מצבות בשרון במחירים נמוכים ובליווי אישי

מצבה איכותית היא עניין חשוב שאין להקל בו ראש, אבל הקמה של מצבה בשרון היא הרבה מעבר לכך. היות והתהליך קורה בשיא התקופה הקשה, השבעה, חשוב מאוד שקבלן המצבות בשרון יהיה רגיש ואמפטי לתהליך ולמשפחה כדי שהתהליך יהיה מהיר, יעיל וחסכוני. אנחנו מזמינים אותך ליצור אתנו קשר כדי שנוכל לעזור גם לך לצלוח את התקופה הקשה במינימום הפרעה והוצאות.

מצבות בשרון במחירים ללא תחרות!

בעזרתנו תוכלו לרכוש מצבה בשרון במהירות ובמקצועיות!
מצבות בשרון בהתאמה אישית
בניית מצבה בשרון בליווי אישי ומקצועי!

לייעוץ חינם בנושא מצבות בשרון חייגו: 072-397-4163

מצבות בשרון לפי סוגי חומרי גלם

קבלן מצבות בשרון יחזיק כמות גדולה של חומרי גלם שונים מהם ניתן לבנות מצבה. מצבות סטנדרטיות לרוב ייבנו מאבני שיש אשר נחצבות בישראל או קיימות במלאי גדול בישראל כמו אבן שיש חברון, אבן שיש טורקית ואבן ירושלמית. אבנים אלו קלות לסיתות ולעיבוד, זולות ונפוצות ולכן הן המועדפות על הציבור הישראלי. מצד שני, אבנים אלו רגישות יותר לפגעי הזמן ומזג האוויר הישראלי הלוהט ולכן דורשות קצת יותר תחזוקה שוטפת. לעומת זאת, ישנן אבנים מיוחדות ויקרות יותר כמו גרניט, בזלת ואבן חלילה אשר המרקם שלהן צפוף יותר מה שהופך אותן לעמידות יותר.
מעבר לאבנים, ניתן להזמין סלעים פראיים מכל מיני מחצבות ברחבי העולם אשר יהיו ייחודיים ומקוריים במיוחד. סלעים אלו יקרים הרבה יותר אך מרשימים ועמידים מאוד לנזקים. מצד שני, כמעט בלתי אפשרי לסתת ולעבד אותם ולכן לרוב הם יעמדו בצורתם המקורית.

סוגי אותיות למצבות בשרון
לאחר בחירת סוג חומר הגלם, יש להתאים לו סוג אותיות. גם כאן קבלן מצבות בשרון יוכל לחסוך לך המון כאב ראש ולא מעט זמן מכיוון שלא כל סוגי האותיות מתאימים לסוגי האבנים השונות. סוגי האותיות הנפוצים ביותר למצבות סטנדרטיות הם התזה בחול עם מילוי עופרת חלק ובולט. סוג אותיות יקר ואיכותי יותר הוא החיתוך בלייזר (CNC) ואילו לסלעים יש סוג אותיות הייחודי להם – הדבקה של אותיות ברונזה. סוג זה של אותיות נחשב ליקר ביותר ולצערנו עלול ליפול לאחר זמן ואפילו להיגנב על ידי סוחרי מתכות פיראטים.

כיתוב על גבי מצבות בשרון
כדי ליצור אחידות ולשמור על כבוד המת וקדושת המקום, הנהלות בתי העלמין השונות מחייבות לכתוב טקסטים מסוימים כגון ת.נ.צ.ב.ה, פ"נ, שמו המלא של המנוח ושמות הוריו ותאריכי הלידה והפטירה של המנוח. ניתן להוסיף כיתובים נוספים אך חובה לאשר אותם עם הנהלת בית העלמין.

כמה עולה מצבה מיוחדת בשרון?

היום, יותר מתמיד, אפשרויות העיצוב הן אינסופיות ולכן אפשר להתבלבל ולהוציא סכומים שלא תכננת. זו הסיבה שאנחנו ממליצים לך לעבוד עם קבלן מצבות בשרון אשר ילווה אותך בתהליך, יכיר את אופי המנוח ויגבש יחד איתך תקציב ייחודי למצבה שתהלום את זכרו של המנוח ותכבד את המשפחה והמבקרים השונים שיגיעו לחלקת הקבר. יש לך שאלות נוספות? אנחנו עומדים לרשותך עם שיחת חינם במהלכה נבין מה הצרכים והדרישות שלך ונעזור לך להגיע למצבה הנכונה ביותר עבורך.

שירותים בקרבת מקום: מצבות ברמת השרון | קבלן מצבות בהוד השרון | קבלני מצבות ברעננה

לקוחות ממליצים: 

שאלות נפוצות

icon

דרישות מרבית בתי העלמין הן לכתוב את שם הנפטר תאריך הלידה ותאריך הקבורה. אך ניתן להוסיף פסוקים או ציטוטים מהמקורות או משירים המתארים את דמותו של הנפטר.

icon

בתי העלמין בארץ מתחלקים לכמה סוגים ציבוריים המנוהלים על ידי חברה קדישא, צבאיים, ופרטיים. לכל בית עלמין יש תקנון משלו לגבי נהלי הקבורה ההקדשות וכו' ניתן לומר שלבתי עלמין ציבוריים יש תקנון מחמיר יותר מבתי עלמין פרטיים.

icon

מצבה מעוצבת לרוב תכיל שילוב של אבנים וסלעים ולכן מחירה יהיה יקר יותר ממצבה העשויה מאבן אחת.

icon

חידוש מצבה מתבצע כאשר המצבה נשחקת מתקלפת או מאבדת את הצבע, גם אותיות שנשחקו או נשרו דורשים חידוש מצבה.