הקמת מצבות ברמלה כולל שיפוץ, חידוש ותחזוקה שוטפת

טופ מצבות בעלת ניסיון רב בתחום המצבות ומנוסה מאוד בכל עולם המצבות. אנחנו מקימים בהצלחה מצבות ברמלה כולל שיפוץ, חידוש ותחזוקה שוטפת של מצבות שונות, חדשות וישנות כאחד. מעבר למצבות עצמן, טופ מצבות תלווה אותך ואת משפחתך בתהליך בחירת מצבה ברמלה ותדאג שהוא יהיה זריז, יעיל, מדויק וכמובן שיעמוד בתקציב שגיבשת מראש.

מצבות ברמלה במחירים ללא תחרות!

בעזרתנו תוכלו לרכוש מצבה ברמלה במהירות ובמקצועיות!
מצבות ברמלה בהתאמה אישית
בניית מצבה ברמלה בליווי אישי ומקצועי!

לייעוץ חינם בנושא מצבות ברמלה חייגו: 072-397-4163

בחירת קבלן מצבות ברמלה

בתי העלמין עובדים בשיתופי פעולה עם קבלני מצבות שונים אשר פועלים באיזור בית העלמין. זו יכולה להיות אופציה נוחה מאוד, אבל לא תמיד היא תהיה הנכונה ביותר עבורך. ישנם לא מעט קבלני מצבות ברמלה אשר יבטיחו לך עבודה נקייה, איכותית ומקצועית אבל לך אין מושג בתחום המצבות ולכן יהיה לך קשה להבדיל בין המתחרים השונים. כדי לעזור לך להבין מיהו קבלן מצבות מקצועי ומי עלול לגרום לך למפח נפש, כתבנו את המדריך הבא:

ותק
עבודה עם אבנים וסלעים היא עבודה שמצריכה המון ניסיון מכיוון שחומרי הגלם האלו מסותתים ומעובדים ביד, מה שאומר שהידיים העובדות חייבות להתנסות בהמון פרויקטים עד שהן יגיעו לרמה גבוהה. זה משהו שרק קבלן מצבות מנוסה יכול להציע לך ולכן כדאי לשים לב לשנות הותק שלו.

תיק עבודות
קבלן מצבות מקצועי ידע ליצור מצבות איכותיות ומקצועיות מגוונות ולא רק סוג אחד שלהן. אנחנו ממליצים לך לעבור על האתר של הקבלן ולבקר בדף הפייסבוק שלו כדי למצוא כמה שיותר פרויקטים שיעידו על המקצועיות שלו. מעבר לכך, אם מצאת קבלן מצבות ברמלה שהעבודות שלו מצאו חן בעיניך, כדאי לך לקפוץ למפעל כדי לראות את העבודות האלו בעיניים ולאמוד אותן כמו שצריך ולא מבעד למסך זכוכית.

לקוחות ממליצים
בגלל שאין לך היכרות מוקדמת עם קבלן המצבות, אין לך יכולת לאמוד את השירות שלו והאם המצבות שלו באמת מחזיקות לזמן רב כמו שהוא מבטיח. הדרך הטובה ביותר לעשות את זה היא להתקשר ללקוחות עבר שלו ולשמוע מהם איך היה השירות של הקבלן, האם המצבות שהם הזמינו באמת עמדו במבחן המציאות ברמת הגימור והאיכות ומהו מחיר המצבה שנגבה מהם.

כמה עולה מצבה מיוחדת ברמלה?

מעבר למצבות סטנדרטיות הבנויות מאבן שיש חברון, אבן שיש טורקית ואבן ירושלמית, ניתן להקים מצבות מעוצבות ברמלה. המצבות האלו כוללות שילוב של מספר אבנים או הזמנה של סלעים ייחודיים אשר נחצבים ברחבי העולם ומיובאים לישראל. ראוי לציין שככל שהמצבה תהיה מורכבת יותר, כך המחיר שלה יעלה ולכן אנחנו שוב ממליצים לך לגבש תקציב לטובת הקמת המצבה כדי שנדע מהו טווח המחירים הנכון ביותר עבורך. מעבר לכך, המומחיות שלנו היא בהתאמת סוגי מצבות לכל סוגי התקציבים ולכן אנחנו בטוחים שנוכל לעזור גם לך לבנות מצבה שתהלום את זכר המנוח ותכבד את המשפחה שלך ואת המבקרים השונים שיגיעו לחלקת הקבר.

 

שירותים בקרבת מקום: מצבות ברחובות | קבלן מצבות בלוד | קבלני מצבות ביבנה

לקוחות ממליצים: 

שאלות נפוצות

icon

קבלן מצבות, מעבר להיותו בונה המצבות, נכנס לתפקיד המלווה בתהליך ולכן עליו להגיש לך את השירות הטוב ביותר

icon

מצבות ברוב בתי העלמין נמצאות חשופות תחת כיפת השמים ולכן הבלאי גבוה כתוצאה ממזג האוויר הישראלי. לכן כדאי לשים את עמידות האבן בחשיבות ההתלבטות עוד לפני העיצוב והצבע וכך תוכלו לחסוך כסף רב בשיפוץ ובתחזוקת המצבה.

icon

מחיר לשיפוץ מצבה אינו יכול להינתן מראש, מכיוון שלא כל סוגי השיפוץ שווים יש צורך בבדיקה של המצבה לפני הצעת המחיר.

icon

הליך בניית המצבה אורך זמן, ולכן מומלץ להתחיל את הליך בחירת המצבה כבר בזמן השבעה.