מצבות ברעננה | מצבות סטנדרטיות ומצבות מעוצבות ברעננה

לכל מנוח יש את האופי שלו ולכן קשה מאוד לחשוב במונחים סטנדרטיים כשמגיעים להקים מצבה ברעננה. טופ מצבות מציעה לך מגוון רחב של מצבות מעוצבות ייחודיות ומקוריות אשר מורכבות מאבנים מיוחדות, שילוב של מספר אבנים וכמובן סלעים אשר נחצבים ומיובאים לישראל מכל העולם. אנחנו מתמחים בבניית מצבות ברעננה לפי תקציב ולכן נוכל ליצור גם לך מצבה מיוחדת בתקציב שלך.

מצבות ברעננה במחירים ללא תחרות!

בעזרתנו תוכלו לרכוש מצבה ברעננה במהירות ובמקצועיות!
מצבות ברעננה בהתאמה אישית
בניית מצבה ברעננה בליווי אישי ומקצועי!

לייעוץ חינם בנושא מצבות ברעננה חייגו: 072-397-4163

איך מקימים מצבה ברעננה?

על פניו תהליך הקמת המצבה הוא תהליך מסודר עם שלבים ברורים שיש להקפיד עליהם. אך כשהמשפחה במצב רגיש בו היא רק מתחילה לעכל את האובדן הנוראי, קשה מאוד לנתק את הרגש ולגשת לתהליך הזה בראש צלול. אנחנו מכירים את התחושות הנוראיות שלך ולכן בחרנו לכתוב מדריך שיעזור לך להבין איך מתבצע תהליך הקמת המצבה כך שהשיחה שלך עם קבלן מצבות ברעננה תהיה מקצועית ויעילה הרבה יותר.

מה זה דמי קבורה?
ההלכה קובעת שכל יהודי צריך להיקבר בצורה שיווניות ולכן כל ישראלי יהודי רשאי להיקבר בישראל בלי קשר למצבו הכלכלי. דמי הקבורה הם העלויות השונות הכרוכות בתהליך הקבורה כמו הסעת המנוח מבית החולים לבית העלמין, טקס הטהרה לפני הקבורה, תכריכים סטנדרטיים, כריית הקבר וכיסוי שלו לאחר הקבורה, לוחית עם שם על חלקת הקבר, טקס קבורה מלא בהשתתפות חזן וצוות. דמי הקבורה משולמים על ידי הביטוח הלאומי.

היכן ייקבר המנוח?
לפי החוק היבש, המנוח ייקבר בבית העלמין הקרוב ביותר למעונו הרשמי לפי מרשם האוכלוסין. כמובן שישנם מצבים בהם המנוח עבר דירה ולא עדכן את משרד הפנים או מצב בו הילדים גרים רחוק וירצו לקבור את המנוח לידם.

נהלי בתי העלמין
הנהלות בתי העלמין כפופות לחברה קדישא ובתוקף אחריותן לדאוג לקיום ההלכה היהודית בבית העלמין. זו הסיבה שהן מפרסמות נהלי קבורה שונים הקשורים לסוג האבן, סוג האותיות והכיתוב על גבי המצבה ולכן כדאי להיות איתם בקשר. במידה וישנה חריגה מהנהלים, חברה קדישא עלולה לא להעניק אישור קבורה ולגרום למפח נפש לך ולמשפחתך!

כמה עולה מצבה מעוצבת ברעננה?

בטופ מצבות אפשר למצוא מגוון רחב של עיצובי מצבה החל מעיצובים סטנדרטיים הכוללים אבן שיש פשוטה כמו אבן חברון, אבן ירושלמית ואבן שיש טורקית ועיצוב אותיות פשוט כמו התזה בחול ואותיות במילוי עופרת. מצד שני ישנן אבנים ייחודיות יותר כמו אבן גרניט, אבן חלילה ואבן יפתח ואף סלעים אשר נחצבים ומיובאים לארץ מכל העולם עם סוג כיתוב ייחודי – הדבקה של אותיות ברונזה. מצבות אלו יקרות יותר אך יחזיקו לך הרבה יותר זמן וידרשו ממך הרבה פחות תחזוקה שוטפת. כדי לעזור לך לבחור מצבה נכונה לתקציב שלך, המומחים שלנו ילוו אותך בתהליך וידאגו שהוא יהיה מהיר, זריז וחסכוני.

שירותים בקרבת מקום: מצבות בהרצליה | קבלן מצבות בכפר סבא | קבלני מצבות בנתניה

לקוחות ממליצים: 

שאלות נפוצות

icon

בתי העלמין בארץ מתחלקים לכמה סוגים ציבוריים המנוהלים על ידי חברה קדישא, צבאיים, ופרטיים. לכל בית עלמין יש תקנון משלו לגבי נהלי הקבורה ההקדשות וכו' ניתן לומר שלבתי עלמין ציבוריים יש תקנון מחמיר יותר מבתי עלמין פרטיים.

icon

ישנם מספר סוגי כיתוב ושיטות לכתיבה על מצבות. הנפוצה שבהם היא מילוי אותיות עופרת על המצבה. שיטה זו מתאימה למצבות מסוג אבני שיש.

icon

ניתן לחדש את הצבע של האותיות על המצבה. כדאי שבעל מקצוע ייעשה את העבודה כדי לדעת איזה סוג צבע מתאים לסוג האבן שממנה נבנתה המצבה.

icon

אבנים שמשמשות לבניית מצבות לרוב נחצבות בארץ לכן מחירם יהיה זול לעומת סלעים שמיובאים מחו"ל.