מצבות בלוד בליווי אישי ובמחירים הוגנים

מנהג טקס גילוי המצבה אשר חל 30 יום לאחר פטירתו של המנוח מחייב את המשפחה האבלה להתחיל את הקמת המצבה ממש בסמוך לשבעה, כשהמשפחה רק מתחילה לעכל את האובדן. זו הסיבה שאנחנו ממליצים לך לשכור קבלן מצבות בלוד שילווה את המשפחה שלך וידאג שהקמת המצבה מתבצעת במהירות, ביעילות ובמחירים נמוכים.

מצבות בלוד במחירים ללא תחרות!

בעזרתנו תוכלו לרכוש מצבה בלוד במהירות ובמקצועיות!
מצבות בלוד בהתאמה אישית
בניית מצבה בלוד בליווי אישי ומקצועי!

לייעוץ חינם בנושא מצבות בלוד חייגו: 072-397-4163

הקמת מצבה בלוד

הקמת המצבה היא תהליך שחלקו בירוקרטי וחלקו קשור לעיצוב המצבה. העניין בהקמת מצבה הוא שהמשפחה האבלה חייבת לעבור את כל התהליך כפי שהוא מסודר ודרוש מחברה קדישא, מה שעלול ליצור בלבול, לחץ והוצאה מיותרת של כספים. כדי לעזור לך להכיר טוב יותר את התהליך, נפרט לך כאן איך הקמת מצבה בלוד מתבצעת ומהם השלבים השונים.

תיאום הקמת מצבה עם הנהלת בית העלמין
היות והקבורה בבתי העלמין הציבוריים מתקיימת לפי ההלכה היהודית, הוקמה הנהלת בית עלמין אשר דואגת שכל נושא הקבורה יעמוד בדרישות ההלכה. ההנהלה כפופה לחברה קדישא אשר מפרסמת נהלים מסוימים הנוגעים לגודלם של הקברים והמצבות, סוגי חומרי הגלם בהם ישתמשו לבניית המצבות, סוגי האותיות וכמובן לכיתוב על גבי המצבה. זו הסיבה שאנחנו ממליצים לך לשכור קבלן מצבות בלוד אשר פועל ברישיון ומכיר את הנפשות הפועלות בבתי העלמין השונים בלוד כך שהתהליך יהיה יעיל וחסכוני.

דמי קבורה
החוק בישראל קובע כי כל אזרח ישראלי זכאי להיקבר בישראל ללא קשר ליכולתו הכלכלית ולכן ביטוח לאומי נושא בעלויות הקבורה. דמי הקבורה כוללים מספר שירותים ביניהם:

  • העברת הנפטר אל בית העלמין
  • טקס טהרה
  • תכריכים
  • כרייה וכיסוי של חלקת הקבר
  • לוחית קטנה עם שמו של הנפטר על חלקת הקבר
  • קיום טקס קבורה מלא בהשתתפות חזן ושאר הצוות הדרוש כדי לבצע את הקבורה כהלכתה.

דמי הקבורה כוללים קבורה סטנדרטית בבית העלמין הקרוב ביותר למען הנפטר לפי רשות האוכלוסין ותכריכים רגילים כך שכל חריגה מהסטנדרטים האלו תלווה בתשלום. מעבר לכך, ישנה אפשרות לרכוש חלקת קבר עוד בחייו של הנפטר אך הזכאות לדמי הקבורה תבוטל.

כמה עולה מצבה מעוצבת בלוד?

דמי הקבורה לא כוללים הקמת מצבה ולכן יש לרכוש אותה בנפרד. אצלנו בטופ מצבות ניתן לרכוש מצבות סטנדרטיות ומצבות מעוצבות בלוד כשהמחירים משתנים בהתאם לארבעה פרמטרים:
סוג חומר הגלם (אבנים או סלעים), גודל המצבה עצמה, סוג האותיות שיעטרו את המצבה וכמות האותיות בהן נשתמש. האבנים הסטנדרטיות בדרך כלל יהיו אבן שיש חברון, אבן ירושלמית ואבן שיש טורקית ואילו האבנים היוקרתיות יותר יהיו גרניט, בזלת ואבן חלילה. מעבר לכך, ניתן להקים מצבה מסלעים מיוחדים אשר נחצבים בחו"ל ומיובאים לישראל בצורתם המקורית מה שהופך את חלקת הקבר לאנדרטה. ההתמחות שלנו בטופ מצבות היא להתאים מצבות לתקציב ולכן אנחנו מזמינים אותך להתייעץ איתנו ללא עלות כדי להבין את סדרי הגודל של המחירים השונים של המצבות.

שירותים בקרבת מקום: מצבות ברחובות | קבלן מצבות ברמלה | קבלני מצבות במזכרת בתיה

לקוחות ממליצים: 

שאלות נפוצות

icon

ישנם מספר סוגי קבורה עיקריים הקיימים בישראל, קבורת סנהדרין, קבורת שדה, קבורה זוגית וקבורה משפחתית.

icon

לבתי העלמין בארץ ישנם תקנות לבניית המצבות וזאת בכדי לשמור על אחידות . לכל בית עלמין תקנות משלו, בתי עלמין פרטיים לרוב פחות מחמירים בתקנות שלהם לגבי עיצוב מצבה.

icon

קיימים מספר סוגים שונים של כיתוב על גבי מצבה כגון התזה בחול, חיתוך לייזר (CNC), אותיות עופרת על מצבה או צבע והדבקה של אותיות ברונזה יקרות

icon

מצבות נבנות בעיקר משני סוגי חומרי גלם עיקריים: אבני שיש או סלעים. אבני שיש מקורם בארץ ולכן מחירם זול לעומת סלעים שלרוב מיובאים מחו"ל.