מצבות בחדרה בעיצוב אישי ובמחירים נמוכים
עולם המצבות השתדרג משמעותית בתקופה האחרונה. מעבר למצבות סטנדרטיות ניתן למצוא מצבות מעוצבות בחדרה אשר עשויות מאבנים מיוחדות, שילוב של אבנים שונות ומסלעים שמיובאים מכל רחבי העולם. המומחיות של טופ מצבות היא להתאים מצבה בחדרה לתקציב ולכן אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר כדי שנוכל לעזור גם לך לבנות מצבה מכובדת ואיכותית במחירים הוגנים.

מצבות בחדרה במחירים ללא תחרות!

בעזרתנו תוכלו לרכוש מצבות בחדרה במהירות ובמקצועיות!
מצבות בחדרה ברמה הגבוהה ביותר

ניתן לרכוש מצבה בחדרה בהתאמה אישית!

לייעוץ חינם בנושא מצבות בחדרה חייגו: 072-397-4163

מתי להתחיל להקים מצבה בחדרה?

בהלכה היהודית נהוג לקיים טקס גילוי מצבה לאחר 30 יום מרגע הפטירה של המנוח. פרק הזמן הזה מחייב את המשפחה להקים מצבה בסמוך לקימה מהשבעה או אפילו במהלכה כדי שיהיה לקבלן המצבות מספיק זמן. חלק מהשירותים שמספק קבלן מצבות בחדרה הוא ליווי אישי אשר דואג להניע את מהלך הקמת המצבה ברגישות המתבקשת תוך התנהלות מול כל הגורמים הרלוונטיים, ויש לא מעט כאלו. זו הסיבה שאנחנו ממליצים לך לדבר עם בונה המצבות כמה שיותר מוקדם על מנת שהתהליך יהיה יעיל, מהיר וקל ככל הניתן.

סוגי מצבות בחדרה

כפי שהזכרנו בתחילת המאמר, ישנם כל מיני סוגים של מצבות בחדרה אשר חלקם סטנדרטיים וחלקם מעוצבים. כדי לעזור לך להבין קצת יותר את הסוגים השונים, נפרט מהן האפשרויות העומדות בפניך.

מצבות סטנדרטיות
מצבות אלו לרוב יורכבו מאבנים פשוטות אשר לרוב נחצבות בישראל ונמצאות בשפע במלאי. אבנים אלו הן אבן שיש חברון, אבן ירושלמית ואבן שיש טורקית. הצבעים שלהן נעים על הספקטרום הלבן עם ורידים בצבעים שונים כשהאבן הירושלמית בולטת בשוני שלה.

מצבות מעוצבות בחדרה
מצבות אלו לרוב ייוצרו משילוב של אבנים שונות או מסלעים אשר מיובאים במיוחד מחו"ל. השוני ביניהם נעוץ ביכולת לעבד ולסתת את המצבה כשהאבנים קלות הרבה יותר לסיתות ואילו הסלעים לרוב ישומשו כאנדרטאות בצורתם המקורית מכיוון שזה כמעט בלתי אפשרי לעבד אותם.

סוגי אותיות למצבות בחדרה

לאחר בחירת סוג המצבה, יש לבחור את סוג האותיות שיעטרו את המצבה עצמה. כאן המקום לציין שלא כל סוגי האותיות מתאימים לכל סוגי המצבות ולכן מומלץ להתייעץ עם קבלן מצבות בחדרה. ישנם שלושה סוגי אותיות עיקריים: התזה בחול ומילוי עופרת בולט או חלק, חיתוך בלייזר (CNC) והדבקה של אותיות ברונזה.

מחיר מצבה בחדרה

כמה עולה מצבה בחדרה היא שאלה שאנחנו שומעים כל הזמן אבל קשה לנו לענות עליה מכיוון שהיא תלויה בכל מיני גורמים. קיים מחירון מצבות כללי בשוק אך העלות משתנה לסוג האבן או הסלע שבחרת למצבה, חלק לסוג האותיות וחלק לכמות האותיות שיופיעו על גבי המצבה. זו הסיבה העיקרית שאנחנו ממליצים לך לעבוד עם קבלן מצבות שמכיר את התהליך יכול להוזיל לך משמעותית את העלויות. הסיבות לכך מגוונות וכוללות היכרות עם הנהלות בתי העלמין השונים והדרישות שלהן, התאמת מצבה לתקציב וניהול התהליך מול הגורמים השונים שיחסוך לך זמן ולא מעט כסף.

שירותים בקרבת מקום: מצבות בזכרון יעקב | מצבות בכפר סבא | מצבות בנתניה

 

שאלות נפוצות

icon

מצבת אבן שיש היא המצבה הפופולארית בארץ מכיוון שהיא נחשבת לזולה ביחס למצבה הנבנית מסלע.

icon

מצבה כפולה היא מצבה כשרה לחלוטין ומקבלת אישור בכל בית עלמין.

icon

בישראל בתי העלמין מתחלקים לשלשה סוגים מרכזיים: בתי עלמין ציבורים, צבאיים ופרטיים . חיות ניתן לקבור רק בבתי עלמין פרטיים מסויימים.

icon

ישנם סוגים שונים של כיתוב כגון התזה בחול, חיתוך לייזר (CNC), אותיות עופרת על מצבה או צבע והדבקה של אותיות ברונזה יקרות