מצבות בירושלים במחירים משתלמים

קבורה בירושלים תמיד תרגיש מיוחדת יותר בזכות ההיסטוריה של העיר, הכותל המערבי ותחושת הקדושה שאופפת כל פינה בעיר הזו. זו הסיבה שמומלץ לבחור קבלן מצבות בירושלים מקצוען שידע להתאים לך את סוג האבן, העיצוב ההקדשה על המצבה וסוג האותיות שירכיבו את המצבה שתהפוך להיות מוקד עליה לרגל למבקרים השונים. טופ מצבות פועלת בתחום מזה זמן רב ומכירה כל פרט שיכול לעזור לך לבחור את המצבה בירושלים הנכונה ביותר עבור הנפטר והמשפחה האבלה במחירים אטרקטיביים במיוחד.

 מצבות בירושלים במחירים ללא תחרות!

בעזרתנו תוכלו לרכוש מצבה בירושלים במהירות ובמקצועיות!
מצבות בירושלים בהתאמה אישית
בניית מצבה בירושלים בליווי אישי ומקצועי!

לייעוץ חינם בנושא מצבות בירושלים חייגו: 072-397-4163

בחירת מצבות מיוחדות בירושלים

לצערנו, תהליך הקמת המצבה מתחיל כבר בשבעה בגלל הנוהג לקיים טקס גילוי מצבה לאחר 30 יום מרגע הפטירה, מה שמחייב את המשפחה להתחיל בתהליך מוקדם ככל הניתן. בניגוד לעבר, היום קיימות אפשרויות עיצוב רחבות שמצד אחד יכולות לבטא טוב יותר את אופי הנפטר אך עלולות באותה נשימה גם לבלבל את המשפחה שעדיין בשלב האבלות. כדי לעזור לך להבין טוב יותר את התהליך, פירקנו אותו לשלבים וכך הוא יהיה בהיר יותר וקל יותר להבנה.

השלב הראשון – בחירת בית עלמין

זהו שלב שקצת מובן מאליו אבל בחרנו לפרט אותו מכיוון שלכל בית עלמין ישנה הנהלת בית עלמין משלו ובכל אחת ניתן למצוא נהלים שונים אשר משפיעים על בחירת סוג האבן, סוג האותיות ואפילו הכיתוב על המצבה. בונה מצבות ידע להדריך אותך בנושא ולכן מומלץ לפנות למומחים כדי למנוע מפחי נפש ובזבוז מיותר של זמן וכסף.

השלב השני – בחירת סוגי אבנים למצבה

היום ניתן למצוא סוגים רבים של אבנים וסלעים המשמשים לבניית מצבות בירושלים. לכל אבן וסלע היתרונות והחסרונות שלהם כשחלקם יהיו זולים יותר אך רגישים יותר לפגעי מזג האוויר והזמן ואילו חלקם יהיו חזקים אך יקרים יותר. מעבר לכך, ככל שהאבן תהיה טבעית יותר, כך המחיר שלה יהיה זול יותר מכיוון שלא יהיה צורך רב לסתת ולעצב אותה.

השלב השלישי – בחירת סוג האותיות

גם כאן ניתן לבחור ממגוון אופציות החל מחריטה על מצבה ועד לאותיות מברונזה שיעטרו את המצבה. השיקול הוא לרוב כלכלי אך יש לקחת בחשבון שחלק מהאותיות מושכות פטריות שונות שעלולות לפגוע בהן ולכן יש להקפיד על תחזוקת מצבות נאותה.

השלב הרביעי – בחירת הכיתוב על המצבה

בתי העלמין הציבוריים והצבאיים דורשים הקדשה על מצבה עם מספר כיתובים שיופיעו על המצבה והם:

  • פ"נ (פה נקבר)
  • תאריך פטירה
  • תאריך לידה
  • שמו המלא של הנפטר כולל שם האב
  • ת.נ.צ.ב.ה

ניתן להוסיף פסוק מהתורה, ציטוט משיר או כל משפט אחר למצבה אך קודם לכן יש לוודא את תקינותו מול הנהלת בית הקברות.

כמה עולה מצבה בירושלים?

מחירן של המצבות משתנה בגלל הגורמים השונים שמרכיבים את המצבה ולכן אין מחיר קבוע לבניית מצבה בירושלים. מצד שני, המקצועיות והניסיון של טופ מצבות מאפשרות לך לקבל שירות מלא ומקיף הכולל ליווי וייעוץ מטעמנו, בחירת ועיצוב מצבה והקמתה וכמובן כל עזרה נוספת הכרוכה בתהליך הרגיש הזה. נשמח להעניק לך שיחת ייעוץ והכוונה בחינם במהלכה נבין את הדרישות שלך ונתאים לך מצבה שתכבד את הנפטר ותתאים לתקציב שלך.

שירותים בקרבת מקום: מצבות בבית שמש | קבלן מצבות במודיעין | קבלני מצבות במכבים רעות

לקוחות ממליצים: 

שאלות נפוצות

icon

לצערנו, תהליך הקמת מצבה אורך זמן, וישנם 30 יום מתאריך הקבורה ועד לטקס גילוי המצבה. לכן, כדאי ורצוי להתחיל את תהליך בחירת המצבה עוד בשבעה.

icon

ישנם מגוון רחב של סוגי אבנים וסלעים הניתן לייצר מהם מצבה בארץ. מומלץ לבדוק את עמידות האבן בפגעי מזג האוויר הישראלי.

icon

סוגי הכיתוב משתנים בהתאם לסוג האבן, ישנם אבנים שניתן לעשות עליהם חריטה וישנם אבנים שלא. לכן סוג הכיתוב תלוי בבחירת סוג האבן.

icon

עלויות המצבות משתנות בהתאם לסוג האבן, עיצוב המצבה, סוג הכיתוב וכמות האותיות. לכן לא ניתן להעריך כמה עולה מצבה אלא בהתאמה אישית