בניית מצבות במרכז בהתאמה אישית

בתהליך כל כך קשה כמו בניית מצבות, כדאי שיהיה לצידך איש מקצוע שיעזור לך לצלוח את האתגר הלא פשוט הזה. קבלן מצבות במרכז מכיר את נהלי בתי העלמין השונים וידע לכוון אותך למצבה הנכונה ביותר עבורך, הן מבחינת העיצוב והן מבחינת התקציב שגיבשת לבניית המצבה במרכז, בדרך היעילה והרגישה ביותר.

מצבות במרכז במחירים משתלמים!

בעזרתנו תוכלו לרכוש מצבות במרכז במחירים ללא תחרות!
כל סוגי המצבות במרכז ברמה הגבוהה ביותר

ניתן להזמין מצבות מיוחדות במרכז בהתאמה אישית!

לייעוץ חינם בנושא מצבות במרכז חייגו: 072-397-4163

כל מה שצריך לדעת על תהליך בניית מצבה במרכז

האתגר האמיתי בבניית מצבה הוא העיתוי. טקס גילוי המצבה המתקיים שלושים יום לאחר פטירת המנוח מחייב את סיום הקמת המצבה, מה שאומר שעליך ועל המשפחה שלך להתחיל את תהליך בניית המצבה כבר בשבעה, בזמן שהמשפחה עוד לא התחילה לעכל את האובדן הנורא. תהליך בניית מצבות במרכז כולל בתוכו ארבעה שלבים ליניאריים והם:

בחירת בית עלמין
במרכז קיימים לא מעט בתי עלמין, אך הבחירה בבית העלמין לרוב נעשית על ידי הכתובת האחרונה בה הנפטר היה רשום במשרד האוכלוסין. בתוך בית העלמין קיימת הנהלה אשר מחזיקה במספר נהלי קבורה שיש לקיים על מנת לקבל אישור קבורה. לרוב אלו יהיו סוגי האבנים מהן נבנות המצבות והכיתוב על גבי המצבה שחייב להכיל מספר פרטים עליהם נפרט בהמשך.

חומרי גלם למצבות
היום, בניגוד לעבר, ניתן לעצב מצבות מיוחדות בהתאמה אישית על ידי בחירה של שילוב של מספר אבנים או בחירה בסלעים אשר נחצבים ומיובאים מחו"ל. האבנים הנפוצות בישראל הן אבן שיש טורקי אבן שיש חברון, אבן ירושלמית ואבן גרניט אשר לכל אחת היתרונות והחסרונות שלה אך כולן מאושרות על ידי הנהלות בתי העלמין השונות.

סוגי אותיות למצבות במרכז
כל אבן שונה מהשנייה, מה שחייב את קבלני המצבות למצוא פתרונות יצירתיים לכיתוב על גבי המצבות לסוגים השונים. היום קיימות 3 שיטות עיקריות והן התזה בחול ומילוי עופרת, חיתוך בלייזר (בשיטת CNC) והברגה של אותיות ברונזה ישירות לתוך המצבה או הסלע.

כיתוב על גבי המצבה
כפי שהזכרנו קודם, הנהלות בתי העלמין השונות דורשות מספר פרטים קובעים והם:

פ"נ

שמו המלא של המנוח

שמו המלא של אביו של המנוח

תאריכי הלידה והפטירה של המנוח

ת.נ.צ.ב.ה

ניתן לכתוב משפטים נוספים על שטח המצבה הנותר, אך יש לאשר אותם עם הנהלת בית הקברות לפני החריטה על המצבה.

כמה עולה מצבה במרכז?

מחיר מצבה במרכז נקבע על פי מספר פרמטרים הכוללים את סוג האבן שבחרת למצבה, גודל האבן, סוג החריטה על המצבה, סוג האותיות שיעטרו את המצבה וכמות האותיות בהן נשתמש על גבי המצבה. יחד עם זאת, המומחיות שלנו היא להתאים מצבה לסוגי תקציבים שונים כך שנוכל לבנות מצבה בדיוק לפי הדרישות שלך ושל המשפחה שלך ללא צורך לחרוג מהתקציב שגיבשת. רוצה לשמוע עוד? המומחים שלנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי שיחד נוכל לבנות מצבה מכבדת ואיכותית לזכר המנוח.

שירותים בקרבת מקום: מצבות בתל אביב | קבלן מצבות בראשון לציון | מצבות בפתח תקווה

לקוחות ממליצים: 

שאלות נפוצות

icon

כשניגשים לבחור מצבה חשוב לזכור כי המצבות חשופות לשמש היוקדת ולפגעי מזג האוויר. לכן עמידות וחוזק חומר הגלם חשובים במיוחד.

icon

חומרי הגלם המרכזים שישנם בארץ הם אבנים או סלעים. ההבדל המרכזי ביניהם: אבנים לרוב נחצבות בארץ וקלות יותר לסיתות מאשר סלעים שמיובאים מחו"ל וקשים יותר לסיתות. כמובן, שלכל סוג יש מבחר של סוגים וצבעים.

icon

מצבות אלו נועדו לזוגות אשר קבורים צמודים קבר ליד קבר ומעוניינים להמשיך להיות זה לצד זה גם במותם.

icon

מצבות שיש הן הנפוצות ביותר בארץ ויחסית מחירם נחשב זול. המחיר מורכב מסוג השיש העיצוב והסיתות וסוג החריטה של ההקדשה על המצבה. לכן לא ניתן לתמחר מחיר בלי נתונים מוקדמים.