כל מה שצריך לדעת על הקמת מצבות ביהוד

תהליך הקמת מצבה ביהוד מורכב משלושה שלבים – בחירת בית עלמין, בחירת סוג האבן ממנה נייצר את המצבה ובחירת סוג האותיות שיעטרו את המצבה. קבלן מצבות ביהוד יכול לעזור לך לעבור את התהליך הלא פשוט הזה במהירות וביעילות תוך כדי ליווי רגיש של המשפחה שלך בתקופה כואבת ורגישה זו.

מצבות ביהוד במחירים ללא תחרות!

בעזרתנו תוכלו לרכוש מצבות ביהוד במהירות ובמקצועיות!
מצבות ביהוד ברמה הגבוהה ביותר

ניתן להזמין את מצבה ביהוד בהתאמה אישית!

לייעוץ חינם בנושא מצבות ביהוד חייגו: 072-397-4163

סוגי מצבות ביהוד

מספיק ביקור אחד בבית עלמין כדי לזהות שרוב המצבות בנויות בערך אותו הדבר ולא בכדי. ההלכה היהודית פוסקת שעל כל הקברים להיות באותו הגודל ובערך באותו הסגנון כדי ליצור שוויון בין עני לעשיר בדרך לעולם הבא. יחד עם זאת, ניתן לעצב מצבות מיוחדות ביהוד תוך התאמה מלאה לרשימת הדרישות והנהלים של הנהלות בתי העלמין השונות ועל כך נרחיב כאן.

מצבה פשוטה
האבנים הנפוצות ביותר בישראל הן אבן שיש חברון, אבן שיש טורקית, אבן ירושלמית ואבן שיש חלילה. הסיבה לכך היא העובדה שהאבנים האלו נחצבות בישראל מה שאומר שהן זולות יותר ונמצאות במלאי במספר גדול של גדלים. מצבה פשוטה לרוב תורכב מהאבנים שציינו מעלה יחד עם סגנון האותיות מילוי עופרת.

מצבה מעוצבת
מעבר לאבנים הישראליות, ניתן לעצב מצבה מיוחדת ביהוד הכוללת שילוב של מספר אבנים או ייבוא של סלעים ייחודיים מחו"ל. המצבות האלו יקרות יותר מכיוון שהן דורשות עבודת סיתות מורכבת יותר (שילוב של מספר אבנים) ותהליך חציבה וייבוא מכל מיני מחצבות מחו"ל (סלעים). בדרך כלל לא ניתן לחרוט אותיות עופרת על מצבות מסלעים ולכן יש להבריג אותיות על הסלע, מה שמייקר את המצבה משאר המצבות הרגילות.

איך לבחור קבלן מצבות ביהוד?

בחירה של קבלן מצבות ביהוד צריכה להיעשות בכובד ראש מכיוון שמעבר לבניית המצבה, הקבלן מלווה את המשפחה בשעתה הקשה ומתנהל מול הנהלת בית העלמין שלבסוף צריכה להעניק לך אישור קבורה אשר בלעדיו אין אפשרות לקבור את המנוח. קבלן מצבות מקצועי יכיר את הנהלים השונים, ידאג שהתהליך יהיה קל ומהיר וכמובן חסכוני. אנחנו ממליצים לך לגלוש לאתר של בונה המצבות כדי לקבל אומדן לגבי העבודות שלו וללכת פיזית למפעל כדי לראות את אותן העבודות בעיניים. בנוסף, כדאי מאוד לשוחח עם לקוחות העבר שלו שיעידו ממקור ראשון על העבודה איתו. איך הוא מתנהל מול המשפחה, מה מידת ההשקעה שלו, העמידה שלו בזמנים וכמובן השירות שהוא מעניק בכל מה שקשור להקמת המצבה.

כמה עולה מצבה ביהוד?

מחיר מצבה ביהוד מושפע ממספר גורמים ביניהם סוג וגודל האבן או הסלע, סוג האותיות שנבחרו לעטר את המצבה וכמות האותיות בהן נשתמש לטובת הטקסט שיופיע על גבי המצבה. המומחיות שלנו בטופ מצבות היא להתאים מצבה לתקציב כך שלא משנה מה העיצוב שתבחר המשפחה, אנחנו נוודא שתתקבל התוצאה הטובה ביותר.

שירותים בקרבת מקום: מצבות בלוד | קבלן מצבות באור יהודה| מצבה בתל אביב

לקוחות ממליצים: 

שאלות נפוצות

icon

לא ניתן לתת מחיר מראש לעלות של תיקון מצבה היות והמחיר משתנה בהתאם לסוג התיקון, זמן העבודה וחומרי הגלם.

icon

מצבות שיש הן המצבות הנפוצות ביותר בישראל מכיוון שהן נחשבות לזולות ביחס לסלעים

icon

ישנם הבדלים בין כל סוגי הכיתוב הקיימים חלקם נעשים ע"י הדבקה של אותיות וחלקם חרוטים על המצבה .

icon

קבורה בארונות קבורה ניתן לקיים רק בבתי עלמין פרטיים. בתי עלמין ציבוריים המנוהלים ע"י חברה קדישא לא ניתן לקבור בהם בארונות קבורה למעט קבורה צבאית בבתי עלמין צבאיים.