שיפוץ מצבות מכל הסוגים במחירים זולים

מזג האוויר הישראלי והזמן פוגעים פגיעה אנושה במצבות ולכן נדרש לבצע שיפוץ מצבה מעת לעת. שיפוץ מצבות כרוך בעבודה רגישה ומיוחדת על מנת לא לפגוע במצבה עצמה מחד ולשמור על הנראות שלה לאורך זמן ובזה צוות טופ מצבות מתמחה ומטפל בכל סוגי שיפוץ מצבות בהצלחה מזה זמן רב.

שיפוץ מצבה מכל הסוגים במחירים אטרקטיביים

בעזרתנו ניתן להזמין שיפוץ מצבה במקצועיות!
שיפוץ מצבות בכל הארץ
ניתן
להזמין שיפוץ מצבה בהתראה מיידית

לייעוץ חינם בשיפוץ מצבה חייגו: 072-397-4163

מה כולל שיפוץ מצבה?

ישנם כל מיני תקלות שמצריכות שיפוץ מצבה ועלולות לפרוץ הדבר נעשה בגלל כל מיני גורמים כמו למשל:

  • סדקים, שברים ופגמים כלליים כתוצאה מהשמש והחום הישראלים.
  • כתמים שנגרמים בגלל גשם ותחזוקה לקויה.
  • כתב שדוהה עם הזמן בגלל חשיפה ממושכת לשמש.
  • שחיקה של המצבה כתוצאה מהיעדר טיפול ושמירה על נראות המצבה.
  • צמחים שגדלים פרא בסביבת הקבר.

חשוב לציין כי לכל סוג אבן ואות יש את התכשיר המיועד להם ולכן שיפוץ מצבות צריך להיעשות על ידי קבלן מצבות מומחה כדי לא לגרום נזק למצבה מחד ולשמור על הנראות וחוסנה של המצבה מאידך.

חידוש מצבה באמצעים ביתיים

עם הזמן מצטברת על המצבה שכבה של אבק ולכלוך ששוקעת יותר ויותר על גבי המצבה ומעניקה לה מראה מוזנח. באמצעות מספר פעולות פשוטות וללא ידע מקדים וציוד מיוחד ניתן לשמר את המצבה ולדחות במעט הזמנת שיפוץ מצבה. כדי לעזור לך בנושא כתבנו מספר טיפים קלים מאוד לביצוע:

  • הדבר הפשוט והמיידי ביותר שניתן לעשות הוא לשטוף את המצבה באמצעות מים וסבון. חשוב לא לשפשף את המצבה על ידי מברשת ברזל כדי לא לשחוק את הכיתוב למצבה והעיטורים השונים שנמצאים עליה.
  • במידה והמים והסבון לא מצליחים לנקות את המצבה, ניתן להשתמש בתכשירים שונים וחזקים יותר. חשוב מאוד להתאים את סוג התכשיר לסוג האבן ממנה עשויה המצבה כדי למנוע מצב בו התכשיר גורם לשינוי הצבע של המצבה. מומלץ לנסות את התכשיר בפינה נסתרת כדי לוודא שהוא מתאים ולא פוגע במצבה.
  • לפעמים במצבות כמו מצבות גרניט סימני הניקוי מופיעים על המצבה רק לאחר מספר ימים ולכן אנחנו ממליצים לחזור לחלקת הקבר ולוודא שעבודת הניקוי הסתיימה בהצלחה.
  • לפעמים אפשר להיתקל בכתמים אשר לא ירדו בניקוי באמצעים ביתיים ולכן אנחנו ממליצים להתקשר לחברת מצבות מקצועית שתגיע לבצע שיפוץ מצבה בהקדם האפשרי.

כמה עולה שיפוץ מצבות?

כבר במעמד השיחה אנחנו נבקש ממך תמונת עדכנית של המצבה כדי להבין מה סדר  גודל העבודה שהמצבה שלך זקוקה לה ומאיזה סוג אבן היא עשויה ועל פי זה נתמחר לך הצעת מחיר תפורה אישית למצב המצבה שלך. שיפוץ מצבות הוא עסק רגיש שדורש מיומנות גבוהה ולכן אנחנו ממליצים לך לא להתפתות למחירים נמוכים מדי שבדרך כלל מעידים על איכות העבודה. מצבה מתוחזקת היטב יכולה להחזיק ולשרת נאמנה שנים ארוכות את המשפחה והחברים שפוקדים את החלקה. טיפול לקוי במצבה עלול לגרום לשחיקה מהירה יותר, הרס המצבה מבחינת העיצוב וכמובן לשברים פיזיים שידרשו ממך הקמת מצבה מחדש.