בניית מצבות באשקלון בהתראה קצרה ובמחירים משתלמים

טקס גילוי המצבה שחל 30 יום מרגע הקבורה מחייב אותך לבחור מצבה במהירות כדי שחלילה לא יפגע כבוד המת. קבלן מצבות באשקלון יוכל להנחות אותך בתהליך ולסייע לך לבנות מצבה באשקלון שתעמוד בסטנדרטים השונים של בתי העלמין, בזמן קצר וללא עיכובים מיותרים שיגמרו לך עוגמת נפש והוצאה מיותרת של כספים.

מצבות באשקלון במחירים ללא תחרות!

בעזרתנו תוכלו לרכוש מצבות באשקלון במהירות ובמקצועיות!
מצבות באשקלון ברמה הגבוהה ביותר

ניתן להזמין את מצבה באשקלון בהתאמה אישית!

לייעוץ חינם בנושא מצבות באשקלון חייגו: 072-397-4163

מה חשוב לדעת לפני בניית מצבה באשקלון?

תהליך בניית המצבה הוא תהליך שמתרחש בזמן הרגיש ביותר למשפחה האבלה – השבעה. קשה מאוד לשמור על ריכוז ועל פוקוס בזמנים כאלו ולכן בחרנו לפרט עבורך את השלבים השונים בתהליך כדי להקל עליך בזמן הכאוב הזה.

קבלת נהלי הקבורה מהנהלת בתי הקברות
בתי העלמין הציבוריים והצבאיים מחזיקים בתקנים מסוימים לקבורה מכיוון שהם קולטים עשרות רבות של נקברים. המטרה היא לשמור על אחידות בבית העלמין ולמנוע מצב בו בית הקברות יאבד מהציביון שלו. זו הסיבה שהנהלות בתי העלמין השונות מבקשות ממשפחות הנפטרים לרכוש אבנים ואותיות ספציפיות ואפילו לבחור הקדשה על מצבה בנוסחים מדויקים כדי לשמור על האחידות. זו הסיבה שאנחנו ממליצים לך לעבוד עם קבלן מצבות באשקלון שמכיר את הנהלים בבתי העלמין השונים ויכול לחסוך לך המון זמן והתעסקות.

בניית מצבות מיוחדות באשקלון
במלאי של טופ מצבות ניתן למצוא מגוון רחב של אבנים וסלעים מהם ניתן לבנות מצבות מיוחדות בעיצובים שונים. האבנים הנפוצות בישראל הן שיש חברון, שיש טורקי, אבן ירושלמית וגרניט מכיוון שהן קיימות במלאי ואין צורך להזמין אותן במיוחד. בנוסף, הן נחשבות קלות יחסית לעיבוד וניתן לשלב ביניהן כדי ליצור מצבה מיוחדת. גם כאן יש לוודא עם הנהלת בית העלמין על סוגי האבנים שמורשות להקמת מצבות באשקלון.

רכישת סוגי אותיות למצבות
כיום ניתן לבחור ממגוון סגנונות של אותיות אשר יעטרו את המצבה. הנפוצות ביותר הן CNC אשר עושה שימוש בלייזר כדי לחרוט על גבי המצבה, התזה בחול, הדבקה של אותיות ברונזה ואותיות עופרת על מצבה. לכל שיטה היתרונות והחסרונות שלה ולא כל השיטות מתאימות לכל האבנים כך שיש לשים לב טוב לבחירת האותיות.

בחירת כיתוב על מצבה
גם כאן בתי העלמין השונים מפרסמים הנחיות שעל משפחת הנפטר לעמוד בה. בדרך כלל הכיתוב המנדטורי יהיה שמו המלא של הנפטר, שמו של אביו, תאריך הלידה והפטירה וראשי התיבות ת.נ.צ.ב.ה. מעבר לכך, ניתן להוסיף טקסטים שונים למצבה כמו פסוקים מהתורה, שורות משירים, פתגמים או כל טקסט אחר אשר חייב לעבור אישור אצל הנהלת בית העלמין.

כמה עולה מצבה באשקלון?

טופ מצבות מתמחה בבניית מצבות באשקלון לפי דרישות הלקוחות וחשוב מכך לפי תקציב מוגדר מראש. הסיבה לכך היא שבתקופה רגישה כזו, קשה מאוד להחליט בצורה צלולה ולכן אנחנו כאן כדי לסייע לך בכל התהליך כדי שהוא יהיה מהיר, רגיש וכמובן זול ככל הניתן.

שירותים בקרבת מקום: מצבות באשדוד | קבלן מצבות בדרום| מצבה בגדרה

לקוחות ממליצים:

שאלות נפוצות

icon

קבלן מצבות יוכל להנחות אותך בתהליך ולסייע לך לבנות מצבה שתתאים לעיצוב ולתקציב שלך.

icon

מחיר מצבה משתנה בהתאם לבחירת סוג המצבה סוג האבן וסוג הכיתוב למצבה לכן המחירים משתנים ממצבה למצבה .

icon

סוגי הכתיבה הנפוצים ביותר הן CNC אשר עושה שימוש בלייזר כדי לחרוט על גבי המצבה

icon

הנהלות בתי העלמין השונות רוצות לשמור על אחידות בין הקברים לכן לכל בית עלמין יש הגדרות משלו לכיתוב למצבה.