טבעי קשורים למצב המצבה הנוכחי. לפעמים כל מה שנצטרך לעשות הוא לנקות את המצבה באמצעות סילון מים חזק, לבצע ליטוש וחידוש מצבה כי המצבה במצב שלם ואילו ישנם מצבים שבהם המצבה שבורה וצריך לתקן אותה באמצעות הרכבה מחדש של אבנים. לאחר תיקון המצבה אנחנו נמרח את המצבה בשתי שכבות של סילר ושכבה אחת של ווקס כדי להגן עליה מהמפגעים השונים ולשמור עליה חדשה לאורך זמן.

איך אפשר למנוע צורך בתיקון מצבה?

הדרך הטובה והיעילה ביותר למנוע הזמנת תיקון מצבות ולחסוך כסף היא כמובן לרכוש אבן איכותית ולבצע תחזוקה שוטפת של המצבות. אנחנו ממליצים להתייעץ עם קבלן מצבות כדי להבין ממנו איך ניתן לנקות את המצבה מכיוון שכל אבן מתנהגת אחרת וישנם חומרים שונים לניקוי סוגי האבנים השונות. ניתן להזמין ערכה לניקוי מצבות אשר מגיעה עם כל הציוד הדרוש לניקוי סטנדרטי של המצבה, מה שבהחלט יכול לעזור לשמר את צורתה המקורית ולהתחיל בניקוי באמצעות מים וסבון ומשם להחליט האם יש צורך להזמין עזרה מקצועית.

כמה עולה תיקון מצבות?

היות וישנם מספר סוגי תיקונים, אי אפשר לקבוע מראש מהי העלות הסופית של התיקון. כשאנחנו נקבל ממך תמונה של המצבה, נוכל על המקום להעריך את סדר גודל התיקון הדרוש ונגיש לך הצעת מחיר למצבה כך שהתהליך יהיה כמה שיותר מהיר ויעיל. הניסיון הרב שלנו בתיקון מצבות עוזר לך לקבל שירות מקיף ומקצועי שישחזר את הנראות המקורית של המצבה, במחירים נמוכים. כאן המקום לציין שקיימים המון ספקי שירות שיבטיחו לך תיקון מצבות במחירים זולים במיוחד ולכן אנחנו ממליצים לך לבדוק היטב את ספק התיקונים כדי לא להתפתות למחיר זול מדי שיבוא לידי ביטוי באיכות העבודה. הדבר הכי גרוע שיכול לקרות הוא תיקון מצבות שלא הצליח אשר ידרוש ממך ככל הנראה רכישה של מצבה חדשה ויגרום להמון עוגמת נפש ולהוצאה מיותרת של כספים.