הקמת מצבות ביבנה בהתראה קצרה ובמחירים נמוכים

לצערנו הרב, תהליך הקמת המצבה מתחיל כבר בשבעה בזמן שהמשפחה אבלה ורק מתחילה לעכל את האובדן. לפעמים, כדי להספיק לבנות את המצבה בזמן לטקס גילוי המצבה, יש צורך להקים את המצבה במהירות ולכן אנחנו ממליצים לך לשכור קבלן מצבות ביבנה שמכיר את כל התהליך על בוריו ויוכל לעזור לך לבנות מצבה ביבנה במהירות, ביעילות ובמחירים נמוכים.

מצבות ביבנה במחירים ללא תחרות!

בעזרתנו תוכלו לרכוש מצבה ביבנה במהירות ובמקצועיות!
מצבות ביבנה בהתאמה אישית
בניית מצבה ביבנה בליווי אישי ומקצועי!

לייעוץ חינם בנושא מצבות ביבנה חייגו: 072-397-4163

איך לבחור קבלן מצבות ביבנה?

בכל בית עלמין ניתן למצוא מספר קבלני מצבות אשר יציעו לך בנייה של מצבות מכל מיני סוגים ובטווחים שונים של מחירים. אך כמו בכל מוצר ושירות אחרים, גם במקצוע שלנו קיימים אנשי מקצוע חובבנים שבמקרה הטוב יעשו עבודה לא טובה ובמקרה הרע יגרמו לך למפח נפש ולהוצאות כספיות מיותרות. גיבשנו מספר כללי ברזל כדי לעזור לך לבחור נכון ולהקים מצבה איכותית ועמידה לפי הסטנדרטים הגבוהים ביותר:

ניסיון
כמו בכל תחום, גם בענף מצבות ביבנה קיימים מספר מתחרים שחלקם מנוסים מאוד וחלקם חדשים בתחום. אנחנו ממליצים לך לשכור קבלן מצבות בעל ניסיון ספציפי ביבנה שמכיר את בתי העלמין ונהלי הקבורה שלהם, כך שהוא יחסוך לך המון זמן ולא מעט כסף.

עבודות קודמות
קשה מאוד לאמוד איכות של מצבה דרך מסך המחשב ולכן כדאי לך להגיע למפעל בו מייצרים את המצבות ולראות את העבודות דרך העיניים שלך כי לפעמים ההבדלים יכולים להיות עצומים. מעבר לכך, יכול מאוד להיות שיהיו שם עבודות שלא התפרסמו באתר שאולי יגרמו לך לחשוב על עיצובים אחרים למצבה.

לקוחות עבר
האינדיקציה הטובה ביותר לגבי איכות העבודה והשירות של קבלן המצבות. לקוחות עבר יוכלו לספר לך ממקור ראשון על ההתנהלות של הקבלן מול המשפחה האבלה, האם הוא עמד בזמנים שהוא קבע וכמובן מהי איכות המצבה והמחירים שהוא גובה עבורן.

כמה עולה מצבה מיוחדת ביבנה?

רוב עם ישראל נהג לרכוש מצבות סטנדרטיות אשר לרוב יוצרו מאבן שיש חברון עם סוג אותיות הנקרא מילוי עופרת. אך בתקופה האחרונה אנחנו עדים לביקוש למצבות מיוחדות ביבנה אשר מורכבות משילוב של מספר אבנים, סלעים מפוארים שנחצבים בכל העולם ומיובאים לישראל או מאבנים יקרות יותר. גם עולם האותיות השתדרג משמעותית והיום ניתן לבחור בחיתוך בלייזר או בהדבקה של אותיות ברונזה על המצבות כך שחלקת הקבר הופכת לאינטימית וייחודית הרבה יותר.

אנחנו ממליצים לך לרכוש אבנים או סלעים וסוגי אותיות אשר הוכחו כעמידים יותר בפני פגעי הזמן ומזג האוויר החם והקשוח של ישראל. הסיבה לכך היא התחזוקה השוטפת שהאבנים הזולות יותר דורשות מעת לעת. התחזוקה השוטפת עלולה לעלות לך לא מעט ולכן אם השיקול הוא בין אבן איכותית יותר לבין אבן פחות איכותית, אנחנו בהחלט ממליצים לך לנסות לרכוש את האבן האיכותית יותר. יחד עם זאת, המומחיות שלנו בטופ מצבות היא התאמת מצבות לתקציב כך שבוודאות נמצא את המצבה הנכונה ביותר עבור המנוח והמשפחה.

שירותים בקרבת מקום: מצבות ברחובות | קבלן מצבות בנס ציונה | קבלני מצבות במזכרת בתיה

לקוחות ממליצים:

שאלות נפוצות

icon

מצבה מעוצבת לרוב תכיל שילוב של אבנים וסלעים ולכן מחירה יהיה יקר יותר ממצבה העשויה מאבן אחת.

icon

קבורת סנהדרין התגלתה באזור ירושלים ונקראת כך משום שהארכיאולוגיים מצאו 71 קברים כמניין הסנהדרין שהיו בירושלים. קבורה זו נוהגת גם היום מחוסר מקום בבתי העלמין, בשונה מקבורת שדה, קבורת סנהדרין מתבצעת בתוך כוכים ולא באדמה.

icon

קבורה בארון אינה נוהגת ע"פ ההלכה היהודית למעט קבורה צבאית.

icon

ישנם שלשה סוגי קבורה עיקריים: קבורת סנהדרין, קבורת שדה זוגית וקבורה משפחתית.