הקמת מצבות מיוחדות בהרצליה

בניית מצבה בהרצליה היא עסק למקצוענים ולו בגלל הרגישות הכרוכה בתהליך הזה. בגלל גילוי המצבה, המשפחה צריכה לבחור מצבה עוד בזמן שהיא מעכלת ומבכה את האובדן בשבעה ולכן בחירה של קבלן מצבות בהרצליה תקל עליך את התהליך משמעותית הן מבחינת ההתעסקות והן מבחינת ההתנהלות מול הנהלות בתי העלמין השונות. טופ מצבות ליוותה עשרות רבות של משפחות בתהליך ויכולה להציע גם לך שירות רגיש וזול להקמת מצבה בהרצליה.

הקמת מצבות בהרצליה במחירים ללא תחרות!

בעזרתנו תוכלו לרכוש מצבות בהרצליה במהירות ובמקצועיות!
מצבות בהרצליה ברמה הגבוהה ביותר

ניתן להזמין את מצבה בהרצליה בהתאמה אישית!

לייעוץ חינם בנושא מצבות בהרצליה חייגו: 072-397-4163

סוגי מצבות בהרצליה

בניגוד לעבר, שוק המצבות התפתח משמעותית והיום ניתן לרכוש מצבות מיוחדות שיהפכו את חלקת הקבר להרבה יותר אישית, אינטימית וייחודית משאר החלקות. אך רגע לפני שניגשים לבחור מצבה, יש מספר דברים שאנחנו ממליצים לך לעשות:

 • שכירת קבלן מצבות בהרצליה
  לפני שמתחילים לברר על סוגי מצבות הקיימים בשוק, חשוב לזכור כי בכדי לקבור את הנפטר יש לקבל אישור מחברת קדישא ומהנהלת בית העלמין שהמצבה תקינה וניתן לקבור את הנפטר. אמנם ישנם קווים מקבילים בין בתי העלמין השונים, אך קיימים גם חוקים שונים מבית עלמין לבית עלמין ולכן עבודה עם קבלן מצבות בהרצליה תחסוך לך את הבירוקרטיה והדקויות שכרוכות בהתנהלות מול הנהלת בית הקברות. הסיבה לחוקים האלו מגיעה מהצורך של בית הקברות לשמור על אחידות ולוודא שכבוד הנפטר נשמר במלואו.
 • בחירת חומר גלם למצבה
  זהו שלב חשוב בבחירת מצבה מכיוון שחומר הגלם יקבע את איכות המצבה והתחזוקה השוטפת שהיא תצטרך. קיימים כל מיני סוגים של אבנים וסלעים שיכולים לשמש לבניית מצבה אך הנפוצים ביותר הם אבן ירושלמית, אבן שיש חברון, אבן טורקית, גרניט ואבן יפתח מכיוון שניתן לעבד אותם יחסית בקלות וקיים מלאי גדול שלהם בארץ. סלעים לעומת זאת נראים הרבה יותר מרשימים אבל הם נחצבים ממקומות שונים בעולם ולכן הם יקרים יותר מהאבנים שנחצבות בארץ.
 • בחירת סוג אותיות למצבה
  ישנן מספר טכניקות לכתוב על מצבה והן כוללות:
  התזה בחול, מילוי עופרת, חיתוך בלייזר (CNC) , אותיות עופרת על מצבה והדבקה של אותיות ברונזה על גבי המצבה. חשוב לציין שלא כל סוג אותיות מתאים לכל המצבות ולכן כדאי להתייעץ עם קבלן מצבות מקצועי שיעזור לך לבחור נכון.
 • כיתוב על גבי מצבה
  הנהלות בתי העלמין מחייבות לרשום מספר פרטים על גבי המצבה הכוללים:
  פ"נ, שמו המלא של הנפטר, שמם של הוריו, תאריך לידתו ופטירתו ות.נ.צ.ב.ה. מעבר לטקסטים האלו ניתן לשלב פסוקים מהתורה, ציטטות, משפטים משירים וכל מה שלדעתך יהלום את הנפטר. במידה ובחרת בטקסט שהוא לא קרוב לדת, יש לאשר אותו עם הנהלת בית העלמין כדי לקבל אישור לקבור את הנפטר.

כמה עולה מצבה בהרצליה?

מחיר המצבה הסופי יקבע לאחר שנבין יחד מהו סוג חומר הגלם שירכיב את המצבה, סוג האותיות וכמובן כמות האותיות בהן נשתמש. יחד עם זאת, חברתנו פועלת בתחום המצבות בהרצליה ובכל הארץ  מזה זמן רב מה שמאפשר לך לקבל שירות מעולה, חומרי גלם איכותיים וליווי אישי במחירים שווים לכל כיס.

שירותים בקרבת מקום: מצבות בכפר שמריהו | קבלן מצבות בכפר סבא | מצבות בשרון

לקוחות ממליצים: 

שאלות נפוצות

icon

ישנן מספר טכניקות כגון: התזה בחול, מילוי עופרת, חיתוך בלייזר (CNC), אותיות עופרת על מצבה והדבקה של אותיות ברונזה על גבי המצבה.

icon

לכל בית עלמין תקנון משלו המתייחס לסוג הקבורה ולכיתוב על המצבה.

icon

קבלן מצבות מלבד היותו בונה מצבות מסייע גם בכל הקשור לתקנות בתי העלמין, עיצוב המצבה ובחירת חומר הגלם, וכמובן ביצוע העבודה.

icon

מחיר הכיתוב על מצבה משתנה בהתאם לסוג הכתיבה כמות האותיות והאבן עליה אמורה להתבצע הכתיבה.