הקמת מצבות בשוהם | שיפוץ וחידוש מצבות בשוהם

טופ מצבות פועלת מזה שנים בתחום המצבות ובנתה עשרות רבות של מצבות בשוהם. המומחיות שלנו מתחלקת לשניים – מצבות איכותיות ועמידות והתאמתן לתקציב שלך וליווי אישי ורגיש בתקופה לא פשוטה זו. אנחנו מזמינים גם אותך להוריד את דאגת בניית המצבה בשוהם ולתת לנו לנהל את התהליך ולהפוך אותו למהיר, יעיל וחסכוני.

מצבות בשוהם במחירים ללא תחרות!

בעזרתנו תוכלו לרכוש מצבה בשוהם במהירות ובמקצועיות!
מצבות בשוהם בהתאמה אישית
בניית מצבה בשוהם בליווי אישי ומקצועי!

לייעוץ חינם בנושא מצבות בשוהם חייגו: 072-397-4163

סוגי מצבות מעוצבות בשוהם

בתקופה האחרונה עיצובי המצבות התקדמו משמעותית וכיום ישנם מגוון רחב של מצבות מעוצבות וניתן לבחור בין מצבה סטנדרטית לבין מצבה מעוצבת בשוהם כשההבדלים יכולים להיות שמיים וארץ. מצבה סטנדרטית לרוב תהיה מיוצרת מהאבנים הבאות:

אבן שיש חברון
נחצבת בחברות ובהרי ירושלים. יש לה מראה שיש לבן עם ורידים בצבעים שונים מה שמקנים לה מראה ייחודי. יתרון נוסף של אבן זו מתבטא ביכולת לבצע חריטה של אותיות וצורות על המצבה ולעבד ולסתת אותה בקלות כך שהיא בנויה לעיצובים מיוחדים לצד הסטנדרט הגבוה שלה.

אבן ירושלמית
האבן הירושלמית המוכרת אשר ידועה בחספוס ובפראיות שלה נחשבת לאבן איכותית מאוד שלא דורשת המון תחזוקה שוטפת.

אבן שיש טורקית
צבעה אפור בהיר עם פסים והיא נחצבת בטורקיה. היתרון המשמעותי של אבן זו הוא הצפיפות שלה שלא מאפשרת למים לחדור אל האבן ובכך שומרת על הניראות של האבן לאורך זמן. היא מעט יקרה מהשאר אבל חוסכת המון בתחזוקה שוטפת.

אבן גרניט
מיובאת מחו"ל ולכן מלכתחילה תהיה יקרה יותר משאר האבנים. צבעה שחור אפור כהה והמרקם שלה מלא בנקודות קטנות וכמו אבן השיש הטורקית, גרניט נחשבת לאבן צפופה שלא דורשת יותר מדי תחזוקה שוטפת.

סלעים
אלו בדרך כלל מיובאים מחו"ל ונחשבים ליקרים ביותר מבין חומרי הגלם. העיצוב של הסלעים יישאר פראי מכיוון שקשה מאוד לסתת ולעבד אותם ולכן רוכשי הסלעים מעדיפים לא לגעת בהם ולהציב אותם כמו שהם.

סוגי אותיות למצבות בשוהם

מעבר לבחירת סוג חומר הגלם ממנו נייצר את המצבה, יש לבחור את סוג האותיות בו נשתמש לכיתוב על גבי המצבה. שלושת סוגי האותיות העיקריים הם:
אותיות עופרת
סוג האותיות הפופולארי ביותר מכיוון שניתן להשתמש בו כמעט על כל סוגי האבנים. אותיות העופרת יכולות להיות בולטות או בעלות מראה חלק, הכל תלוי בעיצוב המצבה עצמה.

חיתוך בלייזר (CNC)
טכנולוגיה זו מאפשרת יכולת עיצוב מדהימה ומשמשת גם ליצירת עיטורים שונים על גבי המצבה.

הדבקה של אותיות ברונזה
אלו האותיות היקרות ביותר אותן מדביקים (או נכון יותר, מבריגים) אל המצבה. עם הזמן אותיות אלו צוברות עובש ועלולות להיגנב בגלל הנחושת מהן הן עשויות ולכן אנחנו ממליצים לשקול טוב אם לבחור בסוג אותיות זה.

כמה עולה מצבה בשוהם?

מחיר מצבה בשוהם מושפע מסוג וגודל חומר הגלם, סוג האותיות שנבחרו לכיתוב והכמות שלהן. הטיפ הכי גדול שנוכל להעניק לך הוא לגבש תקציב לטובת הקמת המצבה וממנו להבין מהו העיצוב הנכון ביותר עבור הנפטר, המשפחה והתקציב שגיבשת.

שירותים בקרבת מקום: מצבות במודיעין | קבלן מצבות בלוד| קבלני מצבות בירושלים

לקוחות ממליצים: 

שאלות נפוצות

icon

הדבר החשוב ביותר בשמירת אורך חיי המצבה הוא תחזוקה שוטפת של המצבה, היות והמצבה נמצאת לרוב תחת כיפת השמים וחשופה להשפעות מזג האוויר. לרוב המצבות נבנות מאבני שיש או סלעים, חומרי גלם אלו הינם חומרים טבעיים. שימוש בחומרי ניקוי ביתיים המכילים חומרים כימיים עלולים לגרום לנזק לאבן של המצבה. מומלץ להתייעץ עם קבלן מצבות עם איזה חומר מומלץ להשתמש.

icon

ענף המצבות השתנה ללא היכר הודות לטכנולוגיות חדשות שנכנסו לענף. כיום, ניתן לשלב בין אבני שיש לאבני סלע וליצור מצבות מעוצבות ומיוחדות.

icon

מצבות מעוצבות אלו מצבות שהעיצוב שלהם הוא אינו סטנדרטי אלא מיוחד ומותאם אישית לזכרו של המנוח. כדאי ומומלץ לבדוק עם הנהלת בית העלמין אם ניתן להשתמש במצבות מסוג זה.

icon

בישראל המצבות הנפוצות ביותר הן מצבות העשויות מאבני שיש לסוגיהן, היות ואבנים אלו נחצבות בארץ ונוחות לעיבוד ולסיתות.