כל סוגי מצבות בנתניה במחירים נמוכים ויחס אישי

תקופת השבעה היא תקופה קשה במהלכה המשפחה עדיין מעכלת את האובדן ודווקא בתקופה הזו קיים הצורך לבנות מצבה בנתניה כדי לעמוד בטקס גילוי המצבה שמגיע לאחר 30 יום. טופ מצבות ליוותה ועדיין מלווה בהצלחה משפחות בתהליך הקמת מצבות בנתניה ומציעה לך שירות רגיש שיעזור לך לעבור את הזמנים האלו במינימום התעסקות ובמחירים נמוכים.

הקמת מצבות בנתניה במחירים ללא תחרות!

בעזרתנו תוכלו לרכוש מצבות בנתניה במהירות ובמקצועיות!
מצבות בנתניה ברמה הגבוהה ביותר

ניתן להזמין את מצבה בנתניה בהתאמה אישית!

לייעוץ חינם בנושא מצבות בנתניה חייגו: 072-397-4163

מבחר מצבות מיוחדות בנתניה

בשנים עברו המצבות היו מאוד פשוטות ודומות זו לזו בגלל מבחר חסר והיעדר רצון לפתח את עולם המצבות. עם הזמן התחיל ייבוא של סלעים מיוחדים מרחבי העולם, מה שמאפשר לך להזמין מצבות מיוחדות בנתניה אשר כוללות שילוב של מספר אבנים או ייבוא של סלעים אשר נחצבים במקומות אקזוטיים ברחבי העולם.

איך מתנהל תהליך הקמת מצבה בנתניה?

בניית מצבה בנתניה מתחילה בשבעה כדי שהמשפחה תספיק להקים מצבה לטובת טקס גילוי המצבה החל לאחר 30 יום מהפטירה. זו הסיבה שאנחנו ממליצים לך לשכור את שירותיו של קבלן מצבות בנתניה אשר מכיר את התהליך ויוכל ללוות אותך כדי לחסוך לך זמן, כסף וחלילה עוגמת נפש.

שלב תכנון המצבה
שלב ראשון כאשר מתכננים לרכוש מצבות בנתניה, יש לברר מהם הנהלים השונים אשר מתקיימים בבית העלמין בו הנפטר מיועד להיקבר. הסיבה לכך היא שהנהלת בית הקברות מנסה ליצור אחידות בבית העלמין כדי לשמור על קדושת המקום ולכן כל הנהלה מפרסמת את התקנות שלה. חובה לשמור על הנהלים כדי לקבל אישור חברה קדישא לקבורה ולכן כדאי להתייעץ עם קבלן מצבות שיעזור לך להבין את כל התמונה המלאה כדי למנוע עוגמת נפש לך ולמשפחה.

שלב בחירת עיצוב המצבה
קיימים מספר סוגים של אבנים וסלעים מהם ניתן לייצר מצבה לנפטר. המצבות הנפוצות בישראל הן מצבות שיש חברון, מצבות שיש טורקי,  מצבות אבן ירושלמית ואבן גרניט מכיוון שקל לעבד אותן, הן תמיד נמצאות במלאי ועומדות בתקני הנהלות בתי העלמין השונות. לאחר בחירת האבן, יש לבחור את סוגי האותיות שיעטרו את המצבה וישמשו לכיתוב עליה. גם כאן ישנם נהלים מסוימים כשהנהלת בית הקברות מחייבות לכתוב מספר פרטים – פ"נ, תאריך לידת הנפטר, תאריך פטירתו, שמו המלא ושם האבא. ניתן להוסיף כיתובים נוספים (תלוי בגודל המצבה) כמו פסוקים מהתורה, משפטים משירים או כל משפט כזה או אחר בתנאי שהוא עבר אישור מאת הנהלת בית הקברות.

תחזוקה שוטפת של מצבה
מזג האוויר הישראלי, יחד עם פגעי הזמן, פוגעים בצורה קשה במצבות ולכן נדרשת תחזוקת מצבות מעת לעת. התחזוקה כוללת ניקוי מצבות, חידוש מצבות וחידוש אותיות מצבה. התחזוקה תלויה בסוג האבן או הסלע שנבחרו למצבה ולכן אנחנו ממליצים לשכור אנשי מקצוע לעבודות התחזוקה כדי לא להחמיר את מצב המצבה.

כמה עולה מצבה בנתניה?

בזכות המבחר הרב של האבנים, הסלעים והאותיות אין מחיר אחיד לכל סוגי המצבות. אך באותה נשימה אנחנו יכולים להבטיח לך שנעשה הכל כדי לענות לכל הדרישות שלך במחירים נמוכים ובליווי מלא.

שירותים בקרבת מקום: מצבות בחדרה | קבלן מצבות בשרון | מצבות בכפר סבא

שאלות נפוצות

icon

ניתן לבנות מצבה בעיצוב והתאמה אישית אך המצבה חייבת לעמוד בנהלים של בית העלמין בה נקבר הנפטר. מומלץ להתייעץ עם הנהלת בית העלמין או קבלן מצבות שמכיר את נהלי בתי העלמין השונים.

icon

מלבד שמו של הנפטר ותאריך פטירה ניתן לכתוב פסוקים או מילים משיר המנציחים את זכרו של הנפטר.

icon

ישנם מספר סוגים שונים של כיתוב כגון התזה בחול, חיתוך לייזר (CNC), אותיות עופרת על מצבה או צבע והדבקה של אותיות ברונזה יקרות

icon

בניית מצבה אורכת זמן ומשתנה בהתאם לסוג האבן שנבחרה למצבה, העיצוב וסוג הכיתוב שעל המצבה. לכן, כדאי ומומלץ להתחיל עם בחירת המצבה כבר בימים של השבעה.