הקמת מצבות בעפולה ביעילות, במהירות ובזול

הרגישות הגבוהה בבניית מצבה בעפולה מחייבת אותך לשכור קבלן מצבות בעפולה אשר יוכל ללוות אותך באופן אישי ורגיש בתהליך הזה. אמנם זהו לא תהליך מורכב, אך בלי ליווי של איש מקצוע התהליך עלול להסתבך ולגרום לך למפח נפש ולהוצאות כספיות גבוהות ומיותרות שניתן למנוע יחסית בקלות ולכן אנחנו נדאג שתהליך בניית המצבה יהיה קל ככל הניתן לך ולמשפחה שלך.

הקמת מצבות בעפולה במחירים ללא תחרות!

בעזרתנו תוכלו לרכוש מצבות בעפולה במהירות ובמקצועיות!
מצבות בעפולה ברמה הגבוהה ביותר

ניתן להזמין את מצבה בעפולה בהתאמה אישית!

לייעוץ חינם בנושא מצבות בעפולה חייגו: 072-397-4163

מצבות מיוחדות בעפולה

מטרתן של המצבות היא אחת – אנדרטה לזכר אדם קרוב ולכן בחירת המצבה צריכה להיעשות לפי האופי של הנפטר והמורשת שברצונך להשאיר למבקרים השונים שיגיעו לפקוד את חלקת הקבר. היום ניתן לבנות מצבות בעפולה ממגוון רחב של אבנים וסלעים כגון מצבות שיש חברון, מצבות שיש טורקי, מצבות מאבן ירושלמית, מצבות גרניט ועוד אשר לכולן את הייחודיות והסיפור שלה. בנוסף, ניתן לשלב בין אבנים שונות כדי ליצור מצבה מיוחדת בעפולה ללא הוצאה כספית כבדה מדי.

האבנים הנפוצות ביותר למצבות בעפולה הן אבן שיש חברון ואבן שיש טורקי מכיוון שהן נחשבות לזולות יותר ובעלות עמידות מעולה בפני פגעי מזג האוויר והזמן. יחד עם זאת, ניתן לייבא סלעים מיוחדים מכל רחבי העולם כדי להפוך את המצבה למקום בעל אופי יוצא דופן שיבלוט בין כל חלקות הקבר, כשהכל כמובן תלוי בתקציב שלך. מעבר לכך, ישנה אפשרות לעטר את המצבה בעיטורים שונים וכמובן לבחור בין סוגי אותיות שישמשו לכתיבת הקדשה על המצבה. חשוב להגיד שהמחיר של המצבות משתנה בהתאם לבחירת חומרי הגלם ולכן אנחנו ממליצים קודם כל להיסגר על תקציב ולאחר מכן להתחיל את תהליך בניית המצבה.

נהלים בבניית מצבות בעפולה

ישנם שלושה סוגים שונים של בתי עלמין – ציבוריים, צבאיים ופרטיים. בבתי העלמין הפרטיים אין הקפדה יתרה כמו בבתי העלמין הציבוריים ולכן ניתן חופש גדול יותר בעיצוב המצבות השונות.
בבתי העלמין הציבוריים קיימת מנהלת בית הקברות אשר שואפת לאחידות בבית העלמין ולכן מפרסמת מעת לעת רשימת נהלי קבורה לפיה המשפחות השונות צריכות לקבור את הנפטרים. הנהלים האלו כוללים את סוגי האבנים והסלעים המותרים בבית העלמין הספציפי, גודל המצבות, סוגי האותיות השונים וכמובן הטקסטים שייכתבו על גבי המצבות וזו הסיבה שאנחנו ממליצים לשכור את שירותיו של בונה מצבות בפעולה שמכיר את הנפשות הפעילות ויוכל להדריך אותך איך להקים את המצבה בדרך המהירה והזולה ביותר.

כמה עולה מצבה בעפולה?

מחיר מצבה בעפולה ייקבע סופית לאחר שנרכיב את מלוא החלקים הדרושים להקמה של מצבה כגון סוג וגודל האבן, סוג האותיות וכמות האותיות שנשתמש בהן על המצבה. יחד עם זאת, אנחנו בטופ מצבות מתמחים בהתאמת מצבות לפי דרישות ותקציב ולכן נוכל להעניק לך את המצבה והשירות הטובים ביותר שיהפכו את חלקת הקבר לאתר זיכרון ייחודי ואישי.

שירותים בקרבת מקום: מצבות בטבריה | קבלן מצבות בזכרון יעקב | מצבות בצפון

לקוחות ממליצים: