חנות מצבות – מגוון מצבות מעוצבות ומצבות מיוחדות

בחנות מצבות ניתן למצוא מגוון מצבות אשר יעזרו לך לאמוד את המקצועיות של חברת המצבות שהגעת אליה, לצפות בעבודות קודמות ולקבל את כל העזרה הדרושה לך להקים מצבה. אנחנו מזמינים אותך להגיע לחנות שלנו כדי שנוכל ללוות אותך בתהליך הקשה של הקמת מצבה החל מהייעוץ ועד הקמת המצבה.

חנות מצבות עם מבחר דוגמאות ענק!

בעזרתנו תוכלו לבחור מצבה מעוצבת במחירים ללא תחרות!
מגוון רחב של מצבות לדוגמא 

ניתן להתרשם ממבחר רחב של מצבות עוד היום!

לפגישת סיור בחנות מצבות חייגו: 072-397-4163

איך בוחרים חנות מצבות?

היום בעידן האינטרנט ניתן לגלוש לאתרים של חברות מצבות ולבחון את העבודות שלהן מבעד למסך הזכוכית, אך כמובן שזה לא משתווה להגעה פיזית לחנות המצבות ולהסתכל בעיניים שלך על העבודות עצמן. בחנות המצבות ניתן לראות דוגמאות של סוגי מצבות מאבנים וסלעים שונים אשר משמשים כחומרי גלם למצבות, להבין טוב יותר את הסוגים השונים של האותיות – התזה בחול, לייזר (CNC), הדבקת אותיות ברונזה ועוד. מעבר להקמה הבסיסית של המצבות, בחנות מצבות ניתן לצפות באלמנטים נוספים כמו למשל עיטורים שונים, חריתות דיוקנים, תבליטים, כיסים לנרות זיכרון, פסלים וכו'.

למה כדאי להגיע לחנות מצבות?

מעבר לעבודות עצמן, יש חשיבות עליונה בפגישה פרונטלית של קבלן המצבות איתו בחרת לעבוד. הסיבה לכך היא הרגישות היתרה שקיימת בתהליך הקמת מצבה אשר כמעט ולא קיים במוצרים או שירותים אחרים. מעבר ללהקים לך את המצבה, תפקידו של קבלן המצבות הוא ללוות אותך ואת המשפחה שלך בתהליך קבורת המנוח. הקבלן מתנהל מול הנהלת בית העלמין וחוסך לך את ההתעסקות איתם מבחינת אישורי קבורה ועמידה בדרישות השונות שלה – סוגים ספציפיים של חומרי גלם למצבות, אישורים על טקסטים שונים אשר יופיעו על המצבה (בדרך כלל משפטים אישיים או ציטטות משירים אשר חייבים לעבור אישור אצל הנהלת בית העלמין) ומועד הקבורה עצמו. לאחר ייצור המצבה, קבלן המצבות יהיה זמין עבורך כדי לטפל בטקס גילוי המצבה והקמתה בפועל בחלקת הקבר של הנפטר ויהיה זמין עבורך לכל שאלה או צורך לאורך השנים.

גם אם כבר רכשת מצבה, הגעה לחנות מצבות תאפשר לך להבין איך קבלן המצבות מבצע חידוש ושיפוץ מצבות. זו עבודה שלדעתנו קשה הרבה יותר מייצור מצבה חדשה מכיוון שהחומרים מעט עייפים וכל טעות הכי קטנה עלולה להיגמר בנזקים למצבה הישנה ולמפח נפש לא מבוטל לך ולמשפחה שלך.