מצבה מיוחדת מאבן סלייב

מצבות אבן סלייב, נקראות גם מצבות אבן ירושלמית, נחצבת בהרי יהודה והרי ירושלים וניתנת לסיתות ולעיצוב כך שהמצבה מאבן סלייב של יקירך שנפטר תהלום את כבודו ותספק נחמה מעטה למבקרים השונים שיגיעו לקבר. טופ מצבות מכירה היטב את האבן הירושלמית ולכן יכולה לספק לך שירות ואיכות ללא פשרות כדי שהמצבה תעמוד בתקציב שלך ותעצים את האופי של הנפטר.

מצבות אבן סלייב מאבן איכותית

בעזרתנו ניתן לרכוש מצבות אבן סלייב בהתאמה אישית!
רכישת מצבות אבן סלייב במחירים ללא תחרות
ניתן
להזמין מצבת אבן סלייב בהתראה מיידית

לייעוץ חינם בנושא מצבות מאבן סלייב חייגו: 072-397-4163

היתרונות במצבה מאבן ירושלמית

מצבת אבן סלייב נחשבת ליוקרתית ונפוצה מאוד בבתי העלמין בישראל. היא מגיעה בטווחי צבעים שונים – צהוב, ורדרד, חום ואדום ונחשבת לישראלית במיוחד מכיוון שהיא עמידה מאוד לפגעי מזג האוויר והזמן בזכות אופי האבן עצמה. זוהי אבן גיר שמאופיינת בצפיפות רבה כך שאיננה מאבדת את המראה שלה במשך הזמן ומאפשרת לך להוריד את דאגת חידוש המצבה מהראש. ניתן להשתמש במצבות אבן סלייב בקבורת יחיד, קבורה זוגית, מצבת יחיד כגוש פראי וכשלט קיר.

כיתוב על מצבה מאבן סלייב

לאחר בחירת האבן, מגיע השלב בו יש לבחור אותיות שישמשו לכיתוב על גבי מצבת אבן סלייב. טופ מצבות מספקת שלושה סוגים של אותיות:

 • חריטה עם\בלי צבע
  שיטה זו נקראת גם חריטת לייזר שנחשבת למאוד מדויקת ומאפשרת לצבוע את האותיות בצבע מיוחד
 • חריטה עם מילוי עופרת
  במקום לבצוע את האותיות שנחרטו על המצבה, ניתן למלא את האותיות בעופרת אשר ניתנות למילוי מחדש לאחר שחיקתן.
 • אותיות ברונזה
  אותיות אלו עשויות מנחושת והן מודבקות על גבי המצבה. כאן המקום לציין שאותיות אלו גניבות מאוד ועלולות לגרום למפח נפש והוצאה כספית מיותרת.

כמה עולה מצבת אבן סלייב?

כמו בכל האבנים, תמחור מצבות אבן סלייב תלוי במספר גורמים:

 • גודל האבן
  ככל שנשתמש באבן גדולה יותר, כך המחיר שלה יתייקר.
 • עיצוב האבן
  אבן ירושלמית נחשבת לקשה יותר לעיצוב ולכן שעות העבודה עליה יהיו מעט יקרות יותר משאר האבנים.
 • כמות האותיות על המצבה
  בעוד שהנהלות בתי הקברות מבקשות כיתוב על מצבה לפי ההלכה ספציפי, ניתן להוסיף כיתובים משלך (באישור כמובן) כשככל שכמות האותיות עולה, כך המחיר מתייקר.

יחד עם זאת, טופ מצבות פועלת בתחום המצבות מזה זמן רב מה שמאפשר לנו להעניק לך מצבות אבן סלייב באיכות גבוהה שירות מלא ומחירים נמוכים ומשתלמים במיוחד!