בניית מצבות מיוחדות בגדרה במחירים נמוכים

עולם המצבות התפתח מאוד בשנים האחרונות והיום ניתן לעצב מצבות מיוחדות המורכבות מאבנים ייחודיות או סלעים המיובאים מכל העולם. טופ מצבות מחזיקה במלאי גדול של סוגים שונים של אבנים וסלעים כך שבוודאות נמצא מצבה נכונה, הולמת ומכבדת לנפטר. מחיר מצבות בגדרה משתנה לפי עיצוב המצבה אך המומחיות שלנו בלהתאים מצבות לתקציב תאפשר לך לעצב את המצבה לפי ראות עיניך.

מצבות בגדרה במחירים ללא תחרות!

בעזרתנו תוכלו לרכוש מצבות בגדרה במהירות ובמקצועיות!
מצבות בגדרה ברמה הגבוהה ביותר

ניתן להזמין מצבה בגדרה מהיום להיום!

לייעוץ חינם בנושא מצבות בגדרה חייגו: 072-397-4163

סוגי אבנים למצבות בגדרה

לטופ מצבות ניסיון רב בתחום בניית המצבות ולכן מחזיקה במלאי גדול של סוגי אבנים וסלעים שונים מהם ניתן לעצב מצבות מעוצבות ומיוחדות בגדרה. האבנים הנפוצות ביותר בישראל לבניית מצבה הן אבן שיש חברון, אבן שיש יפתח, אבן ירושלמית ואבן שיש טורקי. הסיבה לכך היא הקלות שבה ניתן לעבד ולסתת את האבנים האלו, המלאי הגדול שלהן וכמובן המחירים הנוחים. סלעים הם סיפור אחר מכיוון שיש צורך לייבא אותם ממקומות שונים בעולם וקשה מאוד לעבוד איתם, מה שמייקר משמעותית את המחיר שלהם.
הייחודיות של מצבות שיש היא שניתן לשלב מספר אבנים יחד וליצור מצבה מיוחדת שתהלום את זכר הנפטר, תוסיף טאצ' אישי לחלקת הקבר וכמובן עדיין תעמוד בתקציב שלך.

סוגי אותיות למצבות בגדרה

לאחר שבחרת את סוג האבן או הסלע, יש לבחור את סוגי האותיות. היום ניתן למצוא שלוש שיטות שונות לכיתוב על המצבה והן:

  • התזה בחול
    החריטה תתבצע על ידי שימוש בלחץ גבוה אשר יחרוט את הכיתוב על המצבה לתוך האבן עצמה כך שהחריטה תשתלב בעיצוב של המצבה עצמה.
  • לייזר CNC
    הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לחריטה על מצבה. השימוש בלייזר הופך את השיטה הזו למדויקת במיוחד כך שהיא לא פוגעת באבן ונשמרת לאורך שנים.
  • הדבקת אותיות
    שיטה זו גם כוללת חריטה עדינה רק כדי למקם את האותיות שנבחרו כשלאחר החריטה האותיות יודבקו למצבה עצמה. כאן המקום לציין שהאותיות לא הופכות להיות חלק מהמצבה וחלק מהלקוחות התלוננו על נשירה של אותיות ואפילו גניבה שלהן.

לא כל סוגי החריטות אפשריות על כל סוגי האבנים והסלעים ולכן מומלץ להתייעץ עם קבלן מצבות בגדרה שמכיר את התחום ויוכל לכוון אותך כדי למנוע לך בזבוז מיותר של זמן ולא מעט כסף.

כמה עולה מצבה בגדרה?

טווחי המחירים של מצבות רחבים יחסית מכיוון שישנם סוגים שונים של אבנים ואותיות בגדלים מסוימים, עיטורים כאלו ואחרים ועוד אפשרויות עיצוב מצבות בגדרה. בגלל התקופה הרגישה והכואבת, אנחנו ממליצים לך לגבש תקציב מסוים לטובת הקמת המצבה כדי לחסוך זמן והתעסקות עם תהליך הבנייה ולהיעזר בקבלן מצבות מקצועי בגדרה שיוכל ללוות אותך בתהליך הרגיש הזה. קבלן המצבות מכיר את הנפשות הפועלות ויוכל לקצר לך תהליכים שונים ויחסית מסורבלים כדי שהקמת המצבה תהיה חלקה, יעילה וכמובן – במחירים נוחים ובשירות אדיב ואמפטי.

שירותים בקרבת מקום: מצבות בקרית גת | מצבות בגן יבנה  קבלן מצבות בדרום

לקוחות ממליצים: 

שאלות נפוצות

icon

האבנים הנפוצות ביותר בישראל הן אבן שיש חברון, אבן שיש יפתח, אבן ירושלמית ואבן שיש טורקי

icon

הייחודיות של מצבות שיש שניתן לשלב מספר אבנים וליצור מצבה ייחודית שתפאר את זכרו של הנפטר.

icon

תחילה יש לבחור קבלן מצבות לביצוע העבודה לאחר מכן יש לבחור את סוג האבן שממנה תבנה המצבה, ולבסוף יש לבחור את הטקסט וסוג האותיות שיופיעו על המצבה.

icon

קשה לקבוע טווח מחירים היות והמחירים משתנים בהתאם לסוג האבן או הסלע ממנה מקימים את המצבה, וכן מסוג האותיות שיופיעו על המצבה לכן קשה לאמוד מחיר ללא נתונים מתאימים.