מצבות באור יהודה באיכות הגבוהה ביותר

טופ מצבות פועלת בתחום המצבות מזה זמן רב וסיפקה בהצלחה עשרות רבות של מצבות באור יהודה מכל הסוגים. צוות טופ מצבות  מציע לך ליווי אישי ומקצועי בתהליך הלא פשוט של בחירת המצבה החל מסוג האבן, האותיות והטקסטים שייכתבו על המצבה ועד לשיקום ותחזוק מצבות קיימות. אנחנו מזמינים אותך ליצור אתנו קשר כדי לקבל הצעת מחיר משתלמת ומדויקת עבורך לכל סוגי המצבות.

מצבות באור יהודה במחירים ללא תחרות!

בעזרתנו תוכלו לרכוש מצבות באור יהודה במהירות ובמקצועיות!
מצבות באור יהודה ברמה הגבוהה ביותר

ניתן להזמין את מצבה באור יהודה בהתאמה אישית!

לייעוץ חינם בנושא מצבות באור יהודה חייגו: 072-397-4163

איך מתבצע תהליך בניית מצבות באור יהודה?

בחירת מצבות באור יהודה מתבצעת בשבוע השבעה ולכן ליווי על ידי חברת מצבות מקצועית תעזור לך לבחור נכון בתקופה הרגישה הזו. כדי לכוון אותך בבחירת המצבות השונות, גיבשנו עבורך מספר טיפים חשובים:

בחירת חומר המצבה

מצבה מורכבת מאבן, שיש וסלעים ולכן הדבר הראשון שיש לעשות הוא לבחור את סוג החומר להקמת המצבה. לכל סוג חומר יש את היתרונות והחסרונות שלו מבחינת תקציב, עמידות ומראה ולכן חשוב להתייעץ עם מומחה שיעזור לך לבחור את המצבה המתאימה ביותר עבורך.

בחירת אותיות

לאחר בחירת חומר המצבה, יש לבחור את האותיות אשר ירכיבו את הכיתוב שעל המצבה. גם כאן ישנם מספר סוגים של חומרים כגון אותיות עופרת, אותיות ברונזה, אותיות חריטה, אותיות בולטות ואותיות הפוכות כשכל סוג אותיות מתאים לסגנון אבן שונה.

כתיבת הטקסט

שטח המצבה הוא שטח מוגבל ולכן חשוב שבאים לבחור טקסט לכיתוב למצבה שיתאים לשטח המצבה ויצליח להעביר את המסר שבחרת לכתוב (פרק מהתורה, שורה משיר, טקסט אישי או רק תאריך לידה, פטירה ושמו של הנפטר) בצורה קריאה ומכובדת.

איך לבחור קבלן מצבות באור יהודה?

כפי שכתבנו, חברת המצבות שתהיה אחראית על בניית המצבה שבחרת חייבת להיות מקצועית, שירותית והוגנת כלפיך. אנחנו ממליצים לך לערוך סקר שוק קצר לפני בחירת ספק מצבות באור יהודה כדי להבין אילו סוגי מצבות קיימות ומהו מחיר השוק לסוג המצבה שבחרת. מחירים הם דרך מעולה להבין האם ספק המצבות מחפש לנצל את המצב ולקבוע מחיר גבוה או שמא מדובר בספק מצבות מתחיל או חובבן שעלול להעניק לך מצבה באיכות ירודה. דרך נוספת לאמוד מקצועיות של ספק מצבות היא לבקש לדבר עם לקוחות עבר שיוכלו לספר לך ממקור ראשון על איכות המצבה שסופקה וחשוב לא פחות – להעיד על איכות השירות שהספק העניק ללקוח.

כמה עולה מצבה באור יהודה?

מחירה הסופי של מצבה באור יהודה ייקבע לאחר בחירת סוג החומר ממנו תורכב המצבה וכמות וסוג האותיות שייבחרו. בגלל שמדובר באירוע רגיש בו הראש לא פנוי כל כך לטפל בנושאים אלו, אנחנו ממליצים לך לבחור חבר קרוב שיטפל בנושא הזה כדי שתהליך בחירת המצבה יהיה יעיל ומדויק ככל הניתן. בנוסף, צוות טופ מצבות ילווה אותך לכל אורך הדרך ויוודא שהמצבה שבחרת תהלום את הנפטר וכמובן תעמוד בתקציב שהעמדת לטובת העניין הזה.

שירותים בקרבת מקום: מצבות בחולון | קבלן מצבות ברמת גן | מצבה ביהוד

שאלות נפוצות

icon

מחירה של מצבה זוגית נקבע רק לאחר בחירת סוג האבן, עיצוב המצבה וסוג הכיתוב שיופיע על גבי המצבה, לכן לא ניתן לתמחר מראש מצבה.

icon

בניית מצבה אורכת זמן ומשתנה בהתאם לסוג האבן שנבחרה, העיצוב וסוג הכיתוב שעל המצבה. לכן, כדאי ומומלץ להתחיל עם בחירת המצבה כבר בימים של השבעה.

icon

מצבות לרוב נבנות מאבנים וסלעים, לכל חומר גלם יש מגוון רחב של סוגים, ולכל סוג יש את המאפיינים שלו. מומלץ לבדוק את עמידות חומר הגלם בפגעי מזג האוויר הישראלי.

icon

קבלן הוא לא רק בונה מצבות. קבלן מצבות מלווה את המשפחה לאורך כל התהליך, מכיר את התקנות של בתי העלמין השונים ומסייע בבחירת מצבה המתאימה ביותר עבור הנפטר.