לווי תהליך הקמת מצבה לקבר במחירים נמוכים

תקופת הקמת מצבה לקבר היא תקופה רגישה ומלאה בכאב על אובדן טרי של נפטר אהוב. זו הסיבה שאנחנו ממליצים לך לעבוד עם קבלן מצבות שילווה אותך בתהליך הקמת מצבה לקבר וידאג לשירות רגיש, חם ומקצועי שיקל עליך בתקופה הזו. טופ מצבות ליוותה עשרות משפחות בזמנים רגישים אלו של הקמת מצבות לקבר ומציעים גם לך ליווי מלא, מקצועי ומקיף במחירים נמוכים.

מצבה לקבר מאבנים איכותיות

בעזרתנו ניתן לרכוש מצבה לקבר בהתאמה אישית!
רכישת מצבה לקבר במחירים ללא תחרות
ניתן
להזמין מצבות לקבר בהתראה מיידית

לייעוץ חינם בנושא הקמת מצבה לקבר חייגו: 072-397-4163

מה כולל מחיר הקמת מצבה לקבר?

תהליך הקמת המצבה קורה בתקופה מאוד רגישה והיא השבעה. הסיבה לכך היא שנהוג ביהדות לקיים טקס גילוי מצבה אחרי 30 יום ממועד הפטירה ולכן יש לוח זמנים צפוף יחסית להקמת מצבה לקבר. בדיוק בגלל הלו"ז הצפוף והמצב הריגשי בו נמצאת המשפחה, חשוב להבין ממה נגזר מחיר מצבה לקבר כדי למנוע הוצאה מיותרת של כספים ובזבוז משווע של זמן.

מצבה לקבר בנויה ממספר אלמנטים אשר הופכים אותה למצבה והם אבן או סלע שמשמשים לסוגי מצבות שונים, סוג האותיות שיעטרו את המצבה והכיתוב שיופיע על המצבה.

מחיר אבן\סלע למצבה לקבר
ישנם כל מיני סוגים של אבנים וסלעים שניתן למצוא במלאים השונים של חברות המצבות. רובן המוחלט של האבנים נחצבות בארץ ולכן ניתן למצוא מצבות בשפע מאבנים כמו מצבות אבן חברון, מצבות אבן ירושלמית, מצבות אבן גלילית ועוד. האבנים האלו הן הנפוצות והזולות ביותר בישראל ולו בכדי. האבנים האלו מעניקות עיצוב ייחודי למצבה, מסוגלות לעמוד בתנאי מזג האוויר בישראל ונמצאות בשפע במלאי. סלעים (וחלק מהאבנים) זאת נחצבים במקומות שונים בעולם ומיובאים במיוחד כך שהמחירים שלהם יקרים בהכרח מחד והמלאי שלהם לא כל כך גדול מאידך.

מחיר אותיות למצבה לקבר
קיימות כל מיני שיטות לכיתוב למצבה כגון: חריטה על מצבה, התזה בחול, חיתוך בלייזר (CNC) והדבקה של אותיות ברונזה על גבי המצבה. לכל שיטה היתרונות והחסרונות שלה וכמובן גם המחירים שלה אבל יש לקחת בחשבון שלא בהכרח כל סוגי האותיות מתאימות לכל סוגי האבנים\סלעים ולכן מומלץ להתייעץ עם קבלן מצבות לקבר שיעזור לך לבחור נכון.

מחיר כמות אותיות למצבה לקבר
לאחר בחירת סוג האותיות, המחיר הסופי שלהן ייקבע לפי כמות האותיות שיעטרו את חלקת הקבר.

כמה עולה בניית מצבה לקבר?

מחיר מצבה לקבר ייקבע לאחר שקלול של סוג האבן\סלע, סוג האותיות וכמות האותיות ולכן אין מחיר אחיד למצבה לקבר. כדי לעזור לך לעשות סדר בהקמת המצבה, נזמין אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי שנוכל לייעץ לך בחינם וללא התחייבות.

לקוחות ממליצים: