מצבות בצפון בעיצובים מיוחדים ובמחירים נמוכים
מצבה היא הזיכרון האחרון שנותר מהמנוח ולכן מצבות בצפון זה עסק למומחים. טופ מצבות הקימה, חידשה ושיפצה עשרות רבות של מצבות בצפון ולכן יכולה לעזור גם לך להנציח את זכר יקירך בדרך המכובדת, ההולמת והחסכונית ביותר. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר כדי שנוכל ללוות אותך בתהליך הרגיש והלא פשוט הזה, החל משלב בחירת המצבה ועד לאחר טקס גילוי המצבה.

מצבות בצפון במחירים ללא תחרות!

בעזרתנו תוכלו לרכוש מצבות בצפון במהירות ובמקצועיות!
מצבות בצפון ברמה הגבוהה ביותר

ניתן לרכוש מצבה בצפון בהתאמה אישית!

לייעוץ חינם בנושא מצבות בצפון חייגו: 072-397-4163

סוגי מצבות בצפון

מצבה היא תוצר של תהליך שמתחיל בבחירת בית העלמין ומסתיים לאחר טקס גילוי המצבה החל לאחר 30 יום מרגע פטירת המנוח. כדי להסביר לך על התהליך ולעזור לך לעבור אותו ללא תקלות ועיכובים מיותרים, החלטנו ליצור מדריך קצר אך קולע להקמת מצבה בצפון.

בחירת בית העלמין

בצפון ישנם לא מעט בתי עלמין בהם ניתן לקבור את המנוח. לרוב, המנוח ייקבר בבית העלמין הקרוב ביותר למיקום מגוריו כפי שמעודכן ברישום האוכלוסין. אבל לפעמים ישנם אילוצים כאלו ואחרים שבגינם יש לקבור את המנוח בבית עלמין שמרוחק יחסית מביתו האחרון. במידה ויש צורך לקבור בבית עלמין אחר, אנחנו ממליצים לך לבדוק מהם אפשרויות הקבורה בו (קבורת שדה, קבורה רמה או קבורת סנהדרין) ולהחליט מה מהאפשרויות מתאימות לך. מעבר לכך, בתי העלמין כפופים לחברת קדישא ולכן מחזיקים בנהלי קבורה שונים כך שתמיד עדיף להתעדכן ולהבין מהן הדרישות השונות.

בחירת סוג האבן למצבה

רוב האבנים המשמשות לקבורה בישראל הן אבן שיש חברון, אבן שיש טורקית ואבן ירושלמית. הסיבה לכך היא הזמינות הגבוהה של האבנים, המלאי הגדול והקלות בה ניתן לעבד ולסתת אותן. אלו מצבות סטנדרטיות אותן ניתן לראות בכל בית עלמין. מעבר לאבנים האלו, ישנן אבנים מיוחדות יותר כמו אבן גרניט, אבן חלילה ואבן יפתח אשר יקרות יותר אך מעניקות ייחודיות לחלקת הקבר של הנפטר. אפשרות נוספת היא הזמנה של סלע אשר נחצב בכל רחבי העולם ומיובא לישראל כדי לשמש כאנדרטה לא מעובדת, פראית ומקורית.

בחירת סוג האותיות למצבה בצפון

בתי העלמין מחייבים לכתוב מספר קבוע של טקסטים על גבי המצבה אשר מציינים את שמו המלא של המנוח ושמות הוריו, פ"נ, תאריכי הלידה והפטירה של המנוח ות.נ.צ.ב.ה. מעבר לכך, ותלוי בגודל האבן, ניתן להוסיף משפטים שונים למצבה אך יש לאשר אותם עם הנהלת בית העלמין כדי לקבל אישור לקבורה. את האותיות יש לבחור לפי ההתאמה לסוג האבן שבחרת למצבה ולכן מומלץ להתייעץ עם קבלן מצבות בצפון שמכיר את ההתאמות השונות.

כמה עולה מצבה בצפון?

מצבות מאבנים סטנדרטיות ללא עיצוב מיוחד וללא כיתוב נוסף מעבר לטקסטים המתבקשים תהיה זולה משמעותית ממצבה מעוצבת אשר מורכבת מאבנים מיוחדות, שילוב של אבנים או מסלע שהובא במיוחד ארצה ומסוג האותיות שיופיעו על גבי המצבה. אנחנו ממליצים לך לגבש תקציב למצבה ולאחר מכן ליצור איתנו קשר כדי שנוכל ליצור את המצבה המתאימה ביותר למנוח, למשפחה ולתקציב שלך.

שירותים בקרבת מקום: מצבות בקריות | מצבות בעפולה | מצבות בחיפה

שאלות נפוצות

icon

הליך בניית המצבה אורך זמן, ולכן מומלץ להתחיל את הליך בחירת המצבה כבר בזמן השבעה.

icon

מחיר מצבה משתנה ביחס לחומר הגלם שמשמש לבניית המצבה, עיצוב המצבה וכמות הכיתוב של ההקדשה על המצבה. לכן לא ניתן לתמחר מחיר מראש.

icon

ישנן שלושה סוגי בתי עלמין בישראל. בית עלמין ציבורי, בית עלמין צבאי ובתי עלמין פרטיים במושבים קיבוצים. לכל אחד מבתי העלמין נהלים משל עצמו.

icon

הקדשה על גבי המצבה היא הנצחה של לאופיו ולפעולותיו של הנפטר. לכל בית עלמין יש הנחיות לגבי הכיתוב שאמור להופיע על המצבה מומלץ להתייעץ עם קבלן מצבות מומחה כדי לנסח את הנוסח המקובל בבית העלמין.