שיפוץ וחידוש מצבות מכל הסוגים בכל רחבי הארץ
מזג האוויר הישראלי הקשוח פוגע בצורה ישירה במצבות מכל מסוג ועם השנים ניתן לראות איך המצבה מתלכלכת, נסדקת ואף נשברת וגורמת לצער ועצב אצל המבקרים השונים שמגיעים לחלקת הקבר. טופ מצבות מציעה לך חידוש מצבות מקצועי ואיכותי שיחזיר את המצבה למצבה המקורי במהירות, ביעילות ובמחירים משתלמים במיוחד.

שיפוץ וחידוש מצבות מכל הסוגים!

בעזרתנו ניתן לשפץ ולחדש מצבות בהתאמה אישית!
חידוש מצבות בכל הארץ
ניתן
לבצע חידוש מצבות מהיום להיום!

לייעוץ חינם בנושא חידוש מצבות חייגו: 072-397-4163

איך יודעים שצריך לבצע חידוש מצבה?

מצבות עשויות מחומרי גלם שונים המורכבים מאבנים או סלעים כגון מצבות שיש, מצבות אבן סלייב, מצבות שיש חברון ועוד מבחר סוגים אשר מטבע הדברים נוטים להתבלות במשך הזמן. מעבר לכך, המצבות מוצבות בבתי העלמין לרוב ללא קורת גג מה שחושף אותן באופן ישיר לפגעי מזג האוויר השונים בחורף ובקיץ. שני הגורמים האלו גורמים לשחיקה, בלאי ואף לסדקים ולשברים במצבות השונות. בנוסף לפגעי מזג האוויר, ישנן אבנים מסוימות אשר מושכות פטריות מסוגים שונים שגורמות לקילופים ואף לשינויי צבע באבן עצמה. אגב, גם הכיתוב על גבי המצבה עלול להינזק עם הזמן ולכן יש להוסיף גם אותו לפרויקט חידוש מצבות.

אפשרויות חידוש מצבות

חברת חידוש מצבות מקצועית ואיכותית תציע לך חידוש מצבות מודולרי המורכב מהצורך הספציפי שלך. באפשרותך לבחור חידוש מצבה מלא הכולל שיפוץ מא' עד ת' של אבן המצבה, הכיתוב וחלקת הקבר או חידוש חלקי הכולל רק את לוח השיש והכיתוב למצבה עצמו. בניגוד לחידוש מצבות אשר מורכבות מסלעים ואבנים, ישנם מקרים בהם לא ניתן יהיה לחדש כיתוב אשר מורכב מחומרים מסוימים בעקבות התפשטות מסיבית של פטריות ולכן לא תהיה ברירה אלא להתקין מחדש את האותיות.

איך מתבצע חידוש מצבות?

המצבה עשויה מאבנים שעם הזמן צוברות לחות ואבנית שיחד יוצרות שכבת לכלוך הדורשת הרבה יותר ממים כדי לנקות אותה. השיטה של טופ מצבות כוללת שיוף וליטוש השכבה העליונה של המצבה אשר מוריד את כל הלכלוך שהצטבר ומקנה למצבה מראה נוצץ ומלא ברק בדיוק כמו ביום הראשון שלה. במקרים מסוימים נבצע שטיפה של המצבה בלחץ מים כדי להוריד כתמים קשים במיוחד.

תיקון סדקים ושברים במצבה

האבנים והסלעים אשר מרכיבים את המצבות נשחקים עם הזמן, מה שעלול ליצור סדקים ואפילו שברים במרוצת השנים. ברשותנו מלאי גדול של כל סוגי האבנים והסלעים המשמשים לבניית מצבות בישראל ולכן אנחנו מציעים לך שירות איטום מצבות אשר במסגרתו נאטום את כל הסדקים והשברים המצויים על המצבה ונחזיר אותה למצבה הקודם.

חידוש מצבות באמצעים ביתיים

אם המצבה יחסית חדשה, ניתן לשמר אותה על ידי מספר פעולות פשוטות שלא דורשות ידע מקדים או ציוד טכני מיוחד. כדי להעניק למצבה מראה מבריק ניתן לשטוף אותה באמצעות חומרים אשר אינם מבוססים על חומצה ומסירי אבנית למיניהן כדי שימיסו את שכבת הלכלוך הדקה ויחזירו את המצבה למצב המקורי שלה. אם בחרת בחריטת אותיות על המצבה, ניתן לעבור על האותיות עם אותם החומרים כדי להוריד כתמי צבע ולעבור עליהן עם מכחול עדין כדי להחזיר להן את הצבע.

כמה עולה חידוש מצבה?

מצבות מורכבות מחומרים שונים אשר מתבלים באופן שונה עם הזמן, כולל הכיתוב שעליהן ולכן המחירים לא אחידים. מה גם שהתקציב שהגדרת לחידוש המצבה גם הוא משחק תפקיד ומעבר לכך, לפעמים מתגלות תקלות שונות המחייבות עבודה יסודית יותר כמו קיבוע לא נכון של המצבה או חיבור מחדש של קירות המצבה, מה שמייקר משמעותית את תהליך חידוש המצבה. באותה נשימה, הניסיון הרב והמקצועיות של טופ מצבות מבטיחים לך עבודה איכותית, מהירה ויעילה שתספק לך את התוצאות הרצויות במחירים משתלמים במיוחד.

לקוחות ממליצים: 

שאלות נפוצות

icon

חידוש מצבה מתבצע כאשר המצבה נשחקת מתקלפת או מאבדת את הצבע, גם אותיות שנשחקו או נשרו דורשים חידוש מצבה .

icon

מצבות עשויות מחומרי גלם שונים המורכבים מאבנים או סלעים המתבלים לאורך הזמן ובנוסף היות ורוב בתי העלמין ללא קורת גג המצבות חשופות לנזקי הטבע.

icon

חידוש מצבות כוללת שיוף וליטוש השכבה העליונה של המצבה אשר מוריד את כל הלכלוך שהצטבר ומקנה למצבה מראה נוצץ ומלא ברק

icon

מצבות מורכבות מחומרים שונים אשר מתבלים באופן שונה עם הזמן, כולל הכיתוב שעליהן ולכן המחירים לא אחידים.