הקמת מצבות בחיפה במהירות ובמחירים משתלמים במיוחד

בניית מצבה בחיפה היא תהליך שלצערנו הרב חייב להתבצע בזמן שהמשפחה עדיין מעכלת את האבדה שלה, ולכן מומלץ לשכור את שירותיו של קבלן מצבות בחיפה מומלץ שיהיה רגיש ומהיר מספיק כדי לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. הניסיון והמקצועיות שלנו עוזרים לנו להעניק לך שירותי בניית מצבה ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים אטרקטיביים ונוחים.

 מצבות בחיפה במחירים ללא תחרות!

בעזרתנו תוכלו לרכוש מצבות בחיפה במהירות ובמקצועיות!
מצבות בחיפה ברמה הגבוהה ביותר

ניתן להזמין את מצבה בחיפה בהתאמה אישית!

לייעוץ חינם בנושא מצבות בחיפה חייגו: 072-397-4163

כל השלבים בהקמת מצבה בחיפה

הדרך לבניית מצבה רצופה במספר שלבים הכרחיים שמתחילים כבר בשבעה ונמשכים עד לאחר גילוי המצבה. הסיבה לכך היא המנהג של גילוי המצבה לאחר 30 ימי אבלות במהלכה המשפחה והחברים עולים לקבר כדי לציין את המאורע ולכן המצבה חייבת להיות מוכנה במלואה עד תום הזמן. כדי לעזור לך בתהליך הרגיש הזה, נפרט את השלבים השונים הדרושים לבניית המצבה וכך השיחה שלך עם קבלן מצבות בחיפה תהיה קצרה, יעילה ואפקטיבית יותר.

בחירת בית עלמין

אמנם הסעיף הזה נשמע טריוויאלי, אבל הוא טומן בחובו את המשוכה הראשונה בדרך להקמת המצבה. בתי העלמין בישראל מחולקים לשלושה – ציבוריים, צבאיים ופרטיים כשבשניים הראשונים קיימת הנהלת בית קברות אשר מקפידה על נהלים מסוימים שמשתנים מהנהלה להנהלה. לדוגמא, בית עלמין ציבורי יכול לבקש ממך להקים מצבה עם סוגי מצבות מאבנים שונים, אותיות ואפילו כיתוב מסוימים כדי לשמור על אחידות ולכן מומלץ להתייעץ עם בונה מצבות בחיפה שמכיר את בתי העלמין השונים ואת הנהלים של כל אחד מהם.

בחירת סוג אבן

מצבה מורכבת מאבן או מסלע, כשהכל תלוי בנהלים של בית העלמין ובתקציב שלך. האבנים הנפוצות בישראל הן שיש חברון, גרניט, מצבה משיש טורקי, אבן יפתח ואבן ירושלמית כשרובן מיוצרות בארץ, מה שמוזיל את העלות שלהן. הקמת מצבות בחיפה מסלעים מיוחדים אשר נחצבים ברחבי העולם תייקר את העלות של בניית המצבה ולכן כדאי לבדוק אילו סלעים נמצאים במלאי כדי לא לסרבל את התהליך.

בחירת סוג אותיות למצבה

לאחר בחירת סוג האבן, נתפנה לבחור את חומר הגלם ממנו נייצר את האותיות שישמשו לכיתוב על גבי המצבה. גם כאן יש מנעד רחב של אפשרויות עם אופציה זולה (חריטה על המצבה) ואופציה יקרה (אותיות ברונזה). צריך לקחת בחשבון שיש להתאים את סוגי האותיות לחומר ממנו עשויה המצבה וישנם סוגים של אותיות שעם הזמן מושכים פטריות שעלולות לפגוע בהן.

כיתוב על המצבה

בתי העלמין הציבוריים והצבאיים מחייבים להוסיף מספר כיתובים שונים למצבה כחלק מהנהלים. הכיתובים הם:

  • ת.נ.צ.ב.ה
  • שמו המלא של הנפטר ושמו של האב
  • תאריך הלידה
  • תאריך הפטירה
  • פ"נ (פה נקבר)

אין חובה להוסיף כיתוב נוסף למצבה אך רוב המשפחות בוחרות לכתוב על המצבה פסוקים מהתורה, ציטוטים משירים או משפטים עוצמתיים שמתארים את הנפטר. גם כאן נוכל לסייע לך לבחור את הכיתוב המתאים ביותר שיהלום את כבוד הנפטר אך יהיה מדויק ואסתטי מהצד השני.

כמה עולה לבנות מצבות בחיפה?

תהליך הקמת מצבה מורכב ממספר גורמים שונים אותם תיארנו במאמר. כל שלב כזה מתומחר שונה ולכן לא נוכל להציע לך מחיר אחיד לבניית מצבה בחיפה, אך אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי שנוכל להתאים לך מצבה בדיוק לפי הדרישות והתקציב שלך.

שירותים בקרבת מקום: מצבות בחדרה | קבלן מצבות בזכרון יעקב | מצבות בקריות

לקוחות ממליצים: 

שאלות נפוצות

icon

מחיר מצבה מתחלק לשני גורמים מרכזיים: הראשון חומר הגלם ממנו עשויה המצבה והשני סוג הכיתוב שיופיע על גבי המצבה. ניתן לפי התקציב הקיים לבנות מצבה בהתאם.

icon

רוב בתי העלמין הציבוריים והצבאיים מחייבים להוסיף מספר כיתובים שונים למצבה כחלק מהנהלים

icon

מחיר הכתיבה משתנה בהתאם לסוג הכיתוב (הדבקה או חריטה), ובהתאם לסוג האבן וכמות האותיות הנדרשות.

icon

הזמן שישנו מיום הקבורה עד לטקס גילוי מצבה, הוא 30 יום. לכן כדאי להזדרז בבחירת מצבה, כדי שתהיה מוכנה בזמן.