עיצוב מצבות קבורה בכל הארץ ובמחירים נמוכים

מצבות קבורה הן הדרך של משפחות הנפטרים לציין את מקום קבורתם, האופי שלהם והמורשת שהם השאירו. טופ מצבות מחזיקה מלאי גדול של אבנים וסלעים וסוגי אותיות מהם ניתן לבחור עיצוב מצבת קבורה שתהפוך להיות אנדרטה ראויה ואיכותית לכבוד הנפטר וכזו שתחזיק לאורך זמן ארוך במיוחד.

מצבות קבורה מאבנים איכותיות

בעזרתנו ניתן לרכוש מצבות קבורה בהתאמה אישית!
רכישת מצבות קבורה במחירים ללא תחרות
ניתן
להזמין מצבת קבורה בהתראה מיידית

לייעוץ חינם בנושא מצבות קבורה חייגו: 072-397-4163

 

מה כרוך בעיצוב מצבות קבורה?

מצבות קבורה מורכבות משלושה אלמנטים: חומר הגלם המשמש לבניית המצבה, סוג האותיות שיעטרו את המצבה וכמובן יש את הכיתוב למצבה. אבל רגע לפני שניגשים לעיצוב מצבת קבורה, יש להבין היכן קוברים את הנפטר מכיוון שלכל בית עלמין יש את רשימת הנהלים שלו לגבי קבורה במקום. רוב הנהלים די דומים, אך בכל זאת ניתן להיתקל בשינויים מסוימים ולכן אנחנו ממליצים לעבוד עם קבלן מצבות מקומי שיכיר את האיזור וידע להנחות אותך בנושא.

לאחר שנבחר בית עלמין, אפשר להתחיל את תהליך עיצוב מצבת קבורה על ידי בחירה של חומר גלם שישמש לבניית המצבה עצמה. בניגוד לעבר, היום קיימים כל מיני סוגים של חומרי גלם החל מאבנים – אבן שיש חברון, אבן שיש ירושלמית, אבן שיש טורקית, גרניט ועוד ועד לסלעים אשר נחצבים בחו"ל ומיובאים לישראל. לכל סוג אבן יש את היתרונות והחסרונות שלה וכנ"ל לגבי הסלעים כמובן.

אבנים נפוצות בישראל למצבות קבורה
רוב הישראלים מעדיפים מצבות קבורה בצבעים הלבנים יותר ולכן המצבות הנפוצות הן מצבות אבן חברון, מצבות אבן ירושלמית ומצבות גרניט (שהיא אמנם שחורה אבל נכנסה לרשימה בזכות היתרונות שלה). סלעים פחות נפוצים בישראל בגלל מחירם הגבוה, המלאי המוגבל שלהם והצורה הפראית שלהם. קשה מאוד לסתת ולעבד סלעים, בניגוד לאבני שיש, ולכן הישראלים מעדיפים את האבנים אותן ניתן לעצב בקלות יותר.

כיתוב על מצבה לקבורה
רגע לפני שבוחרים הקדשה על מצבה, יש לבחור את סוג הכיתוב או במונח המקצועי – סוג האותיות שיעטרו את המצבה. יש מספר שיטות לכתוב על גבי המצבה, כשהעיקריות הן התזה בחול, חיתוך בלייזר (CNC) והדבקה של אותיות ברונזה על גבי המצבה. כאן המקום לציין שלא כל סוגי האותיות מתאימות לכל סוגי האבנים ולכן מומלץ מאוד להתייעץ עם קבלן מצבות כדי למנוע בזבוז של זמן וכסף.

כמה עולה מצבת קבורה?

טופ מצבות מציעה לך מצבות לקבורה מכל סוגי האבנים והסלעים הקיימים בישראל, כולל כל סוגי האותיות הקיימות כך שההיצע הגדול יעזור לך לבנות מצבת קבורה שתהלום את זכרו של המנוח אך מהצד השני תהיה זולה מספיק כדי לעמוד בדרישות התקציב שלך. מעבר לחומרי הגלם, טופ מצבות תלווה אותך בתהליך ותדאג שהוא עובר בצורה החלקה, היעילה והחסכונית ביותר תוך הפרעה מינימלית למשפחה בזמן התקופה הקשה הזו. רוצה לדעת עוד? אנחנו עומדים לשירותך עם שיחת ייעוץ והכוונה בחינם וללא כל התחייבות בטלפון המפורסם באתר.