הקמת מצבות באשדוד תוך זמן קצר ובמחיר משתלם

תהליך בניית מצבה באשדוד מורכב מכמה שלבים אשר דורשים ידע מסוים שלאזרח הפשוט אין, במיוחד בשעה כזו קשה ורגישה. קבלני מצבות באשדוד יוכלו לסייע לך לעבור את התהליך במהירות וביעילות, תוך שימת דגש על הניואנסים הקטנים בתהליך, ליווי אישי וחם וכמובן התאמת המצבה לתקציב המוגדר מראש כך שכל התהליך יהיה ברור ושקוף מתחילתו ועד סופו.

מצבות באשדוד במחירים משתלמים!

בעזרתנו תוכלו לרכוש מצבות באשדוד במחירים ללא תחרות!
כל סוגי המצבות באשדוד ברמה הגבוהה ביותר

ניתן להזמין מצבות מיוחדות באשדוד בהתאמה אישית!

לייעוץ חינם בנושא מצבות באשדוד חייגו: 072-397-4163

מצבות באשדוד מיוחדות

כמו שאר התחומים, גם תחום המצבות השתכלל והשתפר עם השנים וכיום ניתן להזמין מצבות באשדוד מיוחדות מתוך מגוון רחב של אבנים וסלעים, אותיות למצבה וכיתובים יצירתיים אשר יהפכו את חלקת הקבר לאישית וייחודית יותר לנפטר. כדי לעשות לך סדר ולעזור לך לבחור את המצבה הנכונה ביותר לך ולמשפחתך, כתבנו מספר טיפים בנושא:

 • הקמת מצבה באשדוד לפי הנהלים
  בבתי עלמין ציבוריים וצבאיים קיימת הנהלת בית קברות אשר תפקידה הוא לשמור על אחידות בית העלמין. הדרך שלה לעשות את זה היא לחייב את משפחות הנפטרים להשתמש באבנים מסוימות בגודל מסוים, אותיות ספציפיות למצבה ואפילו תבניות של טקסטים על המצבות עצמן, לפי סוגי קבורה השונים הקיימים בבית העלמין. קבלן מצבות באשדוד יכיר את הנהלים השונים בכל בית עלמין כך שלא משנה היכן הנפטר ייקבר, המצבה שתיבחר תעמוד בכל הדרישות השונות של הנהלת בתי הקברות.
 • בחירת אבן או סלע
  המצבה עשויה מאבן או מסלעים אותם ניתן לבחור במעמד הזמנת המצבה. סלעים יקרים יותר מאבנים מכיוון שהם מיובאים מחו"ל וקשה הרבה יותר לעבד ולסתת אותם. אבנים לעומת זאת, קלות הרבה יותר לעיבוד ולסיתות וזולות משמעותית מסלעים ולכן הן נפוצות הרבה יותר בישראל.
 • בחירת סוג אותיות למצבה
  גם כאן ניתן לבחור ממנעד רחב של אותיות שיופיעו על המצבה החל מחריטה על מצבה פשוטה, אותיות עופרת על מצבה ועד לאותיות ברונזה ב-70 ₪ לאות. יחד עם זאת, לא כל האותיות מתאימות לכל האבנים ולכן מומלץ להתייעץ עם קבלן מצבות לפני בחירת האותיות.
 • טקסט על המצבה
  הנהלת בתי הקברות מחייבת להוסיף את הכיתובים הבאים על המצבות: שמו מלא של הנפטר, שמו של אביו של הנפטר, תאריך הלידה והפטירה, ת.נ.צ.ב.ה ופ"נ. מעבר לכך ניתן להוסיף פסוקים מהתורה, ציטטות משירים או כל טקסט אחר אותו יש לאשר עם הנהלת בתי הקברות.

כמה עולה מצבה באשדוד?

ההבדל בין האבנים והסלעים השונים, האותיות וכמובן כמות הטקסט שתכתב על גבי המצבה משנה את הצעת המחיר והופכת אותה לאישית כך שאין מחיר אחיד להקמת מצבה באשדוד. המומחיות שלנו בטופ מצבות היא להבין את אופי הנפטר ולשלב את עיצוב המצבה יחד עם הדרישות שלך ושל המשפחה שלך תוך עמידה בתקציב שהוגדר מראש. לכן אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי לקבל הצעת מחיר ייחודית וקונקרטית לדרישות ולתקציב שלך שיהפכו את התהליך ליעיל, מהיר ובמחירים זולים.

שירותים בקרבת מקום: מצבות בבת ים | קבלן מצבות בראשון לציון | מצבות במרכז

לקוחות ממליצים: 

שאלות נפוצות

icon

אבנים לרוב נחצבות בארץ לכן מחירם יהיה זול לעומת סלעים שמיובאים מחו"ל.

icon

ישנו מנעד רחב של סוגי כיתוב על מצבה החל מחריטה פשוטה ובסיסית ועד לאותיות ברונזה ועופרת המחיר משתנה בנוסף בהתאם לכמות הטקסט.

icon

המחיר למצבה הינו אינדיבידואלי ומשתנה בהתאם לסוג האבן ממנה מיוצרת המצבה וכן לכמות ולסוג האותיות על המצבה.

icon

לרוב רוצות הנהלות בתי העלמין לשמור על אחידות ולכל בית עלמין ישנו תקנון משלו לכן כדאי מאוד להתייעץ עם קבלן מצבות שיוכל להדריך אתכם מה לכתוב.