מצבת זיכרון מכל הסוגים במחירים נמוכים

מעבר לזיכרונות ומעט חפצים מה שנשאר לנו מהנפטר היא חלקת הקבר שלו שמשמשת כגלעד לאופי ולמורשת שהוא השאיר. מצבת זיכרון מאפשרת למשפחה ולחברים להתרפק על העבר, לחלוק לו כבוד ולקיים טקסים. טופ מצבות פועלת בתחום המצבות מזה זמן רב והקימה לא מעט מצבות זיכרון במשך השנים בתהליך רגיש, יעיל וחסכוני.

מצבות זיכרון מאבנים איכותיות

בעזרתנו ניתן לרכוש מצבת זיכרון בהתאמה אישית!
רכישת מצבות זיכרון במחירים ללא תחרות
ניתן
להזמין מצבת זיכרון בהתראה מיידית

לייעוץ חינם בנושא מצבות זיכרון חייגו: 072-397-4163

תהליך בניית מצבת זיכרון

מצבת זיכרון היא החלק הסופי של תהליך לא ארוך אך מורכב ומעט אינטנסיבי הכולל בתוכו שלושה שלבים אשר חייבים להתקיים לפי הסדר:

 • בחירת בית עלמין לקבורה
  בין אם קנית חלקת קבר לנפטר או חלילה שהדבר קרה בפתאומיות, יש לבחור בית עלמין לקבור בו את הנפטר. קיימים שלושה בתי עלמין – ציבורי, צבאי ופרטי. שני בתי העלמין הראשונים שייכים למדינה ולכן חלים עליהם חוקים קצת יותר נוקשים לעומת בתי עלמין פרטיים בהם ניתן לגלות יותר יצירתיות בבניית המצבות ובכיתוב עליהן.
 • בחירת סוג אבן למצבת זיכרון
  רוב הנהלות בתי העלמין מעדיפות שמשפחות הנפטרים יבחרו בסוגי אבנים ספציפיות כמו אבן שיש חברון, אבן שיש ירושלמית, אבן שיש טורקית ואבן גרניט, אבל בהחלט ניתן להשתמש בסלעים פראיים שמיובאים מחלקים שונים בעולם. לכל אבן יש את היתרונות והחסרונות שלה ולכן המומחיות שלנו בטופ מצבות היא להתאים לך מצבה מדויקת עבור הדרישות והתקציב שלך.
 • בחירת סוגי אותיות למצבות זיכרון
  כיום קיימות מספר שיטות לכתיבת טקסטים על המצבה הכוללות בין היתר התזה בחול, חיתול בלייזר (CNC), מילוי עופרת והדבקה של אותיות ברונזה. חשוב לציין שלא כל סוגי האותיות מתאימות לכל סוגי המצבות ולכן מומלץ בחום להתייעץ עם קבלן מצבות מנוסה שיוכל לעזור לך בנושא ולחסוך לך זמן.
 • כיתוב על מצבת זיכרון
  הנהלות בתי העלמין מחייבות כיתוב על מצבה עם מספר טקסטים על המצבה:
  • שמו המלא של הנפטר
  • תאריך הלידה והפטירה שלו
  • שמו של אביו
  • פ"נ
  • ת.נ.צ.ב.ה

ניתן לכתוב משפטים נוספים על המצבה (תלוי בגודלה כמובן) אשר מגיעים מהתורה, משירים או מפתגמים ידועים. יש לאשר את הטקסטים עם הנהלת בית העלמין כדי למנוע חלילה פגיעה בקדושת המקום.

כמה עולה מצבת זיכרון?

מחיר מצבות זיכרון משקף מספר גורמים התלויים בדרישות המשפחה והחזון שלה לגבי עיצוב המצבה. יש לכלול במחיר את סוג האבן, סוג האותיות, כמות האותיות והדחיפות בה יש לבצע את העבודה. מעבר להקמת מצבת זיכרון, יש את התהליך שמתקיים בשיאה של תקופה קשה למשפחה, השבעה, ולכן כדאי מאוד לעבוד עם קבלני מצבות מנוסים שיוכלו לטפל בנושאים האלו ברגישות המתבקשת ולא יהפוך לעוד עול בתהליך קשה זה. זו הסיבה שאנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר כבר עכשיו כדי שנוכל לסייע לך לצלוח את התקופה המאתגרת בצורה הרגישה, היעילה והחסכונית ביותר.