מצבות אבן מכל הסוגים במחירים נוחים

הדרך להנציח את יקירך התפתחה משמעותית בשנים האחרונות עם הגדלת סוגי האבנים המשמשות לקבורה. מצבות אבן נחצבות לרוב בישראל ולכן ההיצע שלהן רב והמחירים שלהן נוחים כך שגם הדרך היצירתית ביותר להנציח את הנפטר במצבת אבן תהיה קלה, נוחה ובמחיר שווה לכל כיס.

מצבות אבן במחירים אטרקטיביים!

בעזרתנו תוכלו לרכוש מצבות אבן במחירים ללא תחרות!
מצבות אבן ברמה הגבוהה ביותר

ניתן להזמין מצבה מאבן בהתאמה אישית!

לייעוץ חינם בנושא מצבות מאבן שיש חייגו: 072-397-4163

סוגי אבנים מהן ניתן לבנות מצבות אבן

רגע לפני שאנחנו צוללים לסוגי האבנים מהן ניתן לבנות מצבות אבן, נרצה לציין שקיימים גם סלעים מהם ניתן לבנות מצבות. ההבדלים בין אבנים לסלעים משמעותיים בכמה רמות:

 • מלאי
  סלעים נחצבים בכל מיני מקומות בעולם ולכן יש צורך לייבא את הסלע, מה שמגביל את המלאי הקיים שקבלן מצבות מחזיק. משלוחים אלו עלולים להתעכב ולכן לגרום לעוגמת נפש למשפחת הנפטר ואפילו לדחות את טקס גילוי המצבה שחל 30 יום לאחר מועד הפטירה.
 • מחיר
  היות והסלעים מיובאים מחו"ל, המחיר שלהם בהכרח יהיה יקר הרבה יותר ממחירים של מצבות אבן אשר נחצבות ברובן כאן בישראל.
 • עיצוב
  בדרך כלל הסלעים נחצבים כחתיכות שלמות ופראיות ומתאימות לנפטרים אשר האופי שלהם היה יוצא דופן ובולט במיוחד. מעבר לכך, קשה מאוד לסתת ולעבוד עם סלעים כך שהעיצוב שלהם לרוב יהיה בצורה הגולמית שלהם.

לאחר שהבנת את ההבדלים בין סלעים לאבנים, נצלול לסוגי האבנים השונות מהן ניתן לבנות מצבות אבן. נתחיל באבנים הנפוצות ביותר ונפרט עליהן מעט:

 1. אבן חלילה
  אבן יפיפייה אשר מגיעה בגווני חרדל, חום וצהוב נחשבת ליקרה ויוקרתית יותר מהשאר אך מצריכה תחזוקה שוטפת בגלל אופי החומר ממנה היא עשויה.
 2. אבן חברון
  זו אבן דמוית שיש אשר מגיעה במגוון צבעי לבן עם ורידים בצבעים שונים. קל מאוד לעבוד עם האבן הזו והיא נחשבת לזולה יחסית.
 3. אבן בזלת
  בזלת היא לבה שהתקשתה במשך השנים ולכן קיבלה את הצבע הייחודי שלה. אבן זו נחצבת בישראל ודומה מאוד במראה שלה לאבן גרניט כך שאפשר להגיד אותה כאבן גרניט ישראלית.
 4. אבן גרניט
  צבעיה אפורים, שחורים והמרקם שלה מפוספס מה שהופך אותה לאבן ייחודית מאוד. אבן זו לא נחצבת בארץ ולכן יקרה יותר מהשאר אך בניגוד לאבן חלילה, אבן גרניט צפופה מאוד ועמידה לפגעי הזמן ומזג האוויר.
 5. אבן ירושלמית
  נחצבת בהרי יהודה וירושלים. המראה שלה מחוספס ומעט פראי והיא מגיעה בגוונים של אדום, ורוד וצהוב.

איך לבחור מצבת אבן מתאימה?

כל האבנים יפות ומכבדות את הנפטר ולכן לפעמים שפע ההיצע עלול לגרום לבלבול. כאן אנחנו בטופ מצבות נכנסים לתמונה עם ייעוץ והכוונה שיעזרו לך לבחור את מצבת האבן המתאימה לך מבחינת אופי הנפטר והתקציב.
ההמלצה הכי טובה שלנו היא להגיע לסכום מסוים עליו המשפחה הסכימה לטובת הקמת המצבה כדי שהחיפוש אחרי חומרי הגלם השונים יהיה ממוקד יותר. מעבר לבחירת מצבת אבן, יש לבחור את סוגי אותיות שיעטרו את המצבה עצמה וגם כאן ישנה בחירה מסוימת עם עלויות משתנות כך שאנחנו ממליצים לך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי לקבל שיחת ייעוץ והכוונה ללא עלות במהלכה נרכיב את מצבת האבן המתאימה ביותר עבורך.

כמה עולה מצבת אבן?

מחיר מצבת אבן נגזר משלושה פרמטרים – סוג האבן, סוג האותיות וכמות האותיות שיעטרו את המצבה. אך זה לא הדבר הכי חשוב ברכישת מצבת אבן אלא השירות והליווי במהלך הזמן הרגיש והמורכב הזה. טופ מצבות מלווים מידי יום משפחות בתהליך לבניית מצבה ויכולים לעזור גם למשפחה שלך לצלוח את התקופה הלא פשוטה הזו במהירות וברגישות מקסימלית.

לקוחות ממליצים: