בנייה, שיפוץ וחידוש מצבות במודיעין

טופ מצבות פועלת בתחום המצבות במודיעין מזה זמן רב ועזרה לעשרות רבות של משפחות להקים מצבה במודיעין. עיקר העבודה שלנו הוא לאו דווקא בניית המצבה עצמה אלא התמיכה והליווי האישי שאנחנו מעניקים ללקוחות שלנו. אנחנו מזמינים גם אותך להעניק לנו את הזכות לעזור למשפחה שלך להנציח את זכר יקירך בתהליך יעיל, מהיר, רגיש וחסכוני.

מצבות במודיעין במחירים ללא תחרות!

בעזרתנו תוכלו לרכוש מצבה במודיעין במהירות ובמקצועיות!
מצבות במודיעין בהתאמה אישית
בניית מצבה במודיעין בליווי אישי ומקצועי!

לייעוץ חינם בנושא מצבות במודיעין חייגו: 072-397-4163

מצבות מעוצבות במודיעין

אנחנו מקווים שלא, אבל אם יצא לך להגיע לבית עלמין בטח שמת לב שרוב המצבות נראות בערך אותו הדבר. מצבות סטנדרטיות בדרך כלל יהיו מיוצרות ממספר מצומצם של אבני שיש ביניהן אבן שיש חברון, אבן שיש טורקי, אבן ירושלמית וגרניט. יש לכך שלוש סיבות עיקריות לבחירה במצבה סטנדרטית והן מחיר האבנים, האיכות שלהן ודרישות הנהלות בתי העלמין השונות. כדי לשמור על אחידות בבית העלמין, ההנהלות השונות מפרסמות רשימת דרישות הכוללות סוגי אבנים ואותיות ספציפיות אותן הן מאשרות לשימוש לבניית מצבה ולכן רוב המשפחות ממלאות אחרי ההוראות כדי להימנע מבירוקרטיה מסורבלת.

מצד שני, ניתן בהחלט לבנות מצבה מעוצבת במודיעין על ידי שימוש באבנים מיוחדות או בסלעים שונים אשר נחצבים במחצבות מסביב לעולם ומיובאים לארץ במיוחד לפי בקשת המשפחה. מצבות אלו יקרות יותר מהמצבות הסטנדרטיות אך בהחלט ניתנות לבניה כל עוד נעזרים בשירותיו של קבלן מצבות במודיעין שמכיר את הנפשות הפועלות ויודע כמה אפשר למתוח את הקו העיצובי של המצבות.

שירותים נוספים מעבר למצבות במודיעין

מעבר להקמת מצבה במודיעין, טופ מצבות יכולה לעזור לך בשירותי מצבות נוספים כגון: חידוש מצבות במודיעין, שיפוץ מצבות במודיעין ותחזוקה שוטפת של מצבות במודיעין כך שגם אם המצבה הקיימת לא נוצרה אצלנו, עדיין נוכל לטפח אותה ולהחזיר אותה לקדמותה. הניסיון רב השנים שלנו בתחום שיפוץ מצבות, ליטש את היכולת שלנו להחזיר מצבות למצבן המקורי במהירות, ביעילות וכמובן בתהליך מוקפד שישמור על נראות המצבה לאורך זמן רב.

כמה עולה מצבה במודיעין?

מחיר מצבה במודיעין מושפע ממספר גורמים כגון סוג וגודל האבן או הסלע, סוג האותיות שיופיעו על המצבה, עיטורים כאלו ואחרים שהמשפחה תבקש ליצור על המצבה וכמות האותיות בה נשתמש לכיתוב על גבי המצבה. בגלל שתהליך בניית המצבה קורה בסמוך מאוד לשבעה, אנחנו ממליצים לך לבחור בן משפחה או חבר קרוב שינהלו את בניית המצבה עבורך כדי שיוכלו להקדיש לעניין את מלוא תשומת הלב והקשב. לצערנו לא חסרים אנשי מקצוע חובבנים שעלולים במקרה הטוב לספק לך מצבה לא איכותית ובמקרה הרע לאחר בהקמת המצבה ולגרום למשפחה עוגמת נפש בטקס גילוי המצבה. המומחיות של טופ מצבות היא בניית מצבה לפי תקציב כך שלא משנה מהו החזון שיש לך בראש לגבי עיצוב המצבה, אנחנו נמצא את המצבה הנכונה ביותר עבור המנוח, המשפחה והתקציב שלך.

שירותים בקרבת מקום: מצבות ברמלה | קבלן מצבות בירושלים | קבלני מצבות במכבים רעות

לקוחות ממליצים: 

שאלות נפוצות

icon

חידוש מצבה מתבצע כאשר המצבה נשחקת מתקלפת או מאבדת את הצבע, גם אותיות שנשחקו או נשרו דורשים חידוש מצבה .

icon

ישנם מספר סוגים של חריטה על מצבה, הפופולארי שבהם הוא חיתוך CNC שמשתמש בציוד לייזר חיתוך זה נחשב למדויק ואינו מצריך צביעה או מילוי של האות.

icon

אבני שיש הן הנפוצות ביותר לבניית מצבות בארץ. מכיוון שהן נחצבות בארץ וקלות יחסית לעיבוד.

icon

לא ניתן לתת מחיר מראש לעלות של תיקון מצבה היות והמחיר משתנה בהתאם לסוג התיקון, זמן העבודה וחומרי הגלם.