הקמת מצבות בגבעתיים בליווי אישי

טופ מצבות פועלת בתחום המצבות בגבעתיים מזה זמן רב והקימה וחידשה בהצלחה עשרות רבות של מצבות. הניסיון העשיר שלנו, יחד עם מלאי גדול של אבנים, סלעים ואותיות מאפשר לך לבנות מצבה מיוחדת בגבעתיים שתתאר בדיוק רב את אופי המנוח ותיהפך להיות גלעד מרשים ומכבד למבקרים השונים שיגיעו לחלקת הקבר.

מצבות בגבעתיים במחירים משתלמים!

בעזרתנו תוכלו לרכוש מצבות בגבעתיים במחירים ללא תחרות!
כל סוגי המצבות בגבעתיים ברמה הגבוהה ביותר

ניתן להזמין מצבות מיוחדות בגבעתיים בהתאמה אישית!

לייעוץ חינם בנושא מצבות בגבעתיים חייגו: 072-397-4163

סוגי קבורה בישראל

בישראל קיימים שלושה סוגים שונים של בתי עלמין – ציבורי, צבאי ופרטי. בבתי העלמין הציבוריים הקבורה נעשית לפי ההלכה היהודית ונקבעת על ידי הנהלת בית העלמין אשר בתורה מנפיקה אישור קבורה לחברה קדישא. בבתי העלמין הפרטיים ניתן לקבור קבורה אזרחית כך שאין תלות בהנהלת בית העלמין.

איך ניתן לקבור בישראל?
בבתי העלמין הציבוריים נהוגות מספר שיטות קבורה עליהן נפרט כאן. כל שיטות הקבורה מקובלות לפי ההלכה היהודית ולכן ניתן לבחור מהן ללא חשש. יחד עם זאת יש לקחת בחשבון שחלק מבתי העלמין מלאים ולכן אפשרויות הקבורה תהיינה מצומצמות שם.

קבורת שדה
שיטת הקבורה הנפוצה ביותר. קבורת שדה כוללת חלקת קבר אחת אשר מתוחמת בגודל אחיד שיתאים לשאר חלקות הקבר ולא תיצור אי שוויון (בהלכה נהוג שגם העשיר וגם העני נקברים באותו הגודל מכיוון שכולם שווים בפני הבורא). בחלקת הקבר יקבר המנוח ומעליו תיבנה המצבה.

קבורה רמה
מפאת חוסר המקום בבתי העלמין השונים ברחבי הארץ, ניתן לקבור נפטרים בקבורת שדה במבנה רב קומתי.

קבורת סנהדרין
גילוי ארכיאולוגי גילה מערת קבורה עם 71 כוכים אשר מתאימים ל-71 הסנהדרין (משם נגזר השם). קבורת הסנהדרין המודרנית כוללת קבורה בקיר עד 3 קברים.

קבורת מכפלה
לעיתים בגלל פערים גדולים בתאריכי הפטירה, נרכשת חלקת קבר אחת בקבורת שדה ללא רכישה של חלקה נוספת. קבורת מכפלה מאפשרת לקבור את המנוח הנוסף באותה חלקת קבר מעל הנפטר הראשון וכך להפוך את חלקת הקבר לקבורה זוגית.

קבורה זוגית
שתי חלקות קבר בקבורת שדה אשר נרכשו מבעוד מועד זו לצד זו כדי לטמון את שני בני הזוג כשילכו לעולמם בשעתם.

מצבות מיוחדות בגבעתיים

בתקופה האחרונה אנחנו מזהים ביקוש גובר למצבות מיוחדות בגבעתיים. המצבות המיוחדות נבנות משילוב של מספר אבנים או סלעים יחד עם הוספת עיטורים ואותיות למצבה. אמנם המצבות האלו יקרות מהמצבות הרגילות אך חומרי הגלם האיכותיים שלהם לא ידרשו ממך תחזוקה שוטפת כך שתהיה לך דאגה אחת פחות.

כמה עולה מצבה בגבעתיים?

מחיר מצבה בגבעתיים נקבע על פי מספר גורמים שונים והם: סוג האבן או הסלע מהם תיוצר המצבה, גודל המצבה, סוג האותיות שיעטרו את המצבה וכמות האותיות שנשתמש בהן לטובת הכיתוב על המצבה. רגע לפני ההחלטה על עיצוב המצבה, אנחנו מזמינים אותך להתייעץ איתנו ללא עלות וללא כל התחייבות ויחד נתכנן ונבנה את המצבה המתאימה ביותר לאופי הנפטר, לדרישות המשפחה וכמובן לתקציב שגיבשת.

שירותים בקרבת מקום: מצבות בתל אביב | קבלן מצבות ברמת גן | מצבות בבני ברק

לקוחות ממליצים: 

שאלות נפוצות

icon

המצבות בישראל חשופות לנזקי מזג האוויר היות והן נמצאות תחת כיפת השמים, לכן הבלאי גבוה ורצוי לבצע כל כמה שנים תחזוקה למצבה, כדי לשמור על אורך חיים ארוך.

icon

המצבות הנפוצות בישראל הן מצבות העשויות מאבני שיש למיניהם היות והן זולות ונוחות לעיבוד.

icon

את הליך בחירת המצבה מומלץ להתחיל כבר עוד בימי השבעה כדי שהמצבה תהיה מוכנה לטקס גילוי המצבה לאחר 30 יום מהקבורה.

icon

לא ניתן לתמחר מחיר מראש למצבה מעוצבת היות והמחיר משתנה בהתאם לבחירת סוג חומר הגלם ממנו תבנה המצבה ובהתאם לבחירת סוג וכמות האותיות.