הדרך הנכונה לבחור מצבות בחולון
תהליך בחירת מצבות מתחיל בשבעה כשהמשפחה עדיין אבלה והאווירה רגישה מאוד. הסיבה לכך היא גילוי המצבה שעתיד לקרות עד 30 יום מרגע תום השבעה ולכן על המשפחה לבצע הקמת מצבה בחולון בהקדם האפשרי כדי להימנע מחילול כבוד המת. טופ מצבות מציעה לך ליווי אישי בכל תהליך בחירת מצבה בחולון מהתחלתו ועד לגילוי המצבה במהלכו נבחר יחד סוג מצבה, כיתוב וסוג אותיות שיהלום את כבוד הנפטר והמשפחה וכמובן יעמוד בתקציב ובלוחות זמנים שנקבעו מראש.

מצבות בחולון במחירים ללא תחרות!

בעזרתנו תוכלו לרכוש מצבות בחולון במחירים הזולים בארץ!
מצבות בחולון ברמה הגבוהה ביותר

ניתן להזמין מצבה בחולון בהתאמה אישית!

לייעוץ חינם בנושא מצבות בחולון חייגו: 072-397-4163

איך לבחור מצבה בחולון?

מצבות מורכבות מאבנים וסלעים אשר שונים במורכבות החומר שלהם, הגוונים שלהם, מחירם וכמובן העמידות שלהם בפני פגעי הזמן ומזג האוויר. סוגי המצבות בחולון ובישראל הנפוצים ביותר הם שיש קיסר, אבן יפתח, אבן ירושלמית ומצבות משיש טורקי אשר עומדים בתקנים של הנהלות בתי העלמין השונים בארץ מבחינת עיצוב. לאחר בחירת סוג המצבה, יש לבחור את סוג החומר ממנו יורכבו האותיות שיוטבעו על המצבות עצמם כשגם כאן ישנם סוגים שונים אשר יש להתאים לסוג האבן עליה הם יוטבעו. בסוף התהליך נותר לבחור את הכיתוב על המצבה כשבדרך כלל ייכתבו תאריך הלידה והפטירה, שמו המלא של הנפטר, פ"נ (פה נקבר) ופסוק מהתורה או משפט משיר.

מצבות מיוחדות בחולון

חלק מהמשפחות מחפשות מצבות מיוחדות יותר על מנת להנציח את יקיריהן. מצבה מיוחדת יכולה להתבטא בסוג אבן מיוחד, עיטורים יוצאי דופן, הקמת גינה וספסל לרווחת המבקרים, כיתוב בגופן ייחודי וכמובן טקסט שונה מהמוכר והידוע. טופ מצבות מציעה לך מצבות מעוצבות בהתאמה אישית אשר יתבססו על אופיו של הנפטר, החזון שלך ושל משפחתך וכמובן הניסיון הענף שלנו בתחום. רוצה לדעת עוד? נשמח לענות על כל השאלות שלך בשיחת ייעוץ והכוונה ללא התחייבות!

בחירת ספק מצבות

כיום קיימות מספר רב של חברות אשר מציעות שירותי הקמת מצבות בחולון ולכן נהיה קשה יותר ויותר לבחור קבלן מצבות שיטפל בנושא הרגיש הזה. אנחנו ממליצים לך לעבוד עם ספקים מוכרים ובעלי ניסיון בתחום שיצליחו לעצב מצבה איכותית שתכבד את הנפטר ותישמר במצב המקורי שלה לאורך שנים ארוכות. רגע לפני בחירת קבלן מצבות, כדאי לשוחח עם לקוחות עבר של אותו הקבלן כדי להבין את רמת השירות שלו (נושא חשוב ביותר בתקופה רגישה זו), רמת המחירים שלו וכמובן איכות התוצר הסופי ורק לאחר מכן לשכור את שירותיו.

כמה עולה מצבה בחולון?

מחירה הסופי של המצבה נקבע לאחר בחירת סוג האבן והגופן וכמות האותיות אותן יש להטביע על המצבה. המומחיות שלנו באה לידי ביטוי בהתאמת מצבה מדויקת לאופי הנפטר ולדרישות והתקציב של המשפחה. לדוגמא – בעוד שסוגי אבן שונים יכולים להיות יקרים יותר, אנחנו נחפש סוגי אותיות שיהיו זולים יותר מחד אך מאידך ישתלבו בצורה מושלמת עם האבן ויספקו לך בדיוק את המצבה שחיפשת.

שירותים בקרבת מקום: מצבות בגדרה | קבלן מצבות בראשון לציון | מצבות בדרום

לקוחות ממליצים: 

שאלות נפוצות

icon

כשרוצים לבחור מצבה צריכים להתייחס לגוונים שמעוניינים בהם במצבה ובהתאם לכך להתאים את סוג האבן, לאחר מכן צריך לבחור את הטקסט ואת סוג הכיתוב שיופיע על המצבה. כמובן שהכל במסגרת התקציב.

icon

המחיר הסופי של המצבה נקבע על פי הבחירה של האבן ממנה רוצים להקים מצבה, כמות הטקסט וסוג האותיות. בנוסף הזמן גורם משפיע ככל שהזמן קצר המחיר יעלה.

icon

לפני שבוחרים קבלן מצבות כדאי לבדוק עבודות קודמות שלו כדי לדעת את רמת השירות והאמינות, מומלץ לערוך סקר שוק לפני שמזמינים.

icon

לפני שניגשים לבחירת הטקסט כדאי לבדוק עם הנהלת בית העלמין מה התקנון שלהם לגבי כיתוב למצבה.