הקמת מצבות בטבריה בליווי אישי ובמחירים נמוכים

החלק החשוב ביותר בהקמת מצבה בטבריה הוא דווקא הליווי האישי מצד קבלן המצבות. שבעה היא תקופה רגישה מאוד במהלכה המשפחה עדיין מעכלת את האובדן ולא פנויה להתעסק בהקמת מצבה ולכן חשוב מאוד לעבוד עם קבלן מצבות בטבריה שיכיר את הנהלים השונים של בתי העלמין, יתאים למשפחה מצבה בהתאם לתקציב ולדרישות שלה ויהיה רגיש מספיק כדי לגרום לתהליך להיות מהיר ועם מינימום הפרעה למשפחה האבלה.

מצבות בטבריה במחירים משתלמים!

בעזרתנו תוכלו לרכוש מצבות בטבריה במחירים ללא תחרות!
כל סוגי המצבות בטבריה ברמה הגבוהה ביותר

ניתן להזמין מצבות מיוחדות בטבריה בהתאמה אישית!

לייעוץ חינם בנושא מצבות בטבריה חייגו: 072-397-4163

מצבות מיוחדות בטבריה

בניגוד לעבר, היום ניתן לבנות מצבות מיוחדות אשר עושות שימוש בשילובים של חומרי גלם שונים או בסלעים מיוחדים אשר מיובאים מכל העולם ומשמשים כמצבה פראית וטבעית. לכל אבן וסלע יש את היתרונות והחסרונות שלהם וכאן ננסה לעזור לך לפזר את מסך הערפל סביב סוגי המצבות השונים שניתן למצוא בתחום.

 • אבנים למצבות בטבריה
  ישנן מספר אבנים אשר נפוצות יותר בישראל מכמה סיבות וביניהן המלאי הגדול שלהן, המחיר הזול יחסית, והיכולת של קבלני המצבות לעבד אותן בקלות כדי לעצב אותן בהתאם לטעם ולדרישות שלך.
 • מצבת אבן חברון
  מצבות שיש חברון נחשבות לחת המצבות הנפוצות בישראל בזכות הגוונים הלבנים והעורקים הצבעוניים של האבן. אבן זו מעניקה מראה שיש יוקרתי, קלה לעיבוד ולליטוש ונמכרת במחירים שווים לכל כיס.
 • אבן ירושלמית
  אבן זו נחצבת בהרי יהודה וניתן לראות אותה בכל רחבי ירושלים. הגוונים שלה נעים על הספקטרום הצהוב, הורוד והאדום ומאופיינת בצורה הטבעית והמחוספסת שלה.
 • אבן גרניט
  מצבות גרניט מיוצרות מאבן שחורה, מנוקדת ומרשימה אשר תמיד תבלוט בנוף הלבן של בתי העלמין. האבן הזו לא נחצבת בישראל, מה שמייקר אותה אך היא שווה את המחיר מכיוון שקל יחסית לסתת אותה ובזכות הצפיפות שלה היא עמידה מאוד לפגעי הזמן ומזג האוויר הישראלי הקשוח.

סלעים למצבות בטבריה

בניגוד לאבנים, סלעים נחצבים בכל העולם ומיובאים לישראל בכל מיני גדלים וצורות. בגלל צורת החציבה שלהם, יהיה קשה לעצב ולסתת אותם ולכן ישתמשו בהם כמו שהם מגיעים מהמחצבות ברחבי העולם. סלעים נחשבים ליקרים הרבה יותר מאבנים וההיצע שלהם דל יותר ולכן הם מיועדים למשפחות אשר מחפשות מצבה מיוחדת בטבריה ולא מסתפקים באבנים.

כמה עולה מצבה בטבריה?

מחיר מצבות בטבריה נגזר מכל מיני פרמטרים אשר נכללים בעלות המצבה עצמה. היות ותהליך הקמת מצבה הוא תהליך יחסית ארוך הכולל איפיון מצבה, בחירת אבן, בחירת סוגי אותיות ובחירת כיתוב על המצבה, השירות של קבלן מצבות חייב להיות בסטנדרטים גבוהים של מקצוענות ורגישות. מחיר המצבה ייקבע לאחר שנבין איזו אבן תשמש למצבה, איזה סוג אותיות בחרת למצבה ומה הכמות של האותיות שיעטרו את המצבה. יחד עם זאת, טופ מצבות ליוותה בהצלחה וברגישות עשרות משפחות בתהליך הקשה הזה ולכן נציע לך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי לקבל ייעוץ והכוונה בחינם וללא כל התחייבות כדי שהמצבה הנבחרת תעמוד בדרישות ובתקציב המשפחה.

שירותים בקרבת מקום: מצבות בעפולה | קבלן מצבות בצפון | מצבות בנתניה

לקוחות ממליצים: