מצבות משפחתיות מחירים ועיצובים מיוחדים

מצבות משפחתיות נועדו לזוגות שמעוניינים להמשיך את החיים המשותפים גם במותם והן מורכבות משני קברים צמודים יחד. אין הבדל בין מצבה משפחתית למצבה רגילה מבחינת העיצוב אך נהוג לעצב מצבות משפחתיות עם אותם חומרי הגלם וסוגי האותיות כדי לשמור על אחידות. רכישה של מצבות משותפות תהיה זולה יותר בגלל רכישה חד פעמית של חומרי גלם ולכן היא גם האופציה המועדפת על ידי בני זוג.

הקמת מצבות משפחתיות מאבן איכותית

בעזרתנו ניתן לרכוש מצבה משפחתית בהתאמה אישית!
רכישת מצבות משפחתיות במחירים ללא תחרות
ניתן
להזמין מצבה משפחתית בהתראה מיידית

לייעוץ חינם בבחירת מצבות משפחתיות חייגו: 072-397-4163

סוגי מצבות משפחתיות

ישנם שני סוגי קבורה המתאימים למצבות משפחתיות והם:

קבורת שדה זוגית
זהו סוג הקבורה הסטנדרטי בו שתי חלקות הקבר צמודות זו לזו ויוצרות מעין חלקה אחת בה קבורים שני בני הזוג זה לצד זה.

קבורת סנהדרין
סגנון קבורה זה התגלה במערה באיזור ירושלים בה נכחו 71 כוכים ששימשו כקברים ובגלל מצוקת הקרקע בבתי העלמין השונים, סגנון זה אומץ וכיום ניתן לראות קברי סנהדרין כמעט בכל בית עלמין. בסגנון זה ניתן לקבור עד 3 מתים בקיר ולכן גם סגנון קבורה זה מתאים למשפחות אשר רוצות להיקבר יחד.

קבורה משפחתית
לפעמים בני הזוג לא מתכננים את הקבורה שלהם ולכן יוצא מצב בו אחד מבני המשפחה נפטר ורק לאחר מכן בת הזוג מבקשת להיקבר לצידו. במקרה זה קוברים את הנפטר עמוק יותר באדמה וכשיגיע הרגע לקבור את הנפטרת, היא תמוקם מעליו וחלקת הקבר תהפוך לקבורה משפחתית.

אילו אבנים מתאימות למצבות משפחתיות?

היות ולרוב מצבות משפחתיות הן מצבות שנבנות זו אחרי זו ולא במקביל, ניתן בהחלט לבחור אבן מסוג מסוים למצבה הראשונה ואבן מסוג מסוים למצבה השנייה. אבל רוב המשפחות רוכשות מבעוד מועד מצבות משפחתיות מכיוון שהעלות שלהן נמוכה יותר מקנייה חד פעמית של שתי מצבות. סוגי האבנים הפופולריות למצבות משפחתיות הן מצבות אבן שיש חברון, מצבות אבן ירושלמית, מצבות אבן גרניט ושיש טורקי מכיוון שקל יחסית לסתת ולעבד אותן והן תמיד נמצאות במלאי במגוון של גדלים וסוגים.

אילו אותיות מתאימות למצבות משפחתיות?

לאחר בחירת סוג האבן למצבה המשפחתית, יש לבחור כיתוב למצבה ואת  סוג אותיות באמצעותן ייכתב הטקסט על המצבה. יש מספר שיטות לכתיבת אותיות כשהנפוצות ביותר הן התזה בחול, לייזר (CNC) והדבקה של אותיות ברונזה. חשוב לציין שלא כל האותיות מתאימות לכל סוגי המצבות ולכן אנחנו ממליצים להתייעץ עם קבלן מצבות משפחתיות שיכוון אותך ויעזור לך לבחור נכון את סוג האותיות.

כיתוב על מצבות משפחתיות

הטקסטים שיופיעו על המצבה חייבים לעמוד בסטנדרטים מסוימים אשר נקבעים על ידי הנהלת בית הקברות הספציפי בו ייקבר הנפטר. לרוב ההנהלה תחייב אותך לציין את שמו המלא של הנפטר, שמו של אביו, תאריך הלידה והפטירה, ת.נ.צ.ב.ה ופ"נ. מעבר לכך, תלוי כמובן בגודל המצבה, ניתן להוסיף פסוקים מהתורה, ציטטות משירים או כל פתגם ומשפט אחרים שיהלמו את זכר הנפטר, בתנאי שההנהלה מאשרת אותם.

כמה עולה מצבה משפחתית?

כמו בכל מוצר, ככל שהרכישה תהיה גדולה יותר כך ההנחה תהיה גדולה יותר ולכן רכישה של מצבות משפחתיות תהיה זולה יותר מרכישת מצבה אחת בכל פעם. זו הסיבה שאנחנו ממליצים לבני המשפחה לרכוש מצבה משפחתית שגם תשמור על אחידות המצבות וגם תחסוך לך כסף. טופ מצבות מחזיקה מלאי גדול של סוגי אבנים ואותיות ותוכל לעצב גם לך מצבה משפחתית שתהלום את אופי הנפטרים בליווי אישי ורגיש לכל אורך התהליך וכמובן במחירים נמוכים ובהתאמה אישית. אנחנו כאן לכל שאלה ועניין ומזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי לקבל ייעוץ והכוונה בחינם וללא כל התחייבות.

לקוחות ממליצים: 

שאלות נפוצות

icon

מצבות משפחתיות נועדו לזוגות שמעוניינים להמשיך את החיים המשותפים גם במותם והן מורכבות משני קברים צמודים יחד

icon

ישנם שלשה סוגי קבורה עיקריים המתאימים למצבות משפחתיות: קבורת סנהדרין, קבורת שדה סוגית וקבורה משפחתית.

icon

סוגי האבנים הנפוצים ביותר למצבות משפחתיות הם אבן שיש חברון, אבן ירושלמית, גרניט ושיש טורקי.

icon

המחירים משתנים בהתאם לסוג האבן, עיצוב וכיתוב על המצבה לכן המחיר הוא אינדיבידואלי לכל מצבה