מצבות לכלבים בעיצובים מיוחדים

הכלב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם ולכן אין פלא שמשנה לשנה עולה הדרישה למצבות לכלבים. ההשפעה והאהבה הבלתי נגמרת של הכלבים אלינו בני האדם מחלחלת ללב ולכן הדבר הטבעי ביותר לעשות אחרי לכתו של החבר שלנו הוא לקבור אותו ולעצב מצבה לכלב ייחודית בשבילו. טופ מצבות בנתה עשרות רבות של מצבות לכלבים ומזמינה גם אותך להעניק לכלבך את הכבוד הראוי לו.

הקמת מצבות לכלבים מאבן איכותית

בעזרתנו ניתן לרכוש מצבה לכלב בהתאמה אישית!
רכישת מצבות לכלבים במחירים ללא תחרות
ניתן
להזמין מצבות לכלבים בהתראה מיידית

לייעוץ חינם בבחירת מצבות לכלבים חייגו: 072-397-4163

איך לעצב מצבה לכלבים?

היות ומדובר בכלבים ולא בבני אדם, ישנם מספר חוקים שלא חלים על מצבות לכלבים שאפשר לנצל כדי לעצב מצבה ייחודית שאי אפשר להקים בבית עלמין לבני אדם. ישנם בתי עלמין לבעלי חיים בצפון ובמרכז הארץ ואנחנו ממליצים לברר את העלויות מבעוד מועד לפני תהליך הקמת מצבה לכלבים כדי לחסוך זמן ואנרגיות. הבחירה בבית העלמין צריכה להיעשות על ידי חישוב של מרחק ומחיר כך שלא תהיה חריגה מהתקציב שבחרת לטובת הקמת המצבה.

מצבה לכלבים היא מצבה שקרויה בעגה המקצועית מצבה מאבן אחת מכיוון שלא נקברים בה עוד בעלי חיים. תהליך הקמת מצבה לכלבים דומה מאוד לתהליך הקמת מצבה לבני אדם ולכן הדבר הראשון שיש לעשות הוא לבחור את סוג חומר הגלם ממנו נייצר את המצבה. בישראל קיימים שני סוגים של חומרי גלם והם אבנים וסלעים. רוב האבנים נחצבות בישראל ולכן הן נפוצות וזולות יותר מיתר האבנים וכמובן מהסלעים שנחצבים בחו"ל ומיובאים לארץ.

סוגי אבנים נפוצות בישראל
ישנם כל מיני סוגים של אבנים אשר נחצבות בישראל ולכל אחת מהן צבע שונה ויכולת עיבוד שונה. אבן שיש חברון למשל היא אבן שנחצבת בהרי ירושלים, צבעה לבן עם ורידים בצבעים שונים וקל מאוד לעבוד איתה. אבנים נוספות הן אבן ירושלמית, אבן גלילית, אבן יפתח ואבן גרניט (שלא נחצבת בארץ אבל נמצאת במלאי בשפע). לעומת זאת, הסלעים כולם נחצבים בחו"ל ומיובאים לארץ בצורתם הפראית מכיוון שקשה מאוד ולא משתלם לעבד אותם.

סוג אותיות למצבה לכלבים
יש כל מיני שיטות לכיתוב על גבי המצבה כשהמובילות בהן הן התזה בחול, חיתוך בלייזר (CNC) והדבקה של אותיות ברונזה. חשוב לציין שלא כל סוג כיתוב מתאים בהכרח לכל סוג אבן ולכן יש להבין באיזו אבן התכוונת להשתמש לטובת המצבה ולהתאים לה כיתוב ספציפי.

כיתוב על גבי מצבה לכלבים
בתי עלמין לבני אדם, הנהלות בתי הקברות מחייבות לכתוב כיתוב למצבה מטקסטים מסוימים על גבי המצבה כדי לשמור על אחידות, קדושת המקום וכבוד המת. בבתי העלמין לבעלי חיים אין את ההגבלות האלו ולכן ניתן לנצל את כל שטח הפנים של המצבה לטובת הנצחת הכלב שלך. בדרך כלל יופיעו תמונות של הכלבים על גבי המצבה בתוספת טקסט אישי נוגה שמתאר את החיים עם הכלב וכמה הוא תרם לחייו של הבעלים שלו.

כמה עולה מצבה לכלבים?

מחיר מצבה לכלבים נקבע לאחר חישוב של מספר פרמטרים והם סוג האבן שנבחרה למצבה, סוג האותיות שיעטרו את המצבה, עיצוב המצבה וכמובן כמות האותיות בהן נשתמש לכיתוב. בדרך כלל מצבות לכלבים תהיינה קטנות יותר ממצבות לבני אדם ולכן המחיר שלהן יהיה זול יותר ויעמוד בתקציב שלך. אפרופו תקציב, המומחיות של טופ מצבות היא להתאים מצבות לסכומים מסוימים ולכן נוכל לעזור גם לך להגיע למצבה שתעמוד בדרישות שלך מחד ובתקציב שלך מאידך. כדי להבין לעומק איך התהליך מתקיים ולחשב עלויות, אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי לקבל ייעוץ והכוונה בחינם וללא כל התחייבות לגבי הקמת מצבה לכלב שלך.

לקוחות ממליצים: 

שאלות נפוצות

icon

ישנם בתי עלמין מיוחדים המיועדים לקבורה של בעלי חיים בצפון ובמרכז הארץ.

icon

ניתן לבנות מצבות לכלבים מאבנים ומסלעים, מרבית האבנים נחצבות בארץ ומרבית הסלעים מיובאים מחו"ל

icon

בבתי עלמין לחיות אין הגבלת כיתוב לרוב תופיע תמונה עם טקסט אישי שמתאר את הכלב והקשר המיוחד איתו

icon

מחיר מצבה לכלב תלוי בסוג הסלע/אבן שנבחר לבניית המצבה, הגודל שלה, כמות האותיות וכמובן עיצוב המצבה.