מצבות סנהדרין בשלל סוגים ובמחירים נמוכים

מצבות סנהדרין התגלו באיזור ירושלים ונקראות כך מפני חוקרים ארכיאולוגיים מצאו 71 קברים בתוך מערה אשר סימלו את הסנהדרין שמנה 71 חכמים. קבורה במצבת סנהדרין הפכה לנפוצה בגלל חוסר מקום בבתי העלמין והיום ניתן למצוא מגוון גדול של מצבות סנהדרין בשלל עיצובים ועיטורים אשר יכבדו את זכר הנפטר ויהפכו את חלקת הקבר למקום אישי ומיוחד לך, למשפחה שלך ולמבקרים השונים שיגיעו.

מצבות סנהדרין במחירים אטרקטיביים!

בעזרתנו תוכלו לרכוש מצבות סנהדרין במחירים ללא תחרות!
מצבות סנהדרין ברמה הגבוהה ביותר

ניתן להזמין מצבת סנהדרין בהתאמה אישית!

לייעוץ חינם בנושא מצבות סנהדרין חייגו: 072-397-4163

היתרונות בקבורת סנהדרין

קבורה בכוכים (סנהדרין) טומנת בחובה מספר יתרונות על פני קבורת שדה אשר נחשבת ליקרה ומורכבת יותר וכאן נפרט את העיקריים שבהם:

  • הגנה מפני פגעי מזג האוויר
    לרוב, מצבות סנהדרין ימוקמו תחת קורת גג כך שהן יהיו מוגנות מפני השמש הלוהטת של הקיץ והגשמים הסוערים של החורף. ההגנה הזו תשמר את המצבות לאורך זמן ארוך יותר ובכך תחסוך לך כסף על שיפוץ של המצבות.
  • אפשרויות עיצוב רבות
    לא כל האבנים מצליחות להתמודד היטב עם גשם ושמש כשלאחר זמן מה הן מתחילות לאבד מהנראות שלהן, מה שידרוש תחזוקה שוטפת של המצבות מעת לעת. מצבות סנהדרין מוגנות מפגעי מזג האוויר מה שמאפשר לך לבחור מכל סוגי האבן, האותיות והעיטורים השונים למצבה מבלי לחשוש שהגשם או השמש יגרמו נזקים לחומרים השונים.
  • מחיר נמוך
    מצבות סנהדרין מורכבות בדרך כלל מלוח אחד אשר מכסה את הכוך בו נטמן הנפטר, מה שאומר שכמות חומר הגלם בה נשתמש תהיה קטנה משמעותית מקבורת שדה. המצב דומה גם בכמות האותיות שניתן יהיה להשתמש בהן על המצבה כך שהמחיר של מצבת סנהדרין יהיה נמוך משמעותית משאר סוגי הקבורה הקיימים בבתי העלמין השונים.

כמה עולה מצבת סנהדרין?

היות ויש לך אפשרות במצבות סנהדרין לבחור כל סוג אבן וכל סוג כיתוב על מצבה לטובת בניית המצבה, טווחי המחירים משתנים משמעותית ונעים ממצבות מאבנים זולות יחסית כגון מצבות שיש חברון ועד מצבות מאבנים איכותיות יותר כגון מצבות מסוג אבן גרניט שנחשבות ליקרות יותר. מעבר לכך, גם לאותיות יש משקל רב כשניתן לבחור בין חריטה בלייזר (CNC) לבין הדבקה של אותיות ברונזה יקרות, כך שהכל תלוי בך ובתקציב שבחרת לטובת הקמת המצבה. בתשלום סמלי נוסף, ניתן לבנות מדף משיש עליו ניתן יהיה להניח נרות נשמה, פרחים וכל מיני קישוטים אחרים שהמשפחה תרצה. זו הסיבה שאנחנו מעדיפים לשוחח איתך בטלפון כדי להבין מהן הדרישות והתקציב שלך כדי שנתאים לנפטר מצבת סנהדרין ייחודית שתכבד את זכרו ותביא לידי ביטוי את האופי שלו, גם בדרכו האחרונה.

לקוחות ממליצים: