הקמת מצבות ברחובות | שיפוץ, חידוש ותחזוקה שוטפת

תהליך הקמת המצבה הוא תהליך לא פשוט שמתחיל בזמן הכי רגיש למשפחה – השבעה. אנחנו ממליצים לך לשכור קבלן מצבות ברחובות בסמוך מאוד לסיום השבעה כדי להוריד מעצמך דאגה גדולה שתעמיס לך הן בפן הריגשי והן בפן הכספי. הקבלנים שלנו מכירים את כל הנהלים השונים של בתי העלמין ויוכלו לעזור לך לבחור את המצבה ברחובות הנכונה והמתאימה ביותר.

מצבות ברחובות במחירים ללא תחרות!

בעזרתנו תוכלו לרכוש מצבה ברחובות במהירות ובמקצועיות!
מצבות ברחובות בהתאמה אישית
בניית מצבה ברחובות בליווי אישי ומקצועי!

לייעוץ חינם בנושא מצבות ברחובות חייגו: 072-397-4163

תהליך בניית מצבה ברחובות

אחד היתרונות בעבודה עם קבלן מצבות ברחובות היא ההיכרות העמוקה שלו בכל סוגי הקבורה בבתי העלמין ברחובות. חשוב להכיר את הנפשות הפועלות בבתי העלמין מכיוון שישנם נהלים שמשתנים מבית עלמין אחד למשנהו שעלולים לגרום לכך שהמצבה לא תהיה תיקנית ובכך לעכב את מתן אישור הקבורה.

כדי להכין אותך בצורה טובה יותר לשיחה עם קבלן המצבות, נשתף אותך בתהליך הקמת המצבה כך שהידע החדש יעזור לך לבחור את המצבה הנכונה ביותר עבור המנוח ועבור המבקרים שיגיעו לחלקת הקבר:

 1. מתי להתחיל את תהליך הקמת המצבה?
  למרות הקושי בדבר, אנחנו ממליצים לך להתחיל את התהליך בסמוך למועד הקימה מהשבעה ואף מוקדם יותר, כדי שיהיה לקבלן כמה שיותר זמן להקים את המצבה.
 2. סוגים עיקריים של מצבות
  אפשר לחלק את המצבות לשלושה סגנונות עיקריים –
  1. מצבות סטנדרטיות
   בדרך כלל יהיו בנויות מאבן שיש פשוטה שמכסה את כל חלקת הקבר ועליה כרית (לוח שיש עליו כתובים הטקסטים השונים) או אבן עומדת שממשיכה את המצבה לכיוון השמיים.
  2. מצבות מאבנים וסלעים טבעיים
   היום ניתן לרכוש אבנים וסלעיים פראיים אשר נחצבים בכל מיני מקומות שונים ברחבי העולם ומיובאים לארץ בשלמותם.
  3. מצבות מסיביות
   עיצוב זה עושה שימוש בכמות גדולה של חומר גלם כדי לייצר נוכחות בולטת שמתאימה לאופי ספציפי.
 3. בחירת סוג האבן למצבה
  גם כאן ישנם מספר סוגי אבנים וסלעים לבחור מהם כשהאבנים הסטנדרטיות הן אבן שיש חברון, אבן שיש טורקית ואבן ירושלמית. קיימים סוגים נוספים של אבנים יוקרתיות יותר כמו אבן גרניט אשר נחשבות לאיכותיות ועמידות יותר. אנחנו ממליצים לרכוש אבנים או סלעים איכותיים שיחזיקו מעמד במזג האוויר הקשוח של ישראל ולא יצטרכו תחזוקה שוטפת תכופה מדי.
 4. סוגי אותיות עיקריים
  כיום קיימים שלושה סוגים של אותיות – התזה בחול ומילוי עופרת, חיתוך בלייזר (CNC) והדבקה של אותיות ברונזה. קבלן מצבות ברחובות ידע להתאים את סוג האותיות לסוג חומר הגלם שבחרת למצבה.

כמה עולה מצבה מיוחדת ברחובות?

מעבר לעיצובים הסטנדרטיים, יש אפשרות לבנות מצבה מיוחדת ברחובות אשר מורכבת משילוב של אבנים או מאבן אחת ייחודית ויקרה. המומחיות שלנו היא להתאים מצבות לאופי המנוח ולתקציב אשר נקבע מראש ולכן נוכל לעזור לך להגיע למצבה שרצית, במחיר שרצית.

שירותים בקרבת מקום: מצבות בלוד | קבלן מצבות בראשון לציון | קבלני מצבות ברמלה

לקוחות ממליצים: 

שאלות נפוצות

icon

מצבות נבנות גם מאבן ירושלמית או בשמה השני אבן סלייב. למצבות אבן ירושלמית ישנו מראה ייחודי לעומת אבני שיש אחרות הנמצאות בשוק.

icon

לכל הנהלת בית עלמין ישנם קווים מנחים בכל מה שקשור לעיצוב מצבה בכדי לשמור על אחדיות מסוימת. מומלץ לבדוק עם הנהלת בית העלמין לפני בחירת העיצוב איזה עיצוב מצבה מותר להכניס לבית העלמין

icon

מצבות כפולות הן מצבות כשרות לכל דבר ועניין ומקבלות אישור קבורה

icon

פלאי הטכנולוגיה לא פסחו גם על ענף המצבות וניתן לבחור דוגמאות למצבות באינטרנט. או שניתן לבקר בחנות מצבות ולהתרשם ממבחר הדוגמאות שנמצאות שם. מומלץ להזמין קבלן מצבות שמגיע יחד עם קטלוג ועוזר למשפחה לקבל מצבה בהתאם לתקציב עם מלוא הפוטנציאל.