מצבות כפולות במחירים נמוכים

מצבה כפולה מאפשרת לקבור את בני הזוג או הקרובים זה לצד זה בחלקה אחת ובכך לשמור על אחדותם גם בלכתם. מצבות כפולות מספרות על הקשר האישי בין הנפטרים שנשארים זה לצד גם כאשר כבר אינם ובצורה זו מנציחות את הקשר לעד.

מצבות כפולות מאבן איכותית

בעזרתנו ניתן לרכוש מצבות כפולות בהתאמה אישית!
רכישת מצבות כפולות במחירים ללא תחרות
ניתן
להזמין מצבה כפולה בהתראה מיידית

לייעוץ חינם בנושא מצבות כפולות  חייגו: 072-397-4163

הקמת מצבות כפולות

דבר ראשון שנרצה לספר לך הוא שמצבות כפולות הן מצבות כשרות לכל דבר ועניין ומקבלות אישור קבורה ככל קבר אחר מהנהלת בית הקברות וחברה קדישא. עכשיו שסגרנו את הנושא הזה, נתפנה להבין איך מתנהל תהליך הקמת מצבות כפולות.

התנהלות מול בית העלמין
בישראל קיימים שלושה בתי עלמין – ציבוריים, צבאיים ופרטיים ולכל אחד מהם ישנם חוקים ונהלים שונים כשהשוני היחידי נמצא בבתי העלמין הפרטיים שמאפשרים קצת יותר חופש בהקמת המצבה. בבית עלמין ציבורי קיימת סמכות הנקראת הנהלת בית הקברות שתפקידה לוודא שבית העלמין מתפקד כמו שצריך ומשתמרים בו שני דברים – כבוד המת ואחידות. זו הסיבה לכל בית עלמין ציבורי יש את רשימת הנהלים שלו שמחייבת את משפחות הנפטרים לקבור את יקיריהם במסגרת כלשהי. לרוב המסגרת תהיה סוג האבן והטקסט על גבי המצבה עצמה ולכן התהליך לא מסובך, אך אנחנו בהחלט ממליצים לעבוד עם קבלן מצבות כפולות שידע לכוון אותך בתהליך.

בחירת אבן למצבות כפולות
הקמת מצבה כפולה לא שונה כהוא זה מהקמת מצבה רגילה אך בגלל שמדובר בסוג של מצבה אחת גדולה, כדאי להתייחס להקמת המצבה בכובד ראש. בניגוד לעבר, היום קיימים כל מיני סוגים של אבנים וסלעים מהם ניתן לעצב מצבה כפולה כגון מצבות שיש חברון, מצבות שיש טורקי, אבן ירושלמית, גרניט וכו'. ההבדלים בין אבנים לסלעים הם:

אבנים סלעים
רובן נחצבות בארץ, מה שמספק מלאי גדול של גדלים וסוגים. נחצבים בחו"ל ומיובאים לארץ כך שההזמנה כרוכה בהמתנה או בפשרה על סלע שכבר נמצא במלאי.
קל יותר לעבד ולסתת אבנים מכיוון שחומר הגלם נחצב בצורה מלבנית שדומה כלל הניתן למצבה. מיובאים כמו שהם, מה שמעניק להם את המראה הפראי אך קשה מאוד לסתת ולעבד אותם.
נפוצות יותר ולכן זולות יותר. נחצבים ומיובאים מחו"ל כך שהמחיר בהכרח יהיה יקר יותר.
ניתן לבנות מצבה כפולה משילובים של מספר אבנים. סלע אחד שמגיע כמו שהוא ולכן לא ניתן לשלב בו סלעים אחרים.
סוגים רבים יותר של כיתוב על המצבה כתוצאה מסוג חומר הגלם שמרכיב את המצבה. בדרך כלל הכיתוב על גבי המצבה יתבסס על הדבקת אותיות שעלולות לנשור או אפילו להיגנב.

 

כמה עולה מצבות כפולות?

מחיר מצבות כפולות אמנם יקר יותר במעמד הרכישה, אך משתלם יותר לרכישה מכיוון שהמחיר יורד ככל שכמות חומר הגלם שנקנית גדלה יותר. מעבר למחיר חומר הגלם, ישנן עלויות של כיתוב למצבה הכולל את סוג האותיות וכמות האותיות שישמשו לעטר את המצבה ולכן אנחנו ממליצים לך לבקש מחיר פיקס עבור הקמת מצבה כפולה. מעבר לחומרי הגלם, יש חשיבות רבה לקבלן המצבות שייבחר לעבודה מכיוון שהתפקיד שלו הוא ללוות אותך בתהליך ולוודא שהוא מתבצע על הצד הטוב, הזול וכמובן הרגיש ביותר.

לקוחות ממליצים: 

שאלות נפוצות

icon

מצבות כפולות הן מצבות כשרות לכל דבר ועניין ומקבלות אישור קבורה

icon

המחיר נקבע על פי סוג האבן, סוג הכיתוב וכמות האותיות כך שהמחיר הוא אינדיבידואלי לכל מצבה

icon

הדבר ניתן לביצוע אם המצבה נעשית מאבנים ולא מסלעים.

icon

ניתן לבנות מצבות כפולות מכל סוגי האבנים והסלעים אך הדבר מתבטא במחיר ובעיצוב