הקמת כל סוגי המצבות ביפו | מצבות מעוצבות ביפו

ראשית נרצה להגיד שאנחנו משתתפים בצערך ומאחלים לך ימים טובים ויפים יותר. השבעה היא תקופה קשה בה המשפחה רק מתחילה לעכל את האובדן ולכן קשה מאוד לחשוב על הקמת מצבה ביפו. חלק עיקרי בשירותים שלנו הוא הליווי במסגרתו אנחנו דואגים לכל סידורי הקמת מצבות ביפו ומאפשרים לך ולמשפחה שלך להתרכז באובדן ולהתחיל את תהליך ההחלמה ממנו.

מצבות ביפו במחירים משתלמים!

בעזרתנו תוכלו לרכוש מצבות ביפו במחירים ללא תחרות!
כל סוגי המצבות ביפו ברמה הגבוהה ביותר

ניתן להזמין מצבות מיוחדות ביפו בהתאמה אישית!

לייעוץ חינם בנושא מצבות ביפו חייגו: 072-397-4163

מתי מומלץ להתחיל בתהליך בניית מצבה ביפו?

לפי ההלכה היהודית חובה לקבור את המת כמה שיותר סמוך למועד פטירתו כדי חלילה לא להגיע לחילול כבוד המת. לאחר קבורתו, המשפחה מתחילה את השבעה במהלכה היא מתאבלת על המת וחלים עליה מגבלות שונות. לאחר השבעה מתקיים טקס גילוי המצבה אשר מתקיים 30 יום לאחר פטירתו של המנוח. בטקס נהוג להגיע לחלקת הקבר, לקרוא ברכות שונות ולדבר בשבחי המנוח ולכן על המצבה להיות מוכנה בטקס עצמו. זו הסיבה שאנחנו ממליצים להתחיל את תהליך בחירת המצבה ממש בסמוך לסיום השבעה כך שהמשפחה התאוששה מעט מההלם הקשה ויכולה לקדם את תהליך בניית המצבה.

כל הסיבות לשכור קבלן מצבות ביפו

תהליך הקמת מצבה בנוי ממספר שלבים אשר מתחילים בבחירת בית העלמין, בחירת סוג האבן או הסלע מהם נכין את המצבה, בחירת סוג האותיות שיעטרו את המצבה וכמובן הטקסטים השונים אשר יופיעו על המצבה. קבלן מצבות ביפו מכיר את התהליך על בוריו ויכול לעזור לך לחסוך המון זמן, בירוקרטיה ולא מעט כסף.

התנהלות מול בתי העלמין
כדי לשמור על אחידות, הנהלות בתי העלמין השונות מקפידות על נהלים מסוימים הקשורים לסוגי האבנים, סוגי האותיות וכמובן לטקסטים הנכתבים על גבי המצבות. לאחר שהן בוחנות את המצבות הן מנפיקות אישור קבורה אותו יש להגיש לחברה קדישא שבתורה תקבור את המנוח. קבלן מצבות מקצועי יוכל לזרז לך את התהליך מכיוון שהוא כבר מכיר את הדרישות השונות ויכוון אותך למצבה שתתאים לנהלים.

בחירת חומרי הגלם הנכונים
עולם המצבות השתנה משמעותית והיום ניתן למצוא מצבות מעוצבות ביפו אשר מורכבות משילובים של אבנים וסלעים שונים, עיטורים ייחודיים ואותיות ברונזה אשר מוברגות לסלע ומעניקות לו מראה יוקרתי יותר. קבלן מצבות ביפו יוכל לעזור לך לבחור את חומרי הגלם שיתאימו הן לאופי המנוח והן לתקציב שלך.

ליווי בתהליך הקמת מצבות ביפו
מעבר לעבודת הקמת המצבה, קבלן מצבות נושא בתפקיד חשוב אף יותר והוא ליווי המשפחה בשעתה הקשה, תמיכה בה ודאגה שהתהליך יהיה קצר, יעיל וחסכוני לכל אורכו.

כמה עולה מצבה ביפו?

נוכל להגיש לך הצעת מחיר למצבה ביפו רק לאחר שנבין איזו אבן בחרת למצבה, מה הגודל שלה, סוג האותיות וכמות האותיות בהן נשתמש. יחד עם זאת, המומחיות שלנו מתבטאת בהתאמת מצבות לפי תקציב כך שבטוח נוכל לעזור גם לך להקים מצבה בתנאים הנוחים ביותר הקיימים.

שירותים בקרבת מקום: מצבות בתל אביב | קבלן מצבות בבת ים | מצבות בראשון לציון

לקוחות ממליצים: 

שאלות נפוצות

icon

הליך בניית המצבה אורך זמן, ולכן מומלץ להתחיל את הליך בחירת המצבה כבר בזמן השבעה.

icon

מצבות נבנות בעיקר משני סוגי חומרי גלם עיקריים: אבני שיש או סלעים. אבני שיש מקורם בארץ ולכן מחירם זול לעומת סלעים שלרוב מיובאים מחו"ל.

icon

מחיר חידוש מצבה משתנה בהתאם למצב הבלאי של המצבה וכמות העבודה שיש לעשות.

icon

ההקדשה על המצבה אמורה לאפיין את אופיו והלך חייו של המנוח, הנהלות בתי העלמין הציבוריים דורשות אחידות בין כל המצבות לעומת בתי עלמין פרטיים ששם הנהלים פחות מחמירים. מומלץ לבדוק עם הנהלת בית העלמין מה הדרישות להקדשה על המצבה.